Kamilos84
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Mielec/Rzeszów/Szkocja
9 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hulk?! Najbardziej przeceniany piłkarz świata wg mnie, piłka nożna to nie kulturystyka:)
0
Niech Courtois da transfer request a w razie czego fani z całego świata mogą zrzucić się na transfer np. dając po 1Euro każdy:)
0
Lewy, Reus, Hummels i będę szczęśliwy:)
0
Robert cala Barcelona czeka na Ciebie!
0
Rozmowy już się odbyły z agentami Lewego i z BVB, także musimy cierpliwie czekać:)
0
Żaden koniec świata, to początek kolejnej złotej ery:)
0
Robert na 90% w Barcelonie, info pewne:)
0
Jak Xavi odejdzie na emeryturę, to w końcu Cesc przejmie środek pola i pokaże na co go naprawdę stać, przecież w Arsenalu to był kozak nad kozakami, w Barcelonie trochę stracił swoja moc:)
0
Jeśli rzeczywiscie dobry psycholog potrzebny, to polecam dr Jana Blecharza, co zrobił z Małyszem wszyscy wiedza:)
0
Messi jest jeszcze młody jak na piłkarza, ale przez lata był bardzo eksploatowany, to tak jakbyś patrzył na rocznik samochodu, mogą mieć ten sam, ale jedno auto ma 20 tys. przejechane a inne 200tys.km
0
Messi jest smutny przez Neymara, powoli zmiana warty...
0
Milan 0-2 w plecy, ale powinni się utrzymać w tym roku...
0
Jeśli szejkowie daliby 250mln, to warto pomyśleć;)
0
Piotrek Świerczewski ma lepsze kontakty;)
0
Lukasz Piszczek idealny zastępca, jeden z niewielu na świecie potrafi całkowicie wyłączyć z gry CR7:) Sorry Dani, ale pamiętam jak przychodził z Sevilli i jak wymiatał na całej prawej stronie, ten obecny zawodnik to cień tamtego Alvesa,niestety...
0
Real gra z Rayo i Cr7 niestety nastrzela bramek:/
0
Nie rozumiem dlaczego mnie obrażasz?! Po prostu w ostatnim czasie forma Lewego jest dużo wyższa niż Messiego, to tylko moje skromne zdanie i tyle...
0
Na dzisiaj Lewy>Messi
0
Za pol roku ma koniec kontraktu, to logiczne, ze wielkie kluby są Nim zainteresowane!
0
Barca jest ponoć bardzo zainteresowana tym piłkarzem:)
0
3 bramka Roberta:)
0
Musimy powalczyć w zimie o Roberta, kogoś takiego brakuje w Barcelonie!
0
Lewy dwie bramki w minute, klasa światowa!
0
Slabo gramy, z taka forma Liga Mistrzów nieosiągalna niestety:/
0
Masz blokadę w domu na livescore?
0
Barca potrzebuje świeżej krwi Lewego, Reusa, Gundo, Ter Stegena...
0
Leszek mówił, ze to jacyś motocykliści znani:)
0
Leszek na pewno opowie o krecie z Madrytu, o Blaterze i Cr7 i o innych historiach, straszny plotkarz z Niego, ale Go lubię:)
0
Cristiano jesteśmy z Tobą!
0
Lewy jest mile widziany w Barcelonie:)