Ja sobie tego nie wyobrażam. To jest koniec pięknej historii, gdy odchodzili Puyol i Xavi to był jeszcze Iniesta. Już trzech moich ulubionych nie będzie. Cholernie smutno. Futbol dla mnie coraz bardziej umiera..
Właśnie całe szczęście, że mamy nasze Orzełki. Prawda jest, że futbol to teraz głównie kasa. Mimo wszystko miłość do Barcy jest, choć już puchary mnie tak nie kręcą.
- Ależ to była ekipa! Wielki szacune Wengera za jej stworzenie. Chciałbym żebym Arsenal lub Liverpool wróciły na szczyr w Anglii, zawsze te ekipy wolałem niż United czy teraz City. Niestety kasa robi swoje.
Dla mnie kiedyś futbol był piękniejszy, ale może moja pasja to futbolu umiera.
Bardzo bym tego chciał, to było by super wyzwanie. Spokojnie mógłby ogarnąć Arsenal, Taka charyzma w Anglii bu się przydała - Guardiola, Enrique, Klopp, Mourinho. Wielu dostępnych trenerów nie ma,,raczej jest to możliwe.
Pewnie gdybyśmy nie odpadli z Romą, panowała by tu większa radość. Ech, nadal ciężko uwierzyć w tą masakrę. Nie wiem jak Wy, ale ja zawsze bardzo się cieszę z mistrzostwa. Mógłby na osłodę Real odpaść, ale niestety w to wątpię.
Widzę, że Bednarek w składzie. Oby dziś Southampton wygrał. Mam nadzieje, że się utrzymają. Ale niestety Swansea lub Southampton spadnie, sle kto wie może Fabiański jak i Bednarek się uratują, choć będzie ciężko.
Nie koniecznie. Paco z Dembele mogli coś zmienić. Najbardziej zabrakło motywacji, co mnie wkurza a zarazem śmieszy. Jeśli za rok znów odwalą taki cyrk jak z PSg (4-0) oraz Roma (3-0) to możemy pomarzyć o LM.
Jedynie obawiam się, że stylu nie zmieni, choć moim zdaniem Ernesto wyciągnie wnioski z tego sezonu, Nadzieja jest taka, że Ernesto na początku próbował formacji 4-4-3 tylko ze słabym Gerardem, może i spróbuje z Dembele. Potrzeba szybszej gry piłką, a także bardziej kreatywnej pomocy.
Wiadomo. że to co się stało w Rzymie to ogromny cios, ale bywały sezony bez mistrza, jeśli dla kogo mistrzostwo to nic wielkiego, to gratuluje podejścia. Cóż teraz trzeba tylko czekać i cieszyć się z dubletu, jeśli uda się go zdobyć.
Momentami mam dość tego pesymistycznego gadania. Wystarczy spojrzeć na początek sezonu gdzie Real nas powalił i wszyscy byli pewnie, że Real nas zje w lidze. Moim zdaniem jest szansa na bardziej efektowną grę.
Też czekam na mundial. Ciekawi mnie rywalizacja Bayernu, ale nie jak rok temu. Jeśli Real obroni znów LM, to i tak bedę bardziej myślami o MŚ niż o spuszczaniu się nad Realem przez media :D. Mnie już rywalizacja klubowa trochę obrzydła, teraz gdy mamy bardzo dobrą kadrę, bardzo wyczekuję na rywalizacje reprezentacji. :)
Mimo wszystko nas cholernie krzywdzili. Gdyby uznali bramkę z Valencią i ostatnią bramkę Aspasa nie uznali już bylibyśmy mistrzami. Raczej i rak już jesteśmy mistrzami nawet, że sędziowie nas krzywdzili.
Sędziowanie w Hiszpanii to kryminał, moim zdaniem to si nie zmieni.
Ty już wiesz, że Real przejdzie. Jeśli patrzysz na wyniki z Bundesligi stanowiącą ich siłe. To tak samo można powiedzieć, że Real nie potrafi wygrać z obecnym średnim Bilbao. Liverpool moim zdaniem miałby większe szanse niż Juventus w minionym roku. Bayern spokojnie może ich przejść, kluczem może być taktyka Juppa, Real jest tylko lekkim faworytem, w poprzednim sezonie ich obrona nie była tak słaba.
0
Ja sobie tego nie wyobrażam. To jest koniec pięknej historii, gdy odchodzili Puyol i Xavi to był jeszcze Iniesta. Już trzech moich ulubionych nie będzie. Cholernie smutno. Futbol dla mnie coraz bardziej umiera..
0
Właśnie całe szczęście, że mamy nasze Orzełki. Prawda jest, że futbol to teraz głównie kasa. Mimo wszystko miłość do Barcy jest, choć już puchary mnie tak nie kręcą.
3
Dla mnie kiedyś futbol był piękniejszy, ale może moja pasja to futbolu umiera.
0
Przynajmniej byśmy gra ofensywniej.
0
Przecież to jest żałosne. Dla mnie to nie muzyka i ją obraża.
4
Uwielbiałem jego Arsenal za czasów Henry'go, Piresa czy Vieriry. Wenger zasługuje na szacunek.
1
Bardzo bym tego chciał, to było by super wyzwanie. Spokojnie mógłby ogarnąć Arsenal, Taka charyzma w Anglii bu się przydała - Guardiola, Enrique, Klopp, Mourinho. Wielu dostępnych trenerów nie ma,,raczej jest to możliwe.
3
Pewnie gdybyśmy nie odpadli z Romą, panowała by tu większa radość. Ech, nadal ciężko uwierzyć w tą masakrę. Nie wiem jak Wy, ale ja zawsze bardzo się cieszę z mistrzostwa. Mógłby na osłodę Real odpaść, ale niestety w to wątpię.
Visca el Barca!
0
Ogląda ktoś Leicester? Jest szansa na dwie bramki? Chyba po kuponie. Ale sobie typ wybrałem..
0
Bardzo wyrównanie. Oby się udało.
3
https://footroll.pl/footlol/video/4133,pepe-z-czerwona-kartka-w-derbach-stambulu-niezle-sanki-video
Stary Pepe nagle wraca!
1
Widzę, że Bednarek w składzie. Oby dziś Southampton wygrał. Mam nadzieje, że się utrzymają. Ale niestety Swansea lub Southampton spadnie, sle kto wie może Fabiański jak i Bednarek się uratują, choć będzie ciężko.
0
Miło będzie oglądać El Clasico i biegąjacy Real za mistrzem. Jeśli wygramy z Deportivo.
0
No i gitara. Nawet jeśli Atletivo coś wepchnie nie będzie źle. Barca wraca na tron!
0
Kilka może sobie odpuścić. Ale z Realem nie ma opcji żeby nie zagrał.
0
Poratujcie linkiem do Sociedad?
1
Kto bierze tak dobre narkotyki?
0
Już to widzę, jak Totki za taką cenę go puszczą.
0
Według mnie zostanie. Jedynie odpadka z Atletico może zwiększyć procenty odejścia.
0
Nich Titiego biorą lepiej. Tylko czy on ma uprawnienia do trenerki.
0
Nie koniecznie. Paco z Dembele mogli coś zmienić. Najbardziej zabrakło motywacji, co mnie wkurza a zarazem śmieszy. Jeśli za rok znów odwalą taki cyrk jak z PSg (4-0) oraz Roma (3-0) to możemy pomarzyć o LM.
0
Jedynie obawiam się, że stylu nie zmieni, choć moim zdaniem Ernesto wyciągnie wnioski z tego sezonu, Nadzieja jest taka, że Ernesto na początku próbował formacji 4-4-3 tylko ze słabym Gerardem, może i spróbuje z Dembele. Potrzeba szybszej gry piłką, a także bardziej kreatywnej pomocy.
Wiadomo. że to co się stało w Rzymie to ogromny cios, ale bywały sezony bez mistrza, jeśli dla kogo mistrzostwo to nic wielkiego, to gratuluje podejścia. Cóż teraz trzeba tylko czekać i cieszyć się z dubletu, jeśli uda się go zdobyć.
Momentami mam dość tego pesymistycznego gadania. Wystarczy spojrzeć na początek sezonu gdzie Real nas powalił i wszyscy byli pewnie, że Real nas zje w lidze. Moim zdaniem jest szansa na bardziej efektowną grę.
0
Do cholery, po pierwszej połowie powinna być reakcja i zmiany! Mam jedynie nadzieje, że to będzie nauczka dla Valverde,
0
Też czekam na mundial. Ciekawi mnie rywalizacja Bayernu, ale nie jak rok temu. Jeśli Real obroni znów LM, to i tak bedę bardziej myślami o MŚ niż o spuszczaniu się nad Realem przez media :D. Mnie już rywalizacja klubowa trochę obrzydła, teraz gdy mamy bardzo dobrą kadrę, bardzo wyczekuję na rywalizacje reprezentacji. :)
1
Też na to liczę! Trzeba wlać w głowę trochę optymizmu. Wygrana ligi to nie jest jakaś pierdółka.
0
Mimo wszystko nas cholernie krzywdzili. Gdyby uznali bramkę z Valencią i ostatnią bramkę Aspasa nie uznali już bylibyśmy mistrzami. Raczej i rak już jesteśmy mistrzami nawet, że sędziowie nas krzywdzili.
Sędziowanie w Hiszpanii to kryminał, moim zdaniem to si nie zmieni.
1
Asysty są równie ważne. Bez Modrica, Marcelo nic by nie zdziałał. Moim zdaniem właśnie w Modricu widać największą koncentracje,
0
Zgadzam się. Ro oczywiste.
0
Dobre Ronaldo lepszy od Messiego. :D
0
Ty już wiesz, że Real przejdzie. Jeśli patrzysz na wyniki z Bundesligi stanowiącą ich siłe. To tak samo można powiedzieć, że Real nie potrafi wygrać z obecnym średnim Bilbao. Liverpool moim zdaniem miałby większe szanse niż Juventus w minionym roku. Bayern spokojnie może ich przejść, kluczem może być taktyka Juppa, Real jest tylko lekkim faworytem, w poprzednim sezonie ich obrona nie była tak słaba.