Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Marco przychodź do Barcy i weź ze sobą Piszczka i Hummelsa:)
1
To jest skandal, Fabs wystawiany jako napastnik a potem gwizdy, bo musi być miejsce w 11 dla naszego filozofa...Xavi jakby miał honor skończyłby karierę po tym sezonie, ale do klasy Victora czy Puyola widać dużo mu brakuje...
0
Zawodnik świetny, z dobrymi warunkami fizycznymi, tylko jedna wątpliwość, parę osób pisało, ze całował się z jakimś facetem, wiec jedyne ryzyko, ze może się za bardzo z niektórymi integrować;)
1
Trzeba kupić trio z BVB - Piszczek, Hummels i Reus, mamy już Ter Stegena, wiec będzie mala kolonia niemiecka w Barcelonie:)
0
Reus jest świetny, jeden z moich ulubionych piłkarzy, świetna technika, gra zespołowa, strzał z dystansu, wykończenie, do tego waleczny jak trzeba i popracuje w defensywie
1
No tak, nie odpowiadamy tylko za gradobicie, trzęsienie ziemi i koklusz;)
1
Ten sezon pokazał, ze warto mieć takiego piłkarza w składzie:) Ale obstawiam, ze wybierze Atletico, tam będzie miał łatwiej i mniejsza presja
0
Ja uważam, ze bramkarz zmiennik powinien przyjść za free albo ktoś za max 3 mln, inaczej to lepiej kogoś z cantery wziąć:) Szkoda, ze nie powalczyliśmy o Fabiana, to idealny bramkarz to rywalizacji z MATS-em
4
To jest dzień żałoby jak dla mnie...
0
Nie wierze...Cesc właśnie wchodzi w najlepszy dla piłkarza okres 28-32 lata a oni chcą go sprzedać, no chyba, ze chłopak sam chce odejść, bo psychicznie nie wytrzymał notorycznego wystawiania go jako środkowego napastnika:/
0
Odchodzi Victor, odchodzi Puyol, także na Xaviego tez myślę już czas, trzeba odświeżyć skład
0
Tyle lat walki o Cesca a teraz ma odejść?! Przecież to ma być następca dziadka Xaviego, co oni robią...
0
Garay blisko Bayernu, kwota ma wynieść 15 mln euro, można?! Można...
0
Nie bardzo rozumiem co ten news wnosi...
12
Nie chce się czepiać, ale jak na nią patrze, to wydaje mi się, ze miała trochę twarz poprawiana...Cholera czy dzisiaj każda kobieta/dziewczyna, która ma trochę więcej pieniędzy musi robić operacje plastyczne, botoks to zło :/
1
Podobnie jak z Villa, taki zawodnik powinien być kupiony wcześniej, teraz to trochę musztarda po obiedzie a teraz priorytetem powinien być wysoki, silny środkowy napastnik!
2
Dla mnie sercem i płucami Atletico jest inny piłkarz - Gabi, szkoda , ze ma już swoje lata:)
2
Proponuje "przebadać" najpierw Zubiego...
0
Zubi specjalnie czeka aż wykupią tych najlepszych i najdroższych czyli Mangala, Benatia,Hummels czy Laporte a potem będzie wmawiał, ze na rynku nie ma zbyt wielu dobrych obrońców i skończy się na szrocie typu Mathieu i to będzie wielki wzmocnienie obrony...
0
Ano chyba, ze tak:)
0
To nie lepiej wziąć Fabiańskiego?!
5
Wygląda na strasznie wychudzonego, środkowy obrońca to powinien być skala a nie taki patyczak, z całym szacunkiem do Niego, porównajcie go np. z Benatia, Mangala czy Kompanym
1
Czyli skrzydłowy, który będzie udawał obrońce, po drugiej stronie Alba i znowu problem będzie...Kurcze kiedyś był Abidal na LO i był spokój, czasami sie włączał do akcji, ale głownie Dani, może sprawdźmy sytuacje np. Łukasza Piszczka, którego chętnie widziałbym w Barcelonie
0
Trochę za dużo oferujemy za Niego...Mój faworyt na środek obrony to Laporte:)
42
Jeżeli kupimy dwóch środkowych obrońców, to będzie to wydarzenie porównywalne to lotu człowieka na księżyc:)
15
Na potęgę posępnego czerepu Benatia przybywaj!
0
Benatia + Laporte i amen:)
0
Niektórzy tutaj tak plączą, jakby to Messi odchodził...Spokojnie Alexis to fajny chłopak,walczak, ale na słabe zespoły, za mało daje Barcelonie, poza tym za Niego pewnie przyjdzie Marco Reus a to jednak polka wyżej zawodnik!
0
Szejkowie z PSG lubią Brazylijczyków, wiec postawić zaporowa cenę 30mln...Oni maja hajs niech płacą:)
0
Bardzo się ciesze, ze akurat wybrali Luisa, on będzie prawdziwym szefem szatni jak Klopp czy Simeone, mam nadzieje, ze w nowy sezon wejdziemy z dużą witalnością i intensywnością a przede wszystkim z głodem zwycięstw:)