0

Rewolucja to rewolucja, przecież to nie będzie sprzedaż Tello, tylko będą prawdziwe "ofiary", ale myślę wyjdzie to wszystkim na dobre

5

70mln + Neymar + zmienne, to uczciwa oferta uważam;)

0

Ale weszli Hamerykanie:)

0

W sumie Ghana-USA mam remis postawiony, dla mnie dwie równorzędne drużyny a Wy jakie typy, opinie? Dzięki:)

4

Tak, tak Panie Watzke...Z BVB odeszli Jego najlepsi kumple Gotze i Lewy, zespól jest mimo to nadal bardzo dobry, ale dzisiaj oprócz reputacji klubu na świecie, liczą się pieniądze z kontraktów, Borussia jak na top zespołów płaci bardzo słabo, wręcz śmiesznie, wiec Marco w razie problemów poczeka sezon i za rok klauzula i amen:)

0

Witamy na pokładzie Raki!

1

Nie sadze, oczy mu się pocą po prostu;)

1

Wczoraj Boniek grał, dzisiaj Podolski, cóż polski Mundial widzę;)

1

Manite poproszę:)

2

Łubudu łubudu, niech żyje Pepe z Białego Klubu, niech żyje Nam!

0

Wszechstronny zawodnik, jestem na TAK!

0

Dzięki za wszystko Xavi, ale Twój czas w Barcelonie dobiegł końca, takie jest życie...

8

Idę chyba spać po I połowie, wole się wyspać do pracy a mecz nie porywa...Jak Messi zacznie biegać, to możecie mnie obudzić;)

3

Messi to obecnie zblazowany gwiazdor, kiedyś pokorny chłopak:/ Dla mnie symbolem nowej Barcy jest plączący Bartra - przyszły kapitan!

0

Rojo ja będzie grał do końca, to skończy z czerwona coś czuje:) Nabuzowany za bardzo gościu jest

0

Mazi, ale chodzi mi o klub:) To pokazuje jakich my mamy srodkowych obrońców, jak to mówią 1,50 w kapeluszu;)

0

A najlepsze było jak stali Mascherano i Garay, dwóch środkowych obrońców a różnica wzrostu to chyba z 20cm:)

0

Na weeb tv możesz tez możesz za free oglądać:)

1

Gwiżdżą na hymnie, chamy...

1

Dzisiaj zagra ulubiony piłkarz Szpakowskiego - Maszczerano;)

1

Ja daje 3-1:) Francję 5min przed meczem zmieniłem z 4-0 na 3-0 i się opłaciło hehe

1

Jacek strzałki rysuje hehe

0

45-50 to będzie dobra oferta:)

0

3-0 niech się utrzyma i 3pkt do przodu:)

0

Ej Panowie a co to za plotki z Higauinem? Ma grac u Nas?! W sumie napastnik bardzo dobrze współpracujący z Messim, to jeszcze Di Marie i będzie pięknie:)

1

Palacios pierwszy faul na żółtą na Pogbie zupełnie niepotrzebny, gość jest niepoważny

0

Przyda się takie odświeżenie linii pomocy, rewolucja w końcu ma być!

0

Pewnie trafi do polskiej Ekstraklasy;)

0

Niby takie talenty w kadrze Francji a nic nie graja...

0

Argentyna zastanawiam się 3-1 lub 4-1 wygra, Francja myślę 4, 5-0 może się skończyć są w formie i maja dobra defensywę, wiec chyba nie stracą a Wy jak typujecie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?