0

Jakoś w to wątpię.

0

Momo jak ja Cię lubię! Błagam nie zakładaj białej koszulki z Madrytu.

Liverpool z takim ciągiem mogą pokonać Real w finale. Dobrze, że nie trafili teraz na Real.

0

Ale dwie piękne akcje. Maniek coś żeś zrobił.

0

Daj spokój Panie. Smutno jak cholera. Dwa lata bez półfinału.. Może za rok. :)

0

Czemu piłkarze Barcy nie grali z taką pasją ja The Reds. Ech..

0

Raczej na pewno Martinez.

0


Go Go!

1

Dobry towar od Escobara. :)

3

Świetna robota. Ale boli to ugryzienie wilka..

0

Sorry. Mój błąd. :)

0

Ty napisałeś sama Polska. Dałem przecież znak zapytania Poza tym pewnie nie tylko Niemcy, na świecie duży kibiców Barcy.

0

Sama Polska? No przecież Niemcy będą za Realem. :D

0

Tak też może być. W tym meczu może się wszystko zdarzyć, choć pogrom by mnie zaskoczył. Stawiam na 1-1.

0

Jak Mario potrafił to Lewy tym bardziej. ;)

0

Zapomniałeś o polskim notatniku.

2

Raczej prędzej Ronaldo strzeli. Nie no jutro Ramos będzie mieć nieciekawie. Chcę czerwonego Ramosa!

32

Oby z Realem zagrali jak z Sevillą. Może uda się pobić ten rekord.

21

Oby się udało. Liga by smakowała jeszcze bardziej. :)

0

Też na to liczę. Kluczem będzie także ich bronienie tych cholernych wrzutek, w rewanżu Juve dobrze sobie radził. Jakoś wydaję mi się, że Boateng - Hummels mogą mieć problem, ale może sie mylę. Z resztą nie ma co się za bardzo przejmować, będzie jak ma być. :) Barcy i tak już nie ma, jak to wkurza ;/

0

No tak. Ale na drugim jest przeciętny Robben, Na pewno gdyby Bayern wzmocnił skrzydła byłby jeszcze lepszy. Jutro może im tego braknąć.

0

A no tak zapomniałem nim. Przydałby się im taki Hazard.

0

Oj Bayernu lewa flanka będzie wyglądać kiepsko - Rafinha i Ribery. Chyba tylko jeśli środek pola zdominuje Bayern może mieć jakieś szanse. Bardzo się dziwię, że Bawarczycy od wielu lat nie kupił skrzydłowego.

0

Stawia ktoś na mecz Arsenal - Atletico?

0

Pomoc Realu jakoś ostatnio nie powala. Jedynie Modric ostatnio jest w gazie. Casemiro raczej nie jest lepszy od Martineza. Fajnie jakby Bayer wyszedł w środku Thiago - Martinez, byłaby szansa na wygranie walki w środku. Niestety mimo wszystko jak mówisz pomoc lepszą mają Modric i Kross to najwyższa jakość. Bayern będzie mieć cholernie ciężko, wrzutkami mogą ich wykończyć.

Mam jakieś nadzieje na awans Bayernu. ale Real jest tu faworytem. Trzeba mentalnie być nastawionym na kolejny finał Realu. Ech jak to wkurza, no ale cóż nic na to nie poradzimy.

0

Obawiałbym się o tego Rafinhi..

0

Ciężko ich ocenić. Mają jakość w ataku i środku pola. Niestety szkrzydła dość kiepskie. Nie nastawiam się na awans Bayernu.

0

Chyba odpuszczę, tylko popsuję sobie nerwy dwukrotnie. To już remis bardziej. :)

0

A może tym razem nie. :D

0

Jak myślicie stawiać stówkę na Bayern i Liverpool?

0

Moim zdaniem ten tydxień wolnego to mała zaleta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?