KamiloserFCB
Dołączył/a: lipiec 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żaden inny klub nie dokona czegoś takiego... :D
0
Po co Agger? Ma 28 lat (można uznać grę dla Barcy na 29, bo sezon będzie się uczył filozofii Barcy), a Bartra 21. Po co zawodnik na parę sezonów skoro Bartra będzie na długi okres czasu? Nie rozumiem czemu Barca się zastanawia nad tym transferem... :/
0
Święte słowa Xavi!
0
Czemu On powiedział: "prawdopodobnie"?
0
BiSLBK,
Zapomniałeś:
ronaldo - 2 niewykorzystane sam na sam z Danią na EURO2012. ;D
0
Jestem absolutnie za bo:
1.Sprzątniemy Go innym sprzed nosa.
2.Kłopot bogactwa to raczej nie problem.
NEYMAR, CAMP NOU NA CB CZEKA!!!
0
Moim zdaniem numery nie są ważne. Liczy się tylko gra. ;)
0
Ribery, ja też mogłem być w Barcelnie... gościem od podawania piłek. ;)
0
FizzyWomack,
Neymar, Villa i Sanchez pewnie będą grali na zmianę. A jeśli któryś będzie się wyróżniał to zagra na stałę w pierwszym składzie...
0
KLAM_RM,
Tak się chwaliliście, że sreal wygrał Puchar Króla 2010/11 a teraz o tym jak Barca go wygrała to się nie pamięta, co?
0
To co Pep zrobił dla Barcy jest nie do opisania. Szkoda, że zrezygnował z roli trenera. :(
0
Messimilian,
Trzeba szczerze (i z bólem serca) przyznać, że wina stoi po stronie Barcy... :(
0
Messi1054,
Zapomniałeś o Mascherano???
0
Ale się ośmieszył, skoro przyznał, że dostał 4-0 od "dziewczynek"... ;)
0
Z Hamburgerem będzie 3-0 albo 4-1... Messi przynajmniej 2 bramki. ;-)
0
Leo to naprawdę dobry człowiek. Niewielu jest takich na świecie...
Opium,
WTF?! Alves jest ŚWIETNY w obronie...
0
MR10,
RACJA!!! Kto sprowokował bójkę w przerwie Gran Derbi? sreal!
Kto nie umie pogodzić się z porażką? sreal!
Można się go obawiać, ale jak wygramy, to znowu będzie million oskarżeń mourinho...
0
Kto to Leslie Davies?!
0
Cris18Barca,
To nie Valdes?
0
Wiem, że nie na temat, ale ja bym ustawił Barce w tym sezonie tak:
Valdes
Alves Puyol Pique Alba
Busquets
Xavi Iniesta
Sanchez Messi Villa
0
Trzeba Go zatrzymać. Pamiętacie kto zaliczył asystę przy golu Messiego z realem w LM?
0
Czemu nie ma Krzynówka?! ;D
0
Jak Neymar do nas dojdzie to będziemy nie do zatrzymania. Jak Messi będzie osamotniony, to Neymar może go odciążyć...
0
FCBARCAluki,
Gdzie są: Pique, Xavi, Iniesta i Alba?!
0
niewazne,
W tym sezonie powinno być w ataku MVS a nie MVP jak w 2010/11.
A co do ub. sezonu to trzeba spaść z tronu by znowu na nim być... ;-)