0

Święty Iker hehe

0

Hiszpania wygra skromnie 1-0:)

0

Meksyk kultura gry przewyższa Kamerun! Także osoby proszące o remis, bo tak obstawiły, nic nie wskórają;)

0

Goooool!

0

Eto czy Rafa, ciężki wybór komu kibicować,obaj fajni i ważni zawodnicy w historii Barcy:)

14

Moje pierwsze wnioski po meczu:
-Man of the match: Zdecydowanie Oscar
- Bardzo dobry mecz także Neya, dużo harował, cofał się do pomocy
-Podobała mi się druga linia Chorwatów: Modric,Raki,Perisic
-Słaba postawa bramkarza Chorwacji Pletikosy, nie pomógł kolegom
-Dobra gra defensywna Brazylii
-Z taka gra Chorwacja mimo porażki, ma spore szanse na wyjście z grupy
-Z taka gra Brazylia nie wygra Mundialu:)

2

W ogóle hejt na Rakitica jest śmieszny, chłopak zagrał niezły mecz, ma duży potencjał, w Barcelonie jeszcze się rozwinie, podobnie jak Modric w Realu, wiadomo na dzisiaj Luka jest lepszy

0

Chorwacja i tak wyjdzie z grupy, także spoko:)

0

Piękna bramka Oscara:)

0

Eusebio!?

0

Brazylia ze względu na marketing nie może odpaść, także będą ich ciągnąc za uszy nie pierwszy i nie ostatni raz...

0

No i 2-1 tak jak większość stawiała, w tym i Ja, uczciwy sędzia ten Japończyk, miało być 2-1 i jest:)

2

Fred w ogóle niewidoczny, gość jest przesłaby...

1

Ten Oscar to naprawdę ciekawy chłopak:)

1

+Reus i miazga:)

0

Czyli 2-1 wejdzie mam nadzieje:)

1

Ney brutal:)

0

Argentyna dołączy do wielkich przegranych, niestety...

0

Chorwacja narazie wygląda znakomicie, a ich środek Modri-Raki genialny!

0

Marcelo haha

0

Ale Brazylia ma motywacje oj szkoda mi Chorwacji:)

0

No to Panowie powoli zapinamy pasy i startujemy z meczem:)

0

Tylko Marco Reus może osłodzić ten smutek po Cescu...

6

Xaviego akurat powinna objąć operacja "Rewolucja", gra coraz słabiej, Puyol potrafił podjąć męską decyzje, czekamy na to samo ze strony Generała, przy całym szacunku dla Niego

0

Bez komentarza:/

0

W sumie sobie tak żartujemy z Daniego, ale pamiętam go z czasów gry w Sevilli i potem w Barcelonie, nie było wtedy lepszego prawego obrońcy, gość harował od pola karnego do pola karnego, przy tym świetna technika, drybling, także na pewno Nam dużo dal, ale teraz już wszedł w taki okres emerytalny podobnie jak np. Xavi, no i ostatnio trochę Iniesta tez spuścił z tonu...Także to dobry moment na sprzedaż Alvisa:)

0

No i dobrze, do wrzutek Alvesa to i Jordan miałby problem doskoczyć, taka jest ich precyzja:)

0

Rakitica witamy, na obrońcę czekamy!

0

Jak potrzebują pieniędzy, to niech Messiego sprzedadzą...

0

Mam nadzieje, ze marzenia się spełnią i Marco zagra w Barcelonie:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?