Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja tak samo a już myślałem, ze nic z tego nie będzie:)
0
3-1 wynik trafiony hehe
0
Trzeba pochwalić sędziego, dobre zawody:)
0
Fajny meczyk się zrobił a wydawało się, ze będzie jednostronny:)
2
Goal line is working:)
0
Ja w typowaniu dałem 3-1, wiec jakaś nadzieja jeszcze jest:)
1
W sumie szkoda mi trochę Australii, fajny kraj i pozytywni ludzie, ale w piłkę graja średnio:)
1
Matko jedyna!
1
Juz się zaczyna bramkobicie:)
0
Nie oglądasz?!
0
Chi Chi Chi Le Le Le!
0
Ładny awatar:)
1
Costa w ogóle nie pasuje mi do Hiszpanii, Torres skończył się już jakiś czas temu, najlepszy Villa, który w finale LM haruje za dwóch, drybluje, gra super jest powąchał murawy, to ja się pytam czy Sfinks oszalał?!
0
Polska by nie przegrała 1-5 z Holandia...Hiszpania dramat:/
0
Ale jaja, niech dalej sfinks wystawia za zasługi i nazwisko, wstyd Panie:/
0
W kolejny meczu De Gea musi zagrać!
0
Święty Casillas hehe
0
Iker jak zwykle...
0
Po co Vincent Coste po kontuzji wpuszcza do 1-go składu, David w takim gazie ostatnio...
2
Pique zwrotność Titanica, masakra:/
3
Dokładnie głównym winowajca jest Silva! Wystarczyło wyłożyć piłkę Coście:)
0
Mielcarski się tak podnieca Silva a zamiast podać, to się chciał zabawić...
0
Xavi w Barcelonie tak nie grał:/
0
Costa trochę nie pasuje do gry Hiszpanów, ale może zaskoczy jeszcze, Villa ostatnio jest w dużej formie, ale może David pojawi się na murawie
0
Święty Iker hehe
0
Hiszpania wygra skromnie 1-0:)
0
Meksyk kultura gry przewyższa Kamerun! Także osoby proszące o remis, bo tak obstawiły, nic nie wskórają;)
0
Goooool!
0
Eto czy Rafa, ciężki wybór komu kibicować,obaj fajni i ważni zawodnicy w historii Barcy:)
14
Moje pierwsze wnioski po meczu:
-Man of the match: Zdecydowanie Oscar
- Bardzo dobry mecz także Neya, dużo harował, cofał się do pomocy
-Podobała mi się druga linia Chorwatów: Modric,Raki,Perisic
-Słaba postawa bramkarza Chorwacji Pletikosy, nie pomógł kolegom
-Dobra gra defensywna Brazylii
-Z taka gra Chorwacja mimo porażki, ma spore szanse na wyjście z grupy
-Z taka gra Brazylia nie wygra Mundialu:)