0

Marco przychodź do Barcy i weź ze sobą Piszczka i Hummelsa:)

1

To jest skandal, Fabs wystawiany jako napastnik a potem gwizdy, bo musi być miejsce w 11 dla naszego filozofa...Xavi jakby miał honor skończyłby karierę po tym sezonie, ale do klasy Victora czy Puyola widać dużo mu brakuje...

0

Zawodnik świetny, z dobrymi warunkami fizycznymi, tylko jedna wątpliwość, parę osób pisało, ze całował się z jakimś facetem, wiec jedyne ryzyko, ze może się za bardzo z niektórymi integrować;)

1

Trzeba kupić trio z BVB - Piszczek, Hummels i Reus, mamy już Ter Stegena, wiec będzie mala kolonia niemiecka w Barcelonie:)

0

Reus jest świetny, jeden z moich ulubionych piłkarzy, świetna technika, gra zespołowa, strzał z dystansu, wykończenie, do tego waleczny jak trzeba i popracuje w defensywie

1

No tak, nie odpowiadamy tylko za gradobicie, trzęsienie ziemi i koklusz;)

1

Ten sezon pokazał, ze warto mieć takiego piłkarza w składzie:) Ale obstawiam, ze wybierze Atletico, tam będzie miał łatwiej i mniejsza presja

0

Ja uważam, ze bramkarz zmiennik powinien przyjść za free albo ktoś za max 3 mln, inaczej to lepiej kogoś z cantery wziąć:) Szkoda, ze nie powalczyliśmy o Fabiana, to idealny bramkarz to rywalizacji z MATS-em

4

To jest dzień żałoby jak dla mnie...

0

Nie wierze...Cesc właśnie wchodzi w najlepszy dla piłkarza okres 28-32 lata a oni chcą go sprzedać, no chyba, ze chłopak sam chce odejść, bo psychicznie nie wytrzymał notorycznego wystawiania go jako środkowego napastnika:/

0

Odchodzi Victor, odchodzi Puyol, także na Xaviego tez myślę już czas, trzeba odświeżyć skład

0

Tyle lat walki o Cesca a teraz ma odejść?! Przecież to ma być następca dziadka Xaviego, co oni robią...

0

Garay blisko Bayernu, kwota ma wynieść 15 mln euro, można?! Można...

0

Nie bardzo rozumiem co ten news wnosi...

12

Nie chce się czepiać, ale jak na nią patrze, to wydaje mi się, ze miała trochę twarz poprawiana...Cholera czy dzisiaj każda kobieta/dziewczyna, która ma trochę więcej pieniędzy musi robić operacje plastyczne, botoks to zło :/

1

Podobnie jak z Villa, taki zawodnik powinien być kupiony wcześniej, teraz to trochę musztarda po obiedzie a teraz priorytetem powinien być wysoki, silny środkowy napastnik!

2

Dla mnie sercem i płucami Atletico jest inny piłkarz - Gabi, szkoda , ze ma już swoje lata:)

2

Proponuje "przebadać" najpierw Zubiego...

0

Zubi specjalnie czeka aż wykupią tych najlepszych i najdroższych czyli Mangala, Benatia,Hummels czy Laporte a potem będzie wmawiał, ze na rynku nie ma zbyt wielu dobrych obrońców i skończy się na szrocie typu Mathieu i to będzie wielki wzmocnienie obrony...

0

Ano chyba, ze tak:)

0

To nie lepiej wziąć Fabiańskiego?!

5

Wygląda na strasznie wychudzonego, środkowy obrońca to powinien być skala a nie taki patyczak, z całym szacunkiem do Niego, porównajcie go np. z Benatia, Mangala czy Kompanym

1

Czyli skrzydłowy, który będzie udawał obrońce, po drugiej stronie Alba i znowu problem będzie...Kurcze kiedyś był Abidal na LO i był spokój, czasami sie włączał do akcji, ale głownie Dani, może sprawdźmy sytuacje np. Łukasza Piszczka, którego chętnie widziałbym w Barcelonie

0

Trochę za dużo oferujemy za Niego...Mój faworyt na środek obrony to Laporte:)

42

Jeżeli kupimy dwóch środkowych obrońców, to będzie to wydarzenie porównywalne to lotu człowieka na księżyc:)

15

Na potęgę posępnego czerepu Benatia przybywaj!

0

Benatia + Laporte i amen:)

0

Niektórzy tutaj tak plączą, jakby to Messi odchodził...Spokojnie Alexis to fajny chłopak,walczak, ale na słabe zespoły, za mało daje Barcelonie, poza tym za Niego pewnie przyjdzie Marco Reus a to jednak polka wyżej zawodnik!

0

Szejkowie z PSG lubią Brazylijczyków, wiec postawić zaporowa cenę 30mln...Oni maja hajs niech płacą:)

0

Bardzo się ciesze, ze akurat wybrali Luisa, on będzie prawdziwym szefem szatni jak Klopp czy Simeone, mam nadzieje, ze w nowy sezon wejdziemy z dużą witalnością i intensywnością a przede wszystkim z głodem zwycięstw:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?