Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W końcu ma być rewolucja a ona niesie za sobą zawsze jakieś ofiary, zrozumcie, jeśli chcemy wrócić na szczyt potrzebujemy zmian, może Xavi tez odejdzie
0
Jeśli to prawda, to dobrze, Alexis się u Nas nie sprawdził niestety...
0
Straszna chudzina z Niego, wole Laporte, Hummelsa lub Benatie jeśli już
1
Marco zapraszamy + Hummels + Piszczek:)
0
BVB-Bayern dalej bez rozstrzygnięcia, pewnie karne będą:)
3
Jak Messi znowu poprosi o trenera z Ameryki Południowej, to będzie kabaret...W ogóle jemu się wydaje, ze jest ponad klubem a zarząd na to pozwala i to jest duży błąd :/
0
In Jurgen Klopp we trust!
0
Bayern nie radzi sobie z BVB,widać Guardiola to przeciętny trener, z Barca osiągnął wiele sukcesów, bo miał niesamowity zespól, taka prawda, jak w Bayernie tiki-taka zaczęła już funkcjonować , to Bawarczycy graja coraz gorzej, zobaczycie przyszły sezon...
0
Niech się najpierw ogoli...
0
1
Nie wiem dlaczego niektórzy są zawiedzeni, przecież w tym sezonie mieliśmy wiele szans a nawet z ogórkami ligowymi nie dawaliśmy rady...A tu przyjeżdżają spartanie Simeone i co nagle przeciętnie grająca ( a w zasadzie usypiająca momentami) Barca przebije ten mur?! Potrzeba dużych zmian w zarządzie, na stanowisku trenera i wielkich transferów, zwłaszcza wzmocnienia linii obrony i bramki
2
Cesc zagra na szpicy?! Czyli można stawiać, ze Atletico mistrzem, do tego dorzucić, ze BVB wygra puchar Niemiec i parę funtów wpadnie:)
2
Pazerność to grzech...
4
Dla Mnie najlepsi kapitanowie moich piłkarskich czasów to Maldini, Gerrard i Puyol właśnie!
0
Liczę na taki skład na przyszły sezon:
Ter Stegen-Alba,Laporte,Pique,Piszczek-Cesc, Pogba, Iniesta-Reus, Messi,Neymar:)
0
Rakitic za Xaviego!
0
Fajnie, ze Sevilla wygrała, w końcu to nasi z La Liga:)
0
Ale Cardozo się spalił
0
Trochę brakuje mi tu Herrery i Muniaina a wie ktoś co się dzieje z Michu?
0
Na zdjęciu wygląda na bardzo zadowolonego, mimo iż odchodzi z Barcy:)
0
Dobra oferta i można zastanowić się nad sprzedażą Messiego, bo jak się mu już nie chce grac, to po co się meczyc:/
0
Kabaret pod koniec, chyba jednak Atletico mistrzem będzie...
0
To buczenia na Rosje było piękne, Putin wkurzył prawie cala Europe i Rosjanie tez będą za Niego obrywać:)
0
No właśnie wygadał się! Pewnie do Atletico a Thibo do Barcy:)
11
Czy w Barcelonie niektórzy maja fetysz kupowania defensywnych pomocników, którzy mogą grac na środku obrony!? Kolejny do kolekcji...
0
Lewy król strzelców brawo! Wg Mnie Robert to najbardziej kompletny napastnik na świecie, czy najlepszy, tego nie wiem:) Szkoda, ze nie zagra u Nas a był za free...
0
Ter Stegen, Piszczek, Laporte, Herrera,Pogba, Reus, Aguero i jedziemy wszystkich:)
0
Adios Amigo, dzięki za wszystko i powodzenia!
0
Laporte i Laporta i będzie świetnie:)
0
Trzeba bukować bilet do Barcelony na świętowanie mistrza chyba:) Ale jednak ceny spore. kurde:/