0

Jeszcze jakby w 99 strzelili, to zacząłbym się bać;)

0

Galata to obecnie ogórki, nie wygrali żadnego trofeum ważnego ostatnio, wiec spokojnie

0

Real nieźle, widać duch Cr7 unosi się na trybunach;)

0

Juve pierwsze zwycięstwo w tej edycji, ale jakże ważne:)

0

Wszyscy będą grac w Lidze Mistrzów, raz lepiej,raz gorzej, ale ja się pytam kto zatrzyma Bayern:/

0

Nie żartuj nawet, mam nadzieje, ze Pique będzie grał do 40-ki i zostanie legenda klubu jak Maldini w Milanie:)

0

A najgorsze, ze teraz jedziemy do Bilbao a Baskowie w formie ostatnio, oj mogą być znowu plecy, ale tak to jest jak w Barcelonie niektórzy graja "za zasługi"...

0

Z takimi ogórkami jak Ajax przegrać, jeszcze w przewadze grając, w tamtym roku od BVB i Realu dostali u siebie po 1-4...

0

Wrócił Xavi do składu i Houston mamy problem:/

0

Jak nie gra Xavi, to Barca lepiej funkcjonuje

0

Cr7 nie mógł być przecież gorszy od Messiego i tez złapał kontuzje, lekka, bo lekka, ale jednak:)

0

Ja w ogóle się zastanawiam jakim prawem sprzedaliśmy Davida za takie grosze?!

0

Stawiam remis:)

0

Ronaldo to bestia...

0

Chyba trzeba zorganizować międzynarodową zbiórkę i wykupić Cr7 z Madrytu;) Mały prezent od fanów dla klubu;)

0

Wiesz mieszkam zagranica i akurat Barce sponsoruje finansowo kupując różne gadżety, najczęściej oczywiście koszulki, bluzy itp. Zakupy robię z reguły w sklepie Nike. Oczywiście dorzucam tylko niewielka cegiełkę(100-150funtow/rocznie), ale jednak...Takich osób są miliony na całym świecie, wiec uważam, ze mam prawo zabierać głos w tej sprawie:)

0

Może niech Sociedad nie wychodzi na druga polowe, bo to skończy przecież 8-0...

0

Kurde musimy kupić tego Ronaldo, dobry chłopak jest;)

0

Sprzedajemy się krok po kroku Arabom masakra:/

0

W życiu są pewne śmierć, podatki i kolejne porażki Legii w Lidze Europy...

0

Ale Arsenal przyfarcil:)

0

Messi musi jutro coś ukłuć, bo znowu Cr7 odskoczy:/

0

Ja stawiałem tam na remis:)

0

Mam nadzieje, ze PSG wygra ten mecz:)

0

To się Juve nagrało...

0

Hulk?! Najbardziej przeceniany piłkarz świata wg mnie, piłka nożna to nie kulturystyka:)

0

Niech Courtois da transfer request a w razie czego fani z całego świata mogą zrzucić się na transfer np. dając po 1Euro każdy:)

0

Lewy, Reus, Hummels i będę szczęśliwy:)

0

Robert cala Barcelona czeka na Ciebie!

0

Rozmowy już się odbyły z agentami Lewego i z BVB, także musimy cierpliwie czekać:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?