Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z taka gra na pewno wygramy, kwestia czasu:)
0
Na stronie realu był taki news i Perez mówił, ze real ma w DNA ma zapisane Europa i to jest prawda, oni maja zakodowane Europa - 1/8;)
Ale niech nie plączą, Barcelona ich pomści i wygra ten puchar na Santiago Bernabeu:)
0
Almeria widzę wysoko poprzeczkę zawiesiła, trzeba będzie się trochę napocić żeby wygrać:/
0
hanc
Musze przyznać, ze jeśli chodzi o Azpilicuete, to słabo go kojarzę, nie mam niestety tak dużo czasu, żeby oglądać wszystkie ciekawsze mecze..
Natomiast 100% zgoda jeśli chodzi o Van der Wiela z Ajaxu, ja jestem pod wrażeniem jego umiejętności, chłopak ma niesamowity potencjał, w ostatnim meczu z Juve bardzo fajnie się prezentował no i rzeczywiście kopia Alvesa, warunki fizyczne praktycznie identyczne:)
0
ja piernicze:/
0
Widze, ze takich newsow będzie sporo aż do letniego okienka:) a to oznacza, ze sprawa transferu jest praktycznie pewna.
A tak nawiązując do wczorajszego meczu Juve-Ajax pewnie niektórzy oglądali, co myślicie o takim zawodniku jak Gregory van der Wiel??
Prawy obrońca Ajaxu 22latek chyba, dla mnie bardzo ciekawy zawodnik jako zmiennik Alvesa.
0
test
0
BAN
0
Jest tyle informacji o Fabregasie, ze sprawa wydaje się pewna:) kto w takim razie następnym wzmocnieniem David Silva:>?
0
Jak już mamy brać z Arsenalu zawodników, to proponuje hurtem: pana Fabregasa, Eboue, Van Persiego no i młodego Songa:)
0
Super sprawa:) największą zaleta Davida jest jego wszechstronność, młody wiek no oraz to ze jest Hiszpanem i gra w La Liga.
0
Trochę nie na temat ocen...Widzieliście głównego newsa na rm.pl??? no po prostu nerwy mi puszczają, jakie to są palanty to szkoda slow w ogole,madrit cabron:/
0
Ja tez sie dolaczam, dzieki Pep:)
0
Poplynie Real oj poplynie po tej baskijskiej krainie=)
0
Messi by sie przydal teraz:/
0
goooool Sergiooo:)
0
Valdes czlowieku skoncentruj sie w koncu:/
0
o kur...
0
Oby jak najszybciej=) Chlopak potencjal ma niesamowity:)
0
Hej wszyscy Cules
Sorry na wstepie za spam ale czy moge prosic o wypelnienie w miare krotkiej ankiety - potrzebne do pracy magisterskiej, sprawa dosc pilna
Link http://www.ankietka.pl/ankieta/31733/badanie-prefe rencji-konsumenckich-na-temat-zywnosci-gmo.html
Z gory dzieki i sorry jeszcze raz za spam
0
Ogladalem mecz dopiero od drugiej polowy i lookam wlasnie teraz na bramki z 1pol. i jestem troche zdziwiony komentami niektorych...
Bramka 60% wina Valdesa jak nie wiecej 20%obrona 20%Sergio, takze nie rozumiem czego wszyscy jada na Sergio= generalnie Valdes blad, ale zdarza sie i nie ma co narzekac;)
Z pozytywow wiadomo - swietna gra Messiego i dobra zmiana Pedro, Ibra jak dla mnie tez na plus
0
Wg mnie Bojan nigdy nie bedzie wielkim zawodnikiem(z calym szacunkiem dla Niego) ze slabym Xerez niewiele pokazal...niedawno byl news ze przekroczyl 100 meczow w barwach Barcelony(ok duzo z lawki wchodzil) ale sie wogole nie rozwija, szkoda zapowiadal sie super:/
0
Ja uwazam ze system rotacji jest bardzo dobry, pod warunkiem, ze ma sie dobrych zmiennikow, jak niestety np. Real:/
0
Ja ogladam na Public Sport i super chodzi:)
0
Dla mnie poza wygrana oczywiscie, najpiekniejszy moment meczu:D
Niech zyje Katalonia, niech zyje Iniesta=)
0
ja ale Messi zje...
0
Probujcie:
http://www.rojadirecta.com/freedocast/531B427231E02141109A
0
http://www.rojadirecta.com/freedocast/531B427231E02141109A
0
Abracadabra hehee
0
Sprobujcie tego linka:
http://www.rojadirecta.com/freedocast/531B427231E02141109A