Myślicie, że jeśli Iniesta pójdzie do chin to Roberto zostanie przesunięty do pomocy i ktoś go zastąpi go na prawej obronie? Oczywiście jest Semedo, ale jak wiadomo potrzeba dwóch zawodników na tej pozycji. Przy okazji jak wygląda sytuacja Palencj?
Jeśli dublet dla kibica to mało, to po prostu nie potrafi . Krytykować po meczu z Romą jak najbardziej można, ale brak pochwał za zdominowanie ligi to byłoby by niesprawiedliwe. Na osłodę teraz ty;ko odpadka Realu. :)
Chyba wtedy nie słusznie wyleciał. I tak nie wiem czy on zagra zamiast Vidala. Ogólnie nadal wielkiej nadziei nie ma sensu robić, ale po cichu liczę na to.
To musi być jeden z kluczowych puzzli w układance Valverde. Wreszcie miałby kto zagrać piłkę do Messiego w trudnych momentach i nie tylko. Cholernie szkoda, że nie mógł grać w LM.
Nie koniecznie. Rok temu np. głównie przez niego odpadli. Jeden zawodnik nie musi wpłynąć na Bayern. Jupp na pewno ma alternatyw, chociażby bardziej spokojnego Martimeza.
Zgadzam się. Z całym szacunkiem do Fergusona, ale nawet on tak nie zdominował ligi angielskim w jednym sezonie. Jeśli ktoś uważa, że Guardiola to nie jeden z lepszych trenerów świata, to nie zna się na futbolu.
To teraz nie ma znaczenia kto zagra z Celtą. Jasper spokojnie da rada w finale bez gry z Celtą, Ja to się boję o obronę i środek pola Busquets po urazach zatracił rytm.
Niestety Real faworyt. Ale Jupp nie pozwoli na ośmieszenie. Ogólnie nie wiadomo jak Bayern, zagra na tle tak doświadczonej i mocnej ekipie jakim jest Real. Z PSG to była tylko faza grupowa. A ty jak widzisz szanse Bayernu?
0
Jeśli Ronaldo wygra LM, co raczej się stanie. Ta nagroda nie będzie mu do niczego potrzebna.
1
Myślicie, że jeśli Iniesta pójdzie do chin to Roberto zostanie przesunięty do pomocy i ktoś go zastąpi go na prawej obronie? Oczywiście jest Semedo, ale jak wiadomo potrzeba dwóch zawodników na tej pozycji. Przy okazji jak wygląda sytuacja Palencj?
0
O spalonych to się nie powie. Z resztą niech Real sobie wygrywa a Mati niech się spuszcza.
0
Nie będzie misji futbol?
0
Tak na serio też 50-50, choć pewnie sędzia +10.
0
Chyba na odwrót. :D
0
To ile dajemy procent Bayernowi na awans 20%?
1
Jeśli dublet dla kibica to mało, to po prostu nie potrafi . Krytykować po meczu z Romą jak najbardziej można, ale brak pochwał za zdominowanie ligi to byłoby by niesprawiedliwe. Na osłodę teraz ty;ko odpadka Realu. :)
17
Dobrej nocy i udanego początku tygodnia. :)
Mistrzostwo coraz bliżej.
1
Chyba wtedy nie słusznie wyleciał. I tak nie wiem czy on zagra zamiast Vidala. Ogólnie nadal wielkiej nadziei nie ma sensu robić, ale po cichu liczę na to.
1
Jestem jak najbardziej za. Oby przynajmniej w połowie ten duet przypominał naszych magików, teraz nawet tej połowy nie ma.
4
Pewnie Lazio chciało sobie pograć w odróżnieniu od Barcy. Poza tym pewnie mecz z Barcą trochę wymęczył fizycznie.
5
To musi być jeden z kluczowych puzzli w układance Valverde. Wreszcie miałby kto zagrać piłkę do Messiego w trudnych momentach i nie tylko. Cholernie szkoda, że nie mógł grać w LM.
0
Nie koniecznie. Rok temu np. głównie przez niego odpadli. Jeden zawodnik nie musi wpłynąć na Bayern. Jupp na pewno ma alternatyw, chociażby bardziej spokojnego Martimeza.
0
Gijon dla mnie zawsze spoko. A jak tam Real Saragossa? Chciałbym ich powrotu. :)
0
Co banany odwaliły?
6
Zgadzam się. Z całym szacunkiem do Fergusona, ale nawet on tak nie zdominował ligi angielskim w jednym sezonie. Jeśli ktoś uważa, że Guardiola to nie jeden z lepszych trenerów świata, to nie zna się na futbolu.
5
Zidane i tak lepszy w trzy lata 3x LM. Pewna odpowiedź kibica Realu. :D
1
Kolejny puchar do kolekcji Guardioli. :)
0
Roberto też coś potrafi w obronie.
0
Tak z przymrużeniem oka. Nie ma szans na taki skład. Co sądzicie?
https://www.futhead.com/18/squads/3225040/
0
Jakby przyszedł Antoś. To gdzie byście go ustawili?
0
Milik to spieprzył..
0
Też mi brakuje. Ale mia być MSD do cholery!
0
To teraz nie ma znaczenia kto zagra z Celtą. Jasper spokojnie da rada w finale bez gry z Celtą, Ja to się boję o obronę i środek pola Busquets po urazach zatracił rytm.
1
Ale jakoś mistrzostwa nie zdobyliśmy i e LM także dwa żałosne wyniki PSG (4-0), Juve (3-0).
1
Milan - Napoli
Lazio - AS Roma
Jakieś typy?
0
Marrtinez zagra. Przynajmniej Vidal nic nie odpieprzy.
0
Niestety Real faworyt. Ale Jupp nie pozwoli na ośmieszenie. Ogólnie nie wiadomo jak Bayern, zagra na tle tak doświadczonej i mocnej ekipie jakim jest Real. Z PSG to była tylko faza grupowa. A ty jak widzisz szanse Bayernu?
7
Też mnie to wkurza. Z Leganes spokojnie mógł zagrać.