Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A w 2113 nie będzie 11.12.13?!
0
A Villareal dzisiaj wygrał 13-0, to jest wynik dopiero hehe
0
Szkoda Ajaxu, ale Milan w 1/8 na kogo by nie trafił zakończy swój udział w Lidze Mistrzów:)
0
Cr7 chyba zrobiłby podobnie w takiej sytuacji, czyż nie?
0
Ej kto jest na zdjęciu, bo nie poznaje? Jakiś młody, gniewny z Barcy B?
0
Marsylia i w Lidze Europejskiej miałaby kłopoty...
0
Na livescore w tabeli Napoli poza LM
0
Borussia zasłużenie strzeliła, cisną ich cały czas i powinien być karny na Robercie!
0
Gol BVB!!!
0
Jak BVB tego nie wygra to nie wiem, przecież tam akcja za akcja idzie hehe
0
Ney powoli przejmuje pałeczkę od Leo:)
0
Ciekaw jestem jaki prezent mu wyślą?
0
W Pireusie Anderlecht 3 czerwone lol
0
Jeśli zagramy z Bayernem, musimy postawić autobus i grac z kontry:)
0
Z BVB jak dla mnie zawsze mile widziani będą następujący gracze: Piszczek, Hummles, Gundo, Reus i Lewy:) Wiadomo wszystkich nie kupimy, ale każdy z nich to topowy gracz na swojej pozycji:)
0
Messi wiadomo, ze jest w trojce, to dobry chłopak przecież:)
0
Ten chłopak będzie Cr7 Barcelony hehe
0
Ja na Bet365 miałem kurs 1.10, wiec nie taki niski:)
0
Może za dużo pieniędzy ludzie postawili w Bwin na zwycięstwo Realu, no i coś trzeba było zrobić w tej sprawie:)
0
Dla Nas napastnikiem idealnym byłby Luis Suarez:)
0
Zastanawiam się co się dzieje z Chelsea, Mou ostatnio dużo bramek traci, czyżby się wypalił?! 3bramk stracone z Sunderlandem, 3 ze Stoke...
0
Potwierdzają się moje słowa, Bayern najlepszy zespól na świecie obecnie...biada Nam:/
0
Bayern jedzie do Bremy i 0-3 do przerwy, masakra najlepszy obecnie zespół na świecie:/
0
Kurde drugi raz z rzędu jeden kupon wywalę przez ManUtd...
0
Niestety, ale w Barcelonie jest nepotyzm:/
0
Z tej dwójki Arsenal!
0
Ładny mecz w Manchesterze:)
0
A na drugiego bramkarz Gostomski z Lecha Poznań, naprawdę ciekawy chłopak z dobrymi warunkami fizycznymi:)
0
Przydałaby się grupa nie wiem np 1000 osób z Polski, zagorzałych fanów, która prowadziłaby doping na Camp Nou, oj działoby się wtedy hehe
0
Eksperci z Mundo, Fabs zawodzi?! Acha, no jak się go na środku ataku wystawia nagminnie, to się nie dziwie:/