0

Już 12 bramek,skubaniec, najlepszy Defensywny Pomocnik na świecie:)

0

0

Alba brawo, widać chłopak wraca do formy!

0

A pisałem wielokrotnie, brać Lewego, bo był za darmo, to się niektórzy ze mnie śmiali, śmiejcie się dalej:/

0

Messi czeka na nowy kontrakt, dlatego słabiej gra...

0

Man City nas rozbije:/

0

Tak to jest Alves- celebryta, Alba - nie ma pojęcia o grze w obronie, Masche - gra po znajomości z trenerem i z Messim...

0

W dawnych czasach jak było Alby, który de facto jest skrzydłowym a nie obrońcą, to na lewej stronie grał Abidal (prawdziwy lewy obrońca) i nasza obrona funkcjonowała znakomicie...

0

Jezu z taka Valencia przegrać to wstyd...

0

Pamiętamy i dzięki za te lata gry:)

0

Młody, zdolny, do tego z niemieckim duchem pracy i solidności, jeśli chodzi o bramkarza to bardzo dobry wybór, I like it:)

0

M.A.T.S.

0

Ciekaw jestem co z Mangala i Fernando, Man City chciał ich pozyskać, oby nie:)

0

Jak to w Polsce kibice na stadionach czasami śpiewają? Pozdrowienia do wiezienia, czy jakoś tak;)

0

Trzeba do tego podchodzić spokojnie, obecnie mamy do czynienia z nagonka medialna na Barce, podobnie jak z atakami na kościół w Polsce ostatnio:/

0

Cescminator powrócił:)

0

Teraz mogą trochę poczarować, zagra nie zagra ale wg Mnie Kun będzie gotowy na Barce:)

0

Prawdziwe testy to: dwumecz z Man City i wyjazd do Madrytu, takie mecze z ogórkami to tylko przetarcie, czy wynik 3-0, 5-0 czy 7-0 nie ma większego znaczenia, poza statystykami a jak Sanchez taki kozak, to niech w końcu to samo pokaże w meczach z Manchesterem i Realem...

0

I to na wyjeździe, są mocni, jak Małysz za najlepszych lat:)

0

City 5-1 z Tottenhamem...Wow

0

Na tej różowej mogłoby być Hello Kitty zamiast Qatar Airways i byłoby idealnie;)

0

No właśnie chodzi o ten marketing, gra toczyła się o wielkie pieniądze, które generuje Neymar, zwłaszcza w Ameryce Pld, dlatego Florentino był (i jest) smutny:)

0

Za tego gościa powinna być wyznaczona nagroda...

0

Nawet Chuck Norris nie wygryzie go ze składu;)

0

Nie ma się co ekscytować za bardzo, Atletico wygra na 99%, Rayo jest slabiutkie

0

Fajnie jakby w Lidze Mistrzów zagrali, to ekipa z charakterem:)

0

Za darmo był do wyciągnięcia dużo lepszy napastnik - Lewy a ma przyjść Mandzu, ktoś sobie chyba jaja robi...To nie jest żaden wybitny zawodnik, gra po prostu w perfekcyjnej, niemieckiej maszynie

0

Niech sobie Print screena z tabela zrobią, bo długo liderem nie będą:D

0

Fajnie jakby redakcja przygotowała newsa na temat statutu, czy tak po prostu wiceprezydent może zostać prezydentem, bez wyboru socios...Ciekawa sprawa

0

Przecież to za 8 lat dopiero, jeszcze może być koniec świata czy coś;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?