0

W końcu ma być rewolucja a ona niesie za sobą zawsze jakieś ofiary, zrozumcie, jeśli chcemy wrócić na szczyt potrzebujemy zmian, może Xavi tez odejdzie

0

Jeśli to prawda, to dobrze, Alexis się u Nas nie sprawdził niestety...

0

Straszna chudzina z Niego, wole Laporte, Hummelsa lub Benatie jeśli już

1

Marco zapraszamy + Hummels + Piszczek:)

0

BVB-Bayern dalej bez rozstrzygnięcia, pewnie karne będą:)

3

Jak Messi znowu poprosi o trenera z Ameryki Południowej, to będzie kabaret...W ogóle jemu się wydaje, ze jest ponad klubem a zarząd na to pozwala i to jest duży błąd :/

0

In Jurgen Klopp we trust!

0

Bayern nie radzi sobie z BVB,widać Guardiola to przeciętny trener, z Barca osiągnął wiele sukcesów, bo miał niesamowity zespól, taka prawda, jak w Bayernie tiki-taka zaczęła już funkcjonować , to Bawarczycy graja coraz gorzej, zobaczycie przyszły sezon...

0

Niech się najpierw ogoli...

0

1

Nie wiem dlaczego niektórzy są zawiedzeni, przecież w tym sezonie mieliśmy wiele szans a nawet z ogórkami ligowymi nie dawaliśmy rady...A tu przyjeżdżają spartanie Simeone i co nagle przeciętnie grająca ( a w zasadzie usypiająca momentami) Barca przebije ten mur?! Potrzeba dużych zmian w zarządzie, na stanowisku trenera i wielkich transferów, zwłaszcza wzmocnienia linii obrony i bramki

2

Cesc zagra na szpicy?! Czyli można stawiać, ze Atletico mistrzem, do tego dorzucić, ze BVB wygra puchar Niemiec i parę funtów wpadnie:)

2

Pazerność to grzech...

4

Dla Mnie najlepsi kapitanowie moich piłkarskich czasów to Maldini, Gerrard i Puyol właśnie!

0

Liczę na taki skład na przyszły sezon:
Ter Stegen-Alba,Laporte,Pique,Piszczek-Cesc, Pogba, Iniesta-Reus, Messi,Neymar:)

0

Rakitic za Xaviego!

0

Fajnie, ze Sevilla wygrała, w końcu to nasi z La Liga:)

0

Ale Cardozo się spalił

0

Trochę brakuje mi tu Herrery i Muniaina a wie ktoś co się dzieje z Michu?

0

Na zdjęciu wygląda na bardzo zadowolonego, mimo iż odchodzi z Barcy:)

0

Dobra oferta i można zastanowić się nad sprzedażą Messiego, bo jak się mu już nie chce grac, to po co się meczyc:/

0

Kabaret pod koniec, chyba jednak Atletico mistrzem będzie...

0

To buczenia na Rosje było piękne, Putin wkurzył prawie cala Europe i Rosjanie tez będą za Niego obrywać:)

0

No właśnie wygadał się! Pewnie do Atletico a Thibo do Barcy:)

11

Czy w Barcelonie niektórzy maja fetysz kupowania defensywnych pomocników, którzy mogą grac na środku obrony!? Kolejny do kolekcji...

0

Lewy król strzelców brawo! Wg Mnie Robert to najbardziej kompletny napastnik na świecie, czy najlepszy, tego nie wiem:) Szkoda, ze nie zagra u Nas a był za free...

0

Ter Stegen, Piszczek, Laporte, Herrera,Pogba, Reus, Aguero i jedziemy wszystkich:)

0

Adios Amigo, dzięki za wszystko i powodzenia!

0

Laporte i Laporta i będzie świetnie:)

0

Trzeba bukować bilet do Barcelony na świętowanie mistrza chyba:) Ale jednak ceny spore. kurde:/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?