0

A w 2113 nie będzie 11.12.13?!

0

A Villareal dzisiaj wygrał 13-0, to jest wynik dopiero hehe

0

Szkoda Ajaxu, ale Milan w 1/8 na kogo by nie trafił zakończy swój udział w Lidze Mistrzów:)

0

Cr7 chyba zrobiłby podobnie w takiej sytuacji, czyż nie?

0

Ej kto jest na zdjęciu, bo nie poznaje? Jakiś młody, gniewny z Barcy B?

0

Marsylia i w Lidze Europejskiej miałaby kłopoty...

0

Na livescore w tabeli Napoli poza LM

0

Borussia zasłużenie strzeliła, cisną ich cały czas i powinien być karny na Robercie!

0

Gol BVB!!!

0

Jak BVB tego nie wygra to nie wiem, przecież tam akcja za akcja idzie hehe

0

Ney powoli przejmuje pałeczkę od Leo:)

0

Ciekaw jestem jaki prezent mu wyślą?

0

W Pireusie Anderlecht 3 czerwone lol

0

Jeśli zagramy z Bayernem, musimy postawić autobus i grac z kontry:)

0

Z BVB jak dla mnie zawsze mile widziani będą następujący gracze: Piszczek, Hummles, Gundo, Reus i Lewy:) Wiadomo wszystkich nie kupimy, ale każdy z nich to topowy gracz na swojej pozycji:)

0

Messi wiadomo, ze jest w trojce, to dobry chłopak przecież:)

0

Ten chłopak będzie Cr7 Barcelony hehe

0

Ja na Bet365 miałem kurs 1.10, wiec nie taki niski:)

0

Może za dużo pieniędzy ludzie postawili w Bwin na zwycięstwo Realu, no i coś trzeba było zrobić w tej sprawie:)

0

Dla Nas napastnikiem idealnym byłby Luis Suarez:)

0

Zastanawiam się co się dzieje z Chelsea, Mou ostatnio dużo bramek traci, czyżby się wypalił?! 3bramk stracone z Sunderlandem, 3 ze Stoke...

0

Potwierdzają się moje słowa, Bayern najlepszy zespól na świecie obecnie...biada Nam:/

0

Bayern jedzie do Bremy i 0-3 do przerwy, masakra najlepszy obecnie zespół na świecie:/

0

Kurde drugi raz z rzędu jeden kupon wywalę przez ManUtd...

0

Niestety, ale w Barcelonie jest nepotyzm:/

0

Z tej dwójki Arsenal!

0

Ładny mecz w Manchesterze:)

0

A na drugiego bramkarz Gostomski z Lecha Poznań, naprawdę ciekawy chłopak z dobrymi warunkami fizycznymi:)

0

Przydałaby się grupa nie wiem np 1000 osób z Polski, zagorzałych fanów, która prowadziłaby doping na Camp Nou, oj działoby się wtedy hehe

0

Eksperci z Mundo, Fabs zawodzi?! Acha, no jak się go na środku ataku wystawia nagminnie, to się nie dziwie:/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?