0

To była znakomita decyzja trenera, brawo!

0

Neymara czeka jednak dużo pracy jeszcze:/

0

Pedro, Pedrito, Bandito hehe

0

Z obozu rywala: Iker na ławce:)

0

Nie obrażaj Neya, chłopak jest w porządku:)

0


Pique strzel coś albo do zmiany;)

0

Cristiano przemów na boisku! A nie na stronie Barcy się wymądrzasz;)

0

Jak jest 5-0 to się nazywa to Manita, a jak jest 10-0 to jak?

0

Na razie to świetnie wygląda, ale pamiętajmy to jest Levante i gramy u siebie:)

0

Pedro drewno mówicie?! Hehe

0

Najgorsze jest to, ze sezon się jeszcze nie zaczął a dla Nas można powiedzieć, ze się powoli konczy:/ Plus taki, ze za rok poleci głowa Zubiego w końcu...

0

Ja bym powiedział inaczej, mamy Adriano urodzonego środkowego obrońce hehe

0

Belgia i Szwajcaria to zespoły z którymi od pewnego czasu liczyć się muszą wszyscy:)

0

Przecież Mou nigdy nie pusci Luiza! Ludzie choćby mieli mu płacić i na trybunach miał siedzieć, Romka na to stać...Niech Barca skupi się na realnych transferach:/

0

No właśnie brakuje kogoś takiego jak Lewy:)

0

*nie ma

0

Dlaczego nie ocen pomeczowych Bayern-Borussia?!

0

Na pewno kogoś kupimy, wierze w profesjonalizm Zubiego;)

0

Kings of Leon na żywo coś pięknego, sorry, ze nie na temat newsa, ale to jest po prostu coś ponad:) Silver już Cie lubię:)

0

Polecam wszystkim fanom dobrej muzy:)

http://www.youtube.com/user/kingsofleonVEVO

0

Warto oglądać dzisiaj Bayern - Borussia, Ter Stegen widzę zagra no i debiut ligowy Guardioli:)

0

Dlaczego uważasz, ze żaden Polak nie poradziliby sobie w Barcelonie? Stawiam tezę, ze Lewy i Piszczek daliby spokojnie rade, a może nawet Kuba:)

0

Z tak grającym Slaskiem nawet Barca miałaby problem;)

0

Kogo wolicie szejków znad Zatoki Perskiej czy oligarchów rosyjskich? Ja mimo wszystko wole Rosjan...

0

Wina Tuska!

0

Powiedzmy szczerze, ale Carles jest już na etapie końca kariery i trudno na Nim budować obrone:/

0

Mogę Ci zaktualizować teraz, komunikat będzie taki - Oficjalnie:David Luiz zostaje w Chelsea:)

0

Wiesz trochę to dziwnie wygląda, może Robert był w 3...Wiesz nie ważne kto glosuje, ważne, kto liczy glosy:/

0

Kurcze chyba będzie afera, bo niektóre źródła podają, ze Lewy 4-te a niektóre, ze 5 miejsce ma...Ale jako orędownik talentu Lewego i zwolennik Jego gry w Barcelonie, jestem dumny jako Polak i prywatnie:)

0

No to Houston mamy problem:/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?