11

Popatrzcie na to zdjęcie, te uszy, oczy, czarne włosy i zęby świadczą jednoznacznie, ze Luis jest pol-człowiekiem pol-wampirem:) To jest po prostu silniejsze od Niego, ale ja mimo wszystko czekam na Suareza!

0

Allah jest wielki!

2

Gdzie Twoje berło, berło i korona, gdzie Twoje mistrzostwo bielo...(tu wiadome słowo;)!

3

Ej co ten Rząsa za głupoty w studiu opowiadał, ze Francja ewentualnie zagra w ćwierćfinale z Argentyna?! Zagra przecież w 1/4 z kimś z grupy G lub H! Ekspert z koziej d...

1

Znakomity chłopak, pełna zgoda!

0

1) Tak po części moja, bo wspieram ten klub finansowo kupując oryginalne produkty
2) Na obrońcę środkowego jakoś kasy brakuje ciągle...

0

12 mln za 31 latka to za dużo, no sorry...

0

Ja oglądam go, Jacek tu jest i tańczy dla Mnie hehe...Jednak nie:/

1

Trzeba to nagrać!

0

OMG:/

11

Nie wiem czego się czepiacie, gryzienie Luisa to jego znak firmowy, podobnie jak np. nurkowanie Cr7;)

1

Balo skończy z czerwona coś czuje:)

0

Na razie Veratti najlepszy na boisku:)

0

Bardzo dobry zawodnik!

0

Hymn włoski na propsie zawsze:)

0

Może Qatar, może USA, kurcze nawet szejkowie z PSG nie są tacy naiwni:/

0

Cziczarito by się przydał w Barcelonie;)

0

Howard do Barcy!

0

Ale Ronaldo puścił bazuke hehe

0

Panowie nie krytykujcie tak USA, był ktoś z Was w ogóle w Stanach?!

0

Mam problem z transmisja, Cr7 gratulował Naniemu?

0

Ciekaw jestem czy Cr7 przemówi w końcu na boisku;)

1

Oglądał ktoś z arabskim komentarzem?

1

Sorry Panie Sędzio tak się nie robi! Szkoda mi Benza...

0

Fajne zdjęcie:)

0

Pamiętajcie rozbiliśmy kiedyś Kostarykę 2-1, także Polska nie taka słaba;)

0

Don't worry, be happy:)

0

Co tu się dzieje!!!

0

Ale Pirlo piłki daje, masakra!

0

Tak słabego piłkarza w Barcelonie, to dawno nie widziałem, myślę, ze to len, któremu się nie chciało pracować na treningu, najważniejsze ciuchy i fryzura i stad zamiast się rozwijać, to cofnął się w rozwoju, zresztą zobaczycie jak Rakitic zacznie grac, jaka będzie różnica:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?