Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam do Ciebie prośbę zacznij liczyć wszystkie "przypadkowe" bramki, które strzeli David w tym sezonie,ok? Pewnie będzie ich kilkanaście:)
0
Wszyscy mówią teraz Cardozo, ze fajna opcja a jak pojawia się nazwisko Roberta Lewandowskiego (5-ty piłkarz Europy wg UEFA), to od razu niektórzy kręcą nosem, bo Polak, bo to, bo tamto... Cardozo ma już 30 lat a Lewy 25 i cala przyszłość przed Nim!
0
Bo inni piłkarze byli lepsi,proste:)
0
Myślę, ze jednak nie, wiesz co by to oznaczało -> Smutek Cr7;)
0
Xavi poza lista, no no ciekawie:)Ale to dobrze młodzież musi się w końcu wyszumieć na boisku i Cesc:)
0
To mógł Abidal zostać, który może grac na lewej i na środku, a Jego występy to zawsze klasa sama w sobie, ale Rosell to jest mądry i wie lepiej...
0
Stop Bayernizacji strony Barcy!
0
Lukaku;>?
0
On jest nawet kimś więcej dla Barcy;)
0
Lukaku jest slaby!
0
Jakie typy macie? Ja sam już nie wiem...
0
O ja cie pierdykam!
0
Mou jak rasowy gniazdowy zagrzewa publikę:)
0
Ale Pep pozmieniał Neuer gra jako środkowy obrońca hehe
0
Czy Cechowi nie pocą się włosy w tej czapce:>
0
Pep narazie 0/2 z trofeami w tym sezonie...
0
Ha teraz będzie MouBus i po meczu:)
0
Nie wiem jaki wynik padnie, ale stawiam na MouBus i na Chelsea, Pep za bardzo zamieszał w Bayernie...
0
Warto poczytać o tym kto ile wydal itd., z podzialem na ligi i zespoly - jak ktoś jeszcze tej strony nie zna;)
http://www.transfermarkt.de/de/transfers/startseite-km/transfers.html?from=top_navi
0
Żartujesz prawda?! Jeśli nie to jest skandal Panowie, Rosellowi i Zubiegmu już dziękujemy, Faken:/
0
Czyli Nas oszukali! Obiecywali obrońce, ale pieniędzy im było szkoda...Przyjdą mecze w LM, kontuzje i będzie płacz i zgrzytanie zębów:/
0
Valdes genialnie, ale boje się o Nasza obronę, w Lidze Mistrzów może być duży problem:/
0
To Leo aż takby odbiło?! Nie wierze...
0
Celtic w elicie, brawo dla RSSS oczywiście!
0
Cetic 2-0 mam nadzieje, ze awansują, LM bez The Bhoys trochę dziwna:)A no i gratulacje dla chłopaków z San Sebastian, pamiętam jeszcze duet Kovacevic-Khaveci jak wymiatali hehe
0
A Seba Boenisch z Bayeru?
0
Pep poleci po tym sezonie zobaczycie...
0
Wiem, ze jesteś wielkim fanem Legii, szczere kondolencje...3maj się kolego...
0
Czyli jednak nadal można robić fajne reklamy:)
0
Dobrze, ze mówią o Pawłowskim, jestem Polakiem i jestem z Niego dumny! Także nie hejtujcie tak na chłopaka:)