0

Ja sobie tego nie wyobrażam. To jest koniec pięknej historii, gdy odchodzili Puyol i Xavi to był jeszcze Iniesta. Już trzech moich ulubionych nie będzie. Cholernie smutno. Futbol dla mnie coraz bardziej umiera..

0

Właśnie całe szczęście, że mamy nasze Orzełki. Prawda jest, że futbol to teraz głównie kasa. Mimo wszystko miłość do Barcy jest, choć już puchary mnie tak nie kręcą.

3

- Ależ to była ekipa! Wielki szacune Wengera za jej stworzenie. Chciałbym żebym Arsenal lub Liverpool wróciły na szczyr w Anglii, zawsze te ekipy wolałem niż United czy teraz City. Niestety kasa robi swoje.

Dla mnie kiedyś futbol był piękniejszy, ale może moja pasja to futbolu umiera.

0

Przynajmniej byśmy gra ofensywniej.

0

Przecież to jest żałosne. Dla mnie to nie muzyka i ją obraża.

4

Uwielbiałem jego Arsenal za czasów Henry'go, Piresa czy Vieriry. Wenger zasługuje na szacunek.

1

Bardzo bym tego chciał, to było by super wyzwanie. Spokojnie mógłby ogarnąć Arsenal, Taka charyzma w Anglii bu się przydała - Guardiola, Enrique, Klopp, Mourinho. Wielu dostępnych trenerów nie ma,,raczej jest to możliwe.

3

Pewnie gdybyśmy nie odpadli z Romą, panowała by tu większa radość. Ech, nadal ciężko uwierzyć w tą masakrę. Nie wiem jak Wy, ale ja zawsze bardzo się cieszę z mistrzostwa. Mógłby na osłodę Real odpaść, ale niestety w to wątpię.

Visca el Barca!

0

Ogląda ktoś Leicester? Jest szansa na dwie bramki? Chyba po kuponie. Ale sobie typ wybrałem..

0

Bardzo wyrównanie. Oby się udało.

1

Widzę, że Bednarek w składzie. Oby dziś Southampton wygrał. Mam nadzieje, że się utrzymają. Ale niestety Swansea lub Southampton spadnie, sle kto wie może Fabiański jak i Bednarek się uratują, choć będzie ciężko.

0

Miło będzie oglądać El Clasico i biegąjacy Real za mistrzem. Jeśli wygramy z Deportivo.

0

No i gitara. Nawet jeśli Atletivo coś wepchnie nie będzie źle. Barca wraca na tron!

0

Kilka może sobie odpuścić. Ale z Realem nie ma opcji żeby nie zagrał.

0

Poratujcie linkiem do Sociedad?

1

Kto bierze tak dobre narkotyki?

0

Już to widzę, jak Totki za taką cenę go puszczą.

0

Według mnie zostanie. Jedynie odpadka z Atletico może zwiększyć procenty odejścia.

0

Nich Titiego biorą lepiej. Tylko czy on ma uprawnienia do trenerki.

0

Nie koniecznie. Paco z Dembele mogli coś zmienić. Najbardziej zabrakło motywacji, co mnie wkurza a zarazem śmieszy. Jeśli za rok znów odwalą taki cyrk jak z PSg (4-0) oraz Roma (3-0) to możemy pomarzyć o LM.

0

Jedynie obawiam się, że stylu nie zmieni, choć moim zdaniem Ernesto wyciągnie wnioski z tego sezonu, Nadzieja jest taka, że Ernesto na początku próbował formacji 4-4-3 tylko ze słabym Gerardem, może i spróbuje z Dembele. Potrzeba szybszej gry piłką, a także bardziej kreatywnej pomocy.

Wiadomo. że to co się stało w Rzymie to ogromny cios, ale bywały sezony bez mistrza, jeśli dla kogo mistrzostwo to nic wielkiego, to gratuluje podejścia. Cóż teraz trzeba tylko czekać i cieszyć się z dubletu, jeśli uda się go zdobyć.

Momentami mam dość tego pesymistycznego gadania. Wystarczy spojrzeć na początek sezonu gdzie Real nas powalił i wszyscy byli pewnie, że Real nas zje w lidze. Moim zdaniem jest szansa na bardziej efektowną grę.

0

Do cholery, po pierwszej połowie powinna być reakcja i zmiany! Mam jedynie nadzieje, że to będzie nauczka dla Valverde,

0

Też czekam na mundial. Ciekawi mnie rywalizacja Bayernu, ale nie jak rok temu. Jeśli Real obroni znów LM, to i tak bedę bardziej myślami o MŚ niż o spuszczaniu się nad Realem przez media :D. Mnie już rywalizacja klubowa trochę obrzydła, teraz gdy mamy bardzo dobrą kadrę, bardzo wyczekuję na rywalizacje reprezentacji. :)

1

Też na to liczę! Trzeba wlać w głowę trochę optymizmu. Wygrana ligi to nie jest jakaś pierdółka.

0

Mimo wszystko nas cholernie krzywdzili. Gdyby uznali bramkę z Valencią i ostatnią bramkę Aspasa nie uznali już bylibyśmy mistrzami. Raczej i rak już jesteśmy mistrzami nawet, że sędziowie nas krzywdzili.

Sędziowanie w Hiszpanii to kryminał, moim zdaniem to si nie zmieni.

1

Asysty są równie ważne. Bez Modrica, Marcelo nic by nie zdziałał. Moim zdaniem właśnie w Modricu widać największą koncentracje,

0

Zgadzam się. Ro oczywiste.

0

Dobre Ronaldo lepszy od Messiego. :D

0

Ty już wiesz, że Real przejdzie. Jeśli patrzysz na wyniki z Bundesligi stanowiącą ich siłe. To tak samo można powiedzieć, że Real nie potrafi wygrać z obecnym średnim Bilbao. Liverpool moim zdaniem miałby większe szanse niż Juventus w minionym roku. Bayern spokojnie może ich przejść, kluczem może być taktyka Juppa, Real jest tylko lekkim faworytem, w poprzednim sezonie ich obrona nie była tak słaba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?