Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Popatrzcie na to zdjęcie, te uszy, oczy, czarne włosy i zęby świadczą jednoznacznie, ze Luis jest pol-człowiekiem pol-wampirem:) To jest po prostu silniejsze od Niego, ale ja mimo wszystko czekam na Suareza!
0
Allah jest wielki!
2
Gdzie Twoje berło, berło i korona, gdzie Twoje mistrzostwo bielo...(tu wiadome słowo;)!
3
Ej co ten Rząsa za głupoty w studiu opowiadał, ze Francja ewentualnie zagra w ćwierćfinale z Argentyna?! Zagra przecież w 1/4 z kimś z grupy G lub H! Ekspert z koziej d...
1
Znakomity chłopak, pełna zgoda!
0
1) Tak po części moja, bo wspieram ten klub finansowo kupując oryginalne produkty
2) Na obrońcę środkowego jakoś kasy brakuje ciągle...
0
12 mln za 31 latka to za dużo, no sorry...
0
Ja oglądam go, Jacek tu jest i tańczy dla Mnie hehe...Jednak nie:/
1
Trzeba to nagrać!
0
OMG:/
11
Nie wiem czego się czepiacie, gryzienie Luisa to jego znak firmowy, podobnie jak np. nurkowanie Cr7;)
1
Balo skończy z czerwona coś czuje:)
0
Na razie Veratti najlepszy na boisku:)
0
Bardzo dobry zawodnik!
0
Hymn włoski na propsie zawsze:)
0
Może Qatar, może USA, kurcze nawet szejkowie z PSG nie są tacy naiwni:/
0
Cziczarito by się przydał w Barcelonie;)
0
Howard do Barcy!
0
Ale Ronaldo puścił bazuke hehe
0
Panowie nie krytykujcie tak USA, był ktoś z Was w ogóle w Stanach?!
0
Mam problem z transmisja, Cr7 gratulował Naniemu?
0
Ciekaw jestem czy Cr7 przemówi w końcu na boisku;)
1
Oglądał ktoś z arabskim komentarzem?
1
Sorry Panie Sędzio tak się nie robi! Szkoda mi Benza...
0
Fajne zdjęcie:)
0
Pamiętajcie rozbiliśmy kiedyś Kostarykę 2-1, także Polska nie taka słaba;)
0
Don't worry, be happy:)
0
Co tu się dzieje!!!
0
Ale Pirlo piłki daje, masakra!
0
Tak słabego piłkarza w Barcelonie, to dawno nie widziałem, myślę, ze to len, któremu się nie chciało pracować na treningu, najważniejsze ciuchy i fryzura i stad zamiast się rozwijać, to cofnął się w rozwoju, zresztą zobaczycie jak Rakitic zacznie grac, jaka będzie różnica:)