Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już 12 bramek,skubaniec, najlepszy Defensywny Pomocnik na świecie:)
0
0
Alba brawo, widać chłopak wraca do formy!
0
A pisałem wielokrotnie, brać Lewego, bo był za darmo, to się niektórzy ze mnie śmiali, śmiejcie się dalej:/
0
Messi czeka na nowy kontrakt, dlatego słabiej gra...
0
Man City nas rozbije:/
0
Tak to jest Alves- celebryta, Alba - nie ma pojęcia o grze w obronie, Masche - gra po znajomości z trenerem i z Messim...
0
W dawnych czasach jak było Alby, który de facto jest skrzydłowym a nie obrońcą, to na lewej stronie grał Abidal (prawdziwy lewy obrońca) i nasza obrona funkcjonowała znakomicie...
0
Jezu z taka Valencia przegrać to wstyd...
0
Pamiętamy i dzięki za te lata gry:)
0
Młody, zdolny, do tego z niemieckim duchem pracy i solidności, jeśli chodzi o bramkarza to bardzo dobry wybór, I like it:)
0
M.A.T.S.
0
Ciekaw jestem co z Mangala i Fernando, Man City chciał ich pozyskać, oby nie:)
0
Jak to w Polsce kibice na stadionach czasami śpiewają? Pozdrowienia do wiezienia, czy jakoś tak;)
0
Trzeba do tego podchodzić spokojnie, obecnie mamy do czynienia z nagonka medialna na Barce, podobnie jak z atakami na kościół w Polsce ostatnio:/
0
Cescminator powrócił:)
0
Teraz mogą trochę poczarować, zagra nie zagra ale wg Mnie Kun będzie gotowy na Barce:)
0
Prawdziwe testy to: dwumecz z Man City i wyjazd do Madrytu, takie mecze z ogórkami to tylko przetarcie, czy wynik 3-0, 5-0 czy 7-0 nie ma większego znaczenia, poza statystykami a jak Sanchez taki kozak, to niech w końcu to samo pokaże w meczach z Manchesterem i Realem...
0
I to na wyjeździe, są mocni, jak Małysz za najlepszych lat:)
0
City 5-1 z Tottenhamem...Wow
0
Na tej różowej mogłoby być Hello Kitty zamiast Qatar Airways i byłoby idealnie;)
0
No właśnie chodzi o ten marketing, gra toczyła się o wielkie pieniądze, które generuje Neymar, zwłaszcza w Ameryce Pld, dlatego Florentino był (i jest) smutny:)
0
Za tego gościa powinna być wyznaczona nagroda...
0
Nawet Chuck Norris nie wygryzie go ze składu;)
0
Nie ma się co ekscytować za bardzo, Atletico wygra na 99%, Rayo jest slabiutkie
0
Fajnie jakby w Lidze Mistrzów zagrali, to ekipa z charakterem:)
0
Za darmo był do wyciągnięcia dużo lepszy napastnik - Lewy a ma przyjść Mandzu, ktoś sobie chyba jaja robi...To nie jest żaden wybitny zawodnik, gra po prostu w perfekcyjnej, niemieckiej maszynie
0
Niech sobie Print screena z tabela zrobią, bo długo liderem nie będą:D
0
Fajnie jakby redakcja przygotowała newsa na temat statutu, czy tak po prostu wiceprezydent może zostać prezydentem, bez wyboru socios...Ciekawa sprawa
0
Przecież to za 8 lat dopiero, jeszcze może być koniec świata czy coś;)