Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rewolucja to rewolucja, przecież to nie będzie sprzedaż Tello, tylko będą prawdziwe "ofiary", ale myślę wyjdzie to wszystkim na dobre
5
70mln + Neymar + zmienne, to uczciwa oferta uważam;)
0
Ale weszli Hamerykanie:)
0
W sumie Ghana-USA mam remis postawiony, dla mnie dwie równorzędne drużyny a Wy jakie typy, opinie? Dzięki:)
4
Tak, tak Panie Watzke...Z BVB odeszli Jego najlepsi kumple Gotze i Lewy, zespól jest mimo to nadal bardzo dobry, ale dzisiaj oprócz reputacji klubu na świecie, liczą się pieniądze z kontraktów, Borussia jak na top zespołów płaci bardzo słabo, wręcz śmiesznie, wiec Marco w razie problemów poczeka sezon i za rok klauzula i amen:)
0
Witamy na pokładzie Raki!
1
Nie sadze, oczy mu się pocą po prostu;)
1
Wczoraj Boniek grał, dzisiaj Podolski, cóż polski Mundial widzę;)
1
Manite poproszę:)
2
Łubudu łubudu, niech żyje Pepe z Białego Klubu, niech żyje Nam!
0
Wszechstronny zawodnik, jestem na TAK!
0
Dzięki za wszystko Xavi, ale Twój czas w Barcelonie dobiegł końca, takie jest życie...
8
Idę chyba spać po I połowie, wole się wyspać do pracy a mecz nie porywa...Jak Messi zacznie biegać, to możecie mnie obudzić;)
3
Messi to obecnie zblazowany gwiazdor, kiedyś pokorny chłopak:/ Dla mnie symbolem nowej Barcy jest plączący Bartra - przyszły kapitan!
0
Rojo ja będzie grał do końca, to skończy z czerwona coś czuje:) Nabuzowany za bardzo gościu jest
0
Mazi, ale chodzi mi o klub:) To pokazuje jakich my mamy srodkowych obrońców, jak to mówią 1,50 w kapeluszu;)
0
A najlepsze było jak stali Mascherano i Garay, dwóch środkowych obrońców a różnica wzrostu to chyba z 20cm:)
0
Na weeb tv możesz tez możesz za free oglądać:)
1
Gwiżdżą na hymnie, chamy...
1
Dzisiaj zagra ulubiony piłkarz Szpakowskiego - Maszczerano;)
1
Ja daje 3-1:) Francję 5min przed meczem zmieniłem z 4-0 na 3-0 i się opłaciło hehe
1
Jacek strzałki rysuje hehe
0
45-50 to będzie dobra oferta:)
0
3-0 niech się utrzyma i 3pkt do przodu:)
0
Ej Panowie a co to za plotki z Higauinem? Ma grac u Nas?! W sumie napastnik bardzo dobrze współpracujący z Messim, to jeszcze Di Marie i będzie pięknie:)
1
Palacios pierwszy faul na żółtą na Pogbie zupełnie niepotrzebny, gość jest niepoważny
0
Przyda się takie odświeżenie linii pomocy, rewolucja w końcu ma być!
0
Pewnie trafi do polskiej Ekstraklasy;)
0
Niby takie talenty w kadrze Francji a nic nie graja...
0
Argentyna zastanawiam się 3-1 lub 4-1 wygra, Francja myślę 4, 5-0 może się skończyć są w formie i maja dobra defensywę, wiec chyba nie stracą a Wy jak typujecie?