Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jedyne co może poprawić trochę humor, to wysoka porażka zespołu Mou:)
0
Jeżeli Hiszpańska Federacja zaakceptowała i zarejestrowała tych piłkarzy, to wg mnie ona ponosi większa winę, jako instytucja nadrzędna, która zobowiązana jest do przestrzegania prawa Uefa i Fifa...No chyba, ze ktoś z Barcy dokumenty fałszował, a wtedy to sprawa jest poważniejsza...
0
Dzięki Rosell, ty...!
0
Bayern już remisuje, tylko oni graja na wyjeździe, także bramkowy remis dla nich to złoto, u Nas sytuacja mega ciężka...
0
No to Houston mamy problem:/
0
Podobno Cr7 ma odejść z Realu po tym sezonie, piłkarz jest sfrustrowany poziomem sędziowania i ciągłym obrażaniem go na wielu hiszpańskich stadionach. Suma transferu ma wynieść 150-200mln euro a chętne kluby do Man City i PSG...I dobrze niech idzie;)
0
Nie znasz skupiają się na Lidze Mistrzów hehe
0
Real ma szczęście, ze w pierwszym meczu z BVB nie zagra Lewy:)
0
Czyli jednak Real będzie musiał pokłonić się mistrzom:)
0
Forma życia i taki taki pech:/ Mundial, ostatnie mecze w Barcelonie, szkoda wielka..., ale Victor zawsze daje z siebie wszystko i za to wielki szacunek!
0
Barca wygrywając w Mardycie, złamała morale Realu, to już koniec, Barca lub Atleti będzie mistrzem!
0
Już Carlo chcą wyrzucać hehe, co roku zmiana trenera lol
0
Gdzie Twoje berło, berło i korona, gdzie Twoje mistrzostwo bielo (wiadomo;)...
0
Bacca Bacca!!!
0
Ile Cristiano robi dziennie brzuszków tysiąc, więcej? Chłop jak dąb a na boisku jak nurkował, tak nurkuje, a idź z Pan z nim:/
0
Ja myślę, ze Cr7 jest nie tyle wsciekly,ze Real przegrał, ale o to, ze Messi ukradł mu show, zdobył hattricka, przyćmił wielkiego Ronaldo,to go boli i chyba będzie bolało jeszcze długo
0
Może Cr7 chce powołania komisji śledczej?! Ok Polska tez może wysłać niezależnych ekspertów Borka i Kołtonia, nie przejmuj się Cris wyjaśnimy wszystko, dojdziemy do prawdy! hehe
0
On liczy Messiego za dwóch;)
0
W przyszłym sezonie proponuje zlot na Gran Derbi na Stadionie Narodowym! Co Wy na to hehe? Jezu, ale ten dzień jest dla mnie świetny, nie tylko sportowo, ale także w życiu osobistym, oby tak zawsze, pijcie, świętujcie, bawcie się!
0
Nie wiem Panowie jak u Was w Polsce, ale u mnie księżyc jest bordowy a nie biały, nie wiem o co chodzi;) Visca el Barca, Visca el Catalunya!
0
Powiedzmy szczerze Wenger się kompromituje po raz kolejny a władze Arsenalu go nadal trzymają, ale nie mój problem, jak ktoś lubi SM i inne takie takie;)
0
In Wenger we trust;)
0
Jak zwykle końcówka sezonu i Arsenal wraca na "właściwe" tory:)
0
Zabójcze trio to było Ronaldinho-Eto'o-Messi a nie jakieś śmieszne BBC z łamagą Benzema:)
0
Uefie najbardziej zależy na finale Real-Barca, czyli Messi kontra Cr7 i jak znam życie, po jutrzejszym losowaniu spotkamy się ewentualnie z Realem w finale:)
0
Nie wiem o co spina, przecież Messi sam kiedyś powiedział, ze może grac nawet za darmo...
0
To człowiek, który zrobił dla Barcy bardzo, bardzo dużo, można powiedzieć, ze zastał Barce drewniana a zostawił murowana:)Powodzenia!
0
Man Utd[*]
0
Nie pasuje do stylu Barcy, za często strzela z dystansu hehe...A tak na poważnie, wolałbym, żeby chłopak został u Nas, bardzo dobry zmiennik i uniwersalny także
0
Jeśli Alves odejdzie, można wysądować jak wygląda sytuacja Piszczka, ten chłopak to tur na prawej stronie, silny, szybki i dobry technicznie:)