Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeszcze jakby w 99 strzelili, to zacząłbym się bać;)
0
Galata to obecnie ogórki, nie wygrali żadnego trofeum ważnego ostatnio, wiec spokojnie
0
Real nieźle, widać duch Cr7 unosi się na trybunach;)
0
Juve pierwsze zwycięstwo w tej edycji, ale jakże ważne:)
0
Wszyscy będą grac w Lidze Mistrzów, raz lepiej,raz gorzej, ale ja się pytam kto zatrzyma Bayern:/
0
Nie żartuj nawet, mam nadzieje, ze Pique będzie grał do 40-ki i zostanie legenda klubu jak Maldini w Milanie:)
0
A najgorsze, ze teraz jedziemy do Bilbao a Baskowie w formie ostatnio, oj mogą być znowu plecy, ale tak to jest jak w Barcelonie niektórzy graja "za zasługi"...
0
Z takimi ogórkami jak Ajax przegrać, jeszcze w przewadze grając, w tamtym roku od BVB i Realu dostali u siebie po 1-4...
0
Wrócił Xavi do składu i Houston mamy problem:/
0
Jak nie gra Xavi, to Barca lepiej funkcjonuje
0
Cr7 nie mógł być przecież gorszy od Messiego i tez złapał kontuzje, lekka, bo lekka, ale jednak:)
0
Ja w ogóle się zastanawiam jakim prawem sprzedaliśmy Davida za takie grosze?!
0
Stawiam remis:)
0
Ronaldo to bestia...
0
Chyba trzeba zorganizować międzynarodową zbiórkę i wykupić Cr7 z Madrytu;) Mały prezent od fanów dla klubu;)
0
Wiesz mieszkam zagranica i akurat Barce sponsoruje finansowo kupując różne gadżety, najczęściej oczywiście koszulki, bluzy itp. Zakupy robię z reguły w sklepie Nike. Oczywiście dorzucam tylko niewielka cegiełkę(100-150funtow/rocznie), ale jednak...Takich osób są miliony na całym świecie, wiec uważam, ze mam prawo zabierać głos w tej sprawie:)
0
Może niech Sociedad nie wychodzi na druga polowe, bo to skończy przecież 8-0...
0
Kurde musimy kupić tego Ronaldo, dobry chłopak jest;)
0
Sprzedajemy się krok po kroku Arabom masakra:/
0
W życiu są pewne śmierć, podatki i kolejne porażki Legii w Lidze Europy...
0
Ale Arsenal przyfarcil:)
0
Messi musi jutro coś ukłuć, bo znowu Cr7 odskoczy:/
0
Ja stawiałem tam na remis:)
0
Mam nadzieje, ze PSG wygra ten mecz:)
0
To się Juve nagrało...
0
Hulk?! Najbardziej przeceniany piłkarz świata wg mnie, piłka nożna to nie kulturystyka:)
0
Niech Courtois da transfer request a w razie czego fani z całego świata mogą zrzucić się na transfer np. dając po 1Euro każdy:)
0
Lewy, Reus, Hummels i będę szczęśliwy:)
0
Robert cala Barcelona czeka na Ciebie!
0
Rozmowy już się odbyły z agentami Lewego i z BVB, także musimy cierpliwie czekać:)