KamiloserFCB
Dołączył/a: lipiec 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pio2007,
Jeśli już to:
Casillas > Valdes
Arbeloa < Alves
Ramos = Puyol
Pepe = Pique
Coentrao < Alba
Khedira < Busquets
Xabi < Xavi
Oezil < Iniesta
Di Maria < Sanchez
Benzema < Villa
Ronaldo < Messi
Mou > Tito
0
Pisząc tyle miałem na myśli: "dużo".
0
Moim zdaniem Messi jest o niebo lepszy. Porównajmy choćby gole: w czasach Pele, grało sie 2 - 3 obrońcami (czytałem w jednej gazecie jak zmieniały sie założenia taktyczne w ciągu epok), a Messi strzela tyle goli przy najczęściej 4 obrońcach. Ale jednak zgodze sie z Leonidasem, że trzeba poczekać na koniec kariery Leo.
Visca el Barca!
0
Przyznaję, że go nie lubie, ale życzę mu powrotu do zdrowia. ;)
VeB
0
Jestem za. On lepiej gra jako rozgrywający niż skrzydłowy...
VeB
0
Bellers,
Twój komentarz był na poziomie 5-latka. A tak wgle to wybitny z ortografii nie jesteś...
VeB
0
Villa-2001
Masz coś do Valencii dzieciaku (wnioskując po nr w nicku)?
0
Gaspar,
Racja w 100%. Tacy aktorzy odbierają prawdziwe piękno futbolu...
0
Arsenal z roku na rok jest coraz słabszy. W ub. sezonie bez Fabregasa, do tego wystartują bez van Persiego i (być może) bez Songa. Klub z tradycją, któremu jak tak dalej pójdzie, będzie grał na poziomie choćby np. Newcastle. Lubie tan klub i mam nadzieje, że kiedyś będą sie liczyć w walce o tron Premier League.
0
Messi jest lepszy bo gra bardziej dla zespołu. Gdyby CR7 również tak grał mógłby sie zbliżyć do Messiego, ale i tak by go nie przebił. Szanuje Crisa, mimo, że go nie lubie, ale Messi jest od niego dużo lepszy.
0
Valdes
Puyol Pique
Alves Alba
Busquets
Xavi Iniesta
Sanchez Messi Villa
0
karne powinni strzelać Villa lub Pique.
a poza tematem: rafkop8,
gratuluje ;)
0
nie byłoby Messiego bez Barcy, mogłoby też nie być Barcy bez Messiego. to zbyt połączona więź, by Leo kiedykolwiek odszedł. ;)
0
w Barcie karne powinien wykonywać Villa, a nie Messi. David jest dużo mniej przewidywalny w "11" niż Leo, a poza tym Messi nie próbuje zaskoczyć bramkarza nowymi opcjami strzału...
0
Cristiano_Ronaldo,
po co masz konto na naszej stronie???
0
D.Villa7Dax,
dzięki. ;)
0
pięknie Ibi!!!!
0
no na czym oglądacie? ludzie powiedzcie!
0
na czym oglądacie??? :)
0
dobrze jest. ;)
0
blazej99,
No tyle że w Valencii był napadziorem nr 1 a Barcie jest Messi. A grając w drużynie z takim strzelcem ciężko skompletować hat-tricka.
0
broca,
Racja. A tak wgle to Ronaldo błyszczy tylko ze słabymi przeciwnikami. Leo przeciwnie. Im rywal mocniejszy, tym Messi gra lepiej.
0
Wszystkiego najlepszego Christian! ;D
0
Lepiej wypożyczyć Tello do Atletico, żeby sie ograł w La Liga. Jeśli będzie grał częściej to może coś z Niego będzie...
0
Ze słabszymi przeciwnikami nasza taktyka sprawdza się świetnie. Gorzej jest jednak z tymi lepszymi. Za niedługo sparing z Man. Utd. i to dobry moment, by Tito spróbował MAŁEJ, ale niespodziewanej zmiany. Z mocniejszymi przeciwnikami przyda się DELIKATNA odmiana. W końcu nasz styl wszyscy dobrze znają. Natomiast jestem przeciw grze jak "La Furia Roja". Jeśli będziemy tak grać, to przy 1-0 jedna strata może skończyć się remisem lub porażką. Ale od repry Hiszpanii trzeba to wziąć i trochę odmienić. Gra zachowawcza od 2-0 lub 3-0.
0
Od początku byłem przeciw temu transferowi. Nie mówię, że jest słaby (wręcz przeciwnie), ale 27 MLN to za dużo. A wgle to wiek: 28 lat + rok na zrozumienie filozofii Barcy. Podsumowując: jak za tyle kasy, to potrzebny jest zawodnik, który pogra dla FCB więcej czasu. Możecie minusować, ale taka jest moja opinia.
0
Od kiedy Cryuff był trenerem do teraz (i pewnie jeszcze długo) Barca zaczęła dominować na świecie.
PS: Gol Koemana był naprawdę piękny... ;)
0
Na jego miejscu nie jeden by się poddał. Szacun.
0
Ja tam wolę Nike CTR360, takie jakie ma Iniesta... ;D
0
barcelona060,
Nawet największy debil nie dałby Alby na ŚO. To typowy LO często włączający się do akcji ofensywnych.