0

Z taka gra na pewno wygramy, kwestia czasu:)

0

Na stronie realu był taki news i Perez mówił, ze real ma w DNA ma zapisane Europa i to jest prawda, oni maja zakodowane Europa - 1/8;)

Ale niech nie plączą, Barcelona ich pomści i wygra ten puchar na Santiago Bernabeu:)

0

Almeria widzę wysoko poprzeczkę zawiesiła, trzeba będzie się trochę napocić żeby wygrać:/

0

hanc

Musze przyznać, ze jeśli chodzi o Azpilicuete, to słabo go kojarzę, nie mam niestety tak dużo czasu, żeby oglądać wszystkie ciekawsze mecze..

Natomiast 100% zgoda jeśli chodzi o Van der Wiela z Ajaxu, ja jestem pod wrażeniem jego umiejętności, chłopak ma niesamowity potencjał, w ostatnim meczu z Juve bardzo fajnie się prezentował no i rzeczywiście kopia Alvesa, warunki fizyczne praktycznie identyczne:)

0

ja piernicze:/

0

Widze, ze takich newsow będzie sporo aż do letniego okienka:) a to oznacza, ze sprawa transferu jest praktycznie pewna.

A tak nawiązując do wczorajszego meczu Juve-Ajax pewnie niektórzy oglądali, co myślicie o takim zawodniku jak Gregory van der Wiel??

Prawy obrońca Ajaxu 22latek chyba, dla mnie bardzo ciekawy zawodnik jako zmiennik Alvesa.

0

test

0

BAN

0

Jest tyle informacji o Fabregasie, ze sprawa wydaje się pewna:) kto w takim razie następnym wzmocnieniem David Silva:>?

0

Jak już mamy brać z Arsenalu zawodników, to proponuje hurtem: pana Fabregasa, Eboue, Van Persiego no i młodego Songa:)

0

Super sprawa:) największą zaleta Davida jest jego wszechstronność, młody wiek no oraz to ze jest Hiszpanem i gra w La Liga.

0

Trochę nie na temat ocen...Widzieliście głównego newsa na rm.pl??? no po prostu nerwy mi puszczają, jakie to są palanty to szkoda slow w ogole,madrit cabron:/

0

Ja tez sie dolaczam, dzieki Pep:)

0

Poplynie Real oj poplynie po tej baskijskiej krainie=)

0

Messi by sie przydal teraz:/

0

goooool Sergiooo:)

0

Valdes czlowieku skoncentruj sie w koncu:/

0

o kur...

0

Oby jak najszybciej=) Chlopak potencjal ma niesamowity:)

0

Hej wszyscy Cules

Sorry na wstepie za spam ale czy moge prosic o wypelnienie w miare krotkiej ankiety - potrzebne do pracy magisterskiej, sprawa dosc pilna

Link http://www.ankietka.pl/ankieta/31733/badanie-prefe rencji-konsumenckich-na-temat-zywnosci-gmo.html

Z gory dzieki i sorry jeszcze raz za spam

0

Ogladalem mecz dopiero od drugiej polowy i lookam wlasnie teraz na bramki z 1pol. i jestem troche zdziwiony komentami niektorych...

Bramka 60% wina Valdesa jak nie wiecej 20%obrona 20%Sergio, takze nie rozumiem czego wszyscy jada na Sergio= generalnie Valdes blad, ale zdarza sie i nie ma co narzekac;)

Z pozytywow wiadomo - swietna gra Messiego i dobra zmiana Pedro, Ibra jak dla mnie tez na plus

0

Wg mnie Bojan nigdy nie bedzie wielkim zawodnikiem(z calym szacunkiem dla Niego) ze slabym Xerez niewiele pokazal...niedawno byl news ze przekroczyl 100 meczow w barwach Barcelony(ok duzo z lawki wchodzil) ale sie wogole nie rozwija, szkoda zapowiadal sie super:/

0

Ja uwazam ze system rotacji jest bardzo dobry, pod warunkiem, ze ma sie dobrych zmiennikow, jak niestety np. Real:/

0

Ja ogladam na Public Sport i super chodzi:)

0

Dla mnie poza wygrana oczywiscie, najpiekniejszy moment meczu:D

Niech zyje Katalonia, niech zyje Iniesta=)

0

ja ale Messi zje...

0

0

Abracadabra hehee

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?