0

Mam do Ciebie prośbę zacznij liczyć wszystkie "przypadkowe" bramki, które strzeli David w tym sezonie,ok? Pewnie będzie ich kilkanaście:)

0

Wszyscy mówią teraz Cardozo, ze fajna opcja a jak pojawia się nazwisko Roberta Lewandowskiego (5-ty piłkarz Europy wg UEFA), to od razu niektórzy kręcą nosem, bo Polak, bo to, bo tamto... Cardozo ma już 30 lat a Lewy 25 i cala przyszłość przed Nim!

0

Bo inni piłkarze byli lepsi,proste:)

0

Myślę, ze jednak nie, wiesz co by to oznaczało -> Smutek Cr7;)

0

Xavi poza lista, no no ciekawie:)Ale to dobrze młodzież musi się w końcu wyszumieć na boisku i Cesc:)

0

To mógł Abidal zostać, który może grac na lewej i na środku, a Jego występy to zawsze klasa sama w sobie, ale Rosell to jest mądry i wie lepiej...

0

Stop Bayernizacji strony Barcy!

0

Lukaku;>?

0

On jest nawet kimś więcej dla Barcy;)

0

Lukaku jest slaby!

0

Jakie typy macie? Ja sam już nie wiem...

0

O ja cie pierdykam!

0

Mou jak rasowy gniazdowy zagrzewa publikę:)

0

Ale Pep pozmieniał Neuer gra jako środkowy obrońca hehe

0

Czy Cechowi nie pocą się włosy w tej czapce:>

0

Pep narazie 0/2 z trofeami w tym sezonie...

0

Ha teraz będzie MouBus i po meczu:)

0

Nie wiem jaki wynik padnie, ale stawiam na MouBus i na Chelsea, Pep za bardzo zamieszał w Bayernie...

0

Warto poczytać o tym kto ile wydal itd., z podzialem na ligi i zespoly - jak ktoś jeszcze tej strony nie zna;)
http://www.transfermarkt.de/de/transfers/startseite-km/transfers.html?from=top_navi

0

Żartujesz prawda?! Jeśli nie to jest skandal Panowie, Rosellowi i Zubiegmu już dziękujemy, Faken:/

0

Czyli Nas oszukali! Obiecywali obrońce, ale pieniędzy im było szkoda...Przyjdą mecze w LM, kontuzje i będzie płacz i zgrzytanie zębów:/

0

Valdes genialnie, ale boje się o Nasza obronę, w Lidze Mistrzów może być duży problem:/

0

To Leo aż takby odbiło?! Nie wierze...

0

Celtic w elicie, brawo dla RSSS oczywiście!

0

Cetic 2-0 mam nadzieje, ze awansują, LM bez The Bhoys trochę dziwna:)A no i gratulacje dla chłopaków z San Sebastian, pamiętam jeszcze duet Kovacevic-Khaveci jak wymiatali hehe

0

A Seba Boenisch z Bayeru?

0

Pep poleci po tym sezonie zobaczycie...

0

Wiem, ze jesteś wielkim fanem Legii, szczere kondolencje...3maj się kolego...

0

Czyli jednak nadal można robić fajne reklamy:)

0

Dobrze, ze mówią o Pawłowskim, jestem Polakiem i jestem z Niego dumny! Także nie hejtujcie tak na chłopaka:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?