Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To była znakomita decyzja trenera, brawo!
0
Neymara czeka jednak dużo pracy jeszcze:/
0
Pedro, Pedrito, Bandito hehe
0
Z obozu rywala: Iker na ławce:)
0
Nie obrażaj Neya, chłopak jest w porządku:)
0
Pique strzel coś albo do zmiany;)
0
Cristiano przemów na boisku! A nie na stronie Barcy się wymądrzasz;)
0
Jak jest 5-0 to się nazywa to Manita, a jak jest 10-0 to jak?
0
Na razie to świetnie wygląda, ale pamiętajmy to jest Levante i gramy u siebie:)
0
Pedro drewno mówicie?! Hehe
0
Najgorsze jest to, ze sezon się jeszcze nie zaczął a dla Nas można powiedzieć, ze się powoli konczy:/ Plus taki, ze za rok poleci głowa Zubiego w końcu...
0
Ja bym powiedział inaczej, mamy Adriano urodzonego środkowego obrońce hehe
0
Belgia i Szwajcaria to zespoły z którymi od pewnego czasu liczyć się muszą wszyscy:)
0
Przecież Mou nigdy nie pusci Luiza! Ludzie choćby mieli mu płacić i na trybunach miał siedzieć, Romka na to stać...Niech Barca skupi się na realnych transferach:/
0
No właśnie brakuje kogoś takiego jak Lewy:)
0
*nie ma
0
Dlaczego nie ocen pomeczowych Bayern-Borussia?!
0
Na pewno kogoś kupimy, wierze w profesjonalizm Zubiego;)
0
Kings of Leon na żywo coś pięknego, sorry, ze nie na temat newsa, ale to jest po prostu coś ponad:) Silver już Cie lubię:)
0
Polecam wszystkim fanom dobrej muzy:)
http://www.youtube.com/user/kingsofleonVEVO
0
Warto oglądać dzisiaj Bayern - Borussia, Ter Stegen widzę zagra no i debiut ligowy Guardioli:)
0
Dlaczego uważasz, ze żaden Polak nie poradziliby sobie w Barcelonie? Stawiam tezę, ze Lewy i Piszczek daliby spokojnie rade, a może nawet Kuba:)
0
Z tak grającym Slaskiem nawet Barca miałaby problem;)
0
Kogo wolicie szejków znad Zatoki Perskiej czy oligarchów rosyjskich? Ja mimo wszystko wole Rosjan...
0
Wina Tuska!
0
Powiedzmy szczerze, ale Carles jest już na etapie końca kariery i trudno na Nim budować obrone:/
0
Mogę Ci zaktualizować teraz, komunikat będzie taki - Oficjalnie:David Luiz zostaje w Chelsea:)
0
Wiesz trochę to dziwnie wygląda, może Robert był w 3...Wiesz nie ważne kto glosuje, ważne, kto liczy glosy:/
0
Kurcze chyba będzie afera, bo niektóre źródła podają, ze Lewy 4-te a niektóre, ze 5 miejsce ma...Ale jako orędownik talentu Lewego i zwolennik Jego gry w Barcelonie, jestem dumny jako Polak i prywatnie:)
0
No to Houston mamy problem:/