Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Święty Iker hehe
0
Hiszpania wygra skromnie 1-0:)
0
Meksyk kultura gry przewyższa Kamerun! Także osoby proszące o remis, bo tak obstawiły, nic nie wskórają;)
0
Goooool!
0
Eto czy Rafa, ciężki wybór komu kibicować,obaj fajni i ważni zawodnicy w historii Barcy:)
14
Moje pierwsze wnioski po meczu:
-Man of the match: Zdecydowanie Oscar
- Bardzo dobry mecz także Neya, dużo harował, cofał się do pomocy
-Podobała mi się druga linia Chorwatów: Modric,Raki,Perisic
-Słaba postawa bramkarza Chorwacji Pletikosy, nie pomógł kolegom
-Dobra gra defensywna Brazylii
-Z taka gra Chorwacja mimo porażki, ma spore szanse na wyjście z grupy
-Z taka gra Brazylia nie wygra Mundialu:)
2
W ogóle hejt na Rakitica jest śmieszny, chłopak zagrał niezły mecz, ma duży potencjał, w Barcelonie jeszcze się rozwinie, podobnie jak Modric w Realu, wiadomo na dzisiaj Luka jest lepszy
0
Chorwacja i tak wyjdzie z grupy, także spoko:)
0
Piękna bramka Oscara:)
0
Eusebio!?
0
Brazylia ze względu na marketing nie może odpaść, także będą ich ciągnąc za uszy nie pierwszy i nie ostatni raz...
0
No i 2-1 tak jak większość stawiała, w tym i Ja, uczciwy sędzia ten Japończyk, miało być 2-1 i jest:)
2
Fred w ogóle niewidoczny, gość jest przesłaby...
1
Ten Oscar to naprawdę ciekawy chłopak:)
1
+Reus i miazga:)
0
Czyli 2-1 wejdzie mam nadzieje:)
1
Ney brutal:)
0
Argentyna dołączy do wielkich przegranych, niestety...
0
Chorwacja narazie wygląda znakomicie, a ich środek Modri-Raki genialny!
0
Marcelo haha
0
Ale Brazylia ma motywacje oj szkoda mi Chorwacji:)
0
No to Panowie powoli zapinamy pasy i startujemy z meczem:)
0
Tylko Marco Reus może osłodzić ten smutek po Cescu...
6
Xaviego akurat powinna objąć operacja "Rewolucja", gra coraz słabiej, Puyol potrafił podjąć męską decyzje, czekamy na to samo ze strony Generała, przy całym szacunku dla Niego
0
Bez komentarza:/
0
W sumie sobie tak żartujemy z Daniego, ale pamiętam go z czasów gry w Sevilli i potem w Barcelonie, nie było wtedy lepszego prawego obrońcy, gość harował od pola karnego do pola karnego, przy tym świetna technika, drybling, także na pewno Nam dużo dal, ale teraz już wszedł w taki okres emerytalny podobnie jak np. Xavi, no i ostatnio trochę Iniesta tez spuścił z tonu...Także to dobry moment na sprzedaż Alvisa:)
0
No i dobrze, do wrzutek Alvesa to i Jordan miałby problem doskoczyć, taka jest ich precyzja:)
0
Rakitica witamy, na obrońcę czekamy!
0
Jak potrzebują pieniędzy, to niech Messiego sprzedadzą...
0
Mam nadzieje, ze marzenia się spełnią i Marco zagra w Barcelonie:)