0

Jeśli Ronaldo wygra LM, co raczej się stanie. Ta nagroda nie będzie mu do niczego potrzebna.

1

Myślicie, że jeśli Iniesta pójdzie do chin to Roberto zostanie przesunięty do pomocy i ktoś go zastąpi go na prawej obronie? Oczywiście jest Semedo, ale jak wiadomo potrzeba dwóch zawodników na tej pozycji. Przy okazji jak wygląda sytuacja Palencj?

0

O spalonych to się nie powie. Z resztą niech Real sobie wygrywa a Mati niech się spuszcza.

0

Nie będzie misji futbol?

0

Tak na serio też 50-50, choć pewnie sędzia +10.

0

Chyba na odwrót. :D

0

To ile dajemy procent Bayernowi na awans 20%?

1

Jeśli dublet dla kibica to mało, to po prostu nie potrafi . Krytykować po meczu z Romą jak najbardziej można, ale brak pochwał za zdominowanie ligi to byłoby by niesprawiedliwe. Na osłodę teraz ty;ko odpadka Realu. :)

17

Dobrej nocy i udanego początku tygodnia. :)
Mistrzostwo coraz bliżej.

1

Chyba wtedy nie słusznie wyleciał. I tak nie wiem czy on zagra zamiast Vidala. Ogólnie nadal wielkiej nadziei nie ma sensu robić, ale po cichu liczę na to.

1

Jestem jak najbardziej za. Oby przynajmniej w połowie ten duet przypominał naszych magików, teraz nawet tej połowy nie ma.

4

Pewnie Lazio chciało sobie pograć w odróżnieniu od Barcy. Poza tym pewnie mecz z Barcą trochę wymęczył fizycznie.

5

To musi być jeden z kluczowych puzzli w układance Valverde. Wreszcie miałby kto zagrać piłkę do Messiego w trudnych momentach i nie tylko. Cholernie szkoda, że nie mógł grać w LM.

0

Nie koniecznie. Rok temu np. głównie przez niego odpadli. Jeden zawodnik nie musi wpłynąć na Bayern. Jupp na pewno ma alternatyw, chociażby bardziej spokojnego Martimeza.

0

Gijon dla mnie zawsze spoko. A jak tam Real Saragossa? Chciałbym ich powrotu. :)

0

Co banany odwaliły?

6

Zgadzam się. Z całym szacunkiem do Fergusona, ale nawet on tak nie zdominował ligi angielskim w jednym sezonie. Jeśli ktoś uważa, że Guardiola to nie jeden z lepszych trenerów świata, to nie zna się na futbolu.

5

Zidane i tak lepszy w trzy lata 3x LM. Pewna odpowiedź kibica Realu. :D

1

Kolejny puchar do kolekcji Guardioli. :)

0

Roberto też coś potrafi w obronie.

0

Tak z przymrużeniem oka. Nie ma szans na taki skład. Co sądzicie?
https://www.futhead.com/18/squads/3225040/

0

Jakby przyszedł Antoś. To gdzie byście go ustawili?

0

Milik to spieprzył..

0

Też mi brakuje. Ale mia być MSD do cholery!

0

To teraz nie ma znaczenia kto zagra z Celtą. Jasper spokojnie da rada w finale bez gry z Celtą, Ja to się boję o obronę i środek pola Busquets po urazach zatracił rytm.

1

Ale jakoś mistrzostwa nie zdobyliśmy i e LM także dwa żałosne wyniki PSG (4-0), Juve (3-0).

1

Milan - Napoli
Lazio - AS Roma

Jakieś typy?

0

Marrtinez zagra. Przynajmniej Vidal nic nie odpieprzy.

0

Niestety Real faworyt. Ale Jupp nie pozwoli na ośmieszenie. Ogólnie nie wiadomo jak Bayern, zagra na tle tak doświadczonej i mocnej ekipie jakim jest Real. Z PSG to była tylko faza grupowa. A ty jak widzisz szanse Bayernu?

7

Też mnie to wkurza. Z Leganes spokojnie mógł zagrać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?