0

Wiesz w tej głupiej nagrodzie liczą się puchary. To jeśli Ronaldo by nie wygrał niczego, to niby czemu miałby wygrać. Za same bramki w fazie pucharowej.

8

Też nie lubie. Ale niech Robert, Thiago oraz James im zamkną drogę do finału.

3

Mam dystans. Ale to nie jest wcale śmieszne, tylko denerwujesz zrozpaczonych ludzi. Daj nam spokój. :D Bez spiny proszę.

4

Myślicie, że jakby Lewandowski wygrał tryplet, to byłby wyżej niż Ronaldo w Złotych Kalesonach?

1

Spoko. Sądze tak jak ty. Taka wygrana z Realem gdzie możemy mieć mistrza smakowałaby wybornie,

0

Dokładnie bez jarania się, po co znów się wkurwiać. Jupp musisz!

0

Właśnie Realowi brakło m.in. Jamesa w lidze. A Ty jako kibic jak widzisz jego odejście?

1

Dla mnie zawsze będzie ważny mecz z Realem.

5

O tak odpadka Realu a potem wpierdziel od Barcy. To byłoby taka chusteczka na otarcie łez. Za pięknie to wygląda.

0

A jeślli Atletico wygra, to miejsce bierze finalista?

0

No z Juve pokazali jacy są zajebiści. Jak najbardziej Jupp może ich przejść.

0

Nie ma co narzekać. Wolałbyś Rome?
Poza tym Real nie gra zbyt dobrze u siebie. Wiadomo jak Real wpakuje coś w pierwszym meczu to będzie trudno.

0

Wygrana w LE daję grę w LM?

0

Robert zmierza po puchar. Finał Bayern - Roma, nie no The Reds powalczy w finale,

Nie ma co się podniecać. Ale jest cień nadziei. Nie ma co lamentować, że Bayern gra pierwszym mecz u siebie, Real u siebie nie gra lepiej. Jestem przekonany, że Bayern z Juppem będzie lepiej poukładany niż rok temu. Real jest lekkim faworytem.

AS Roma wcale, nie jest bez szans, Liverpool mimo wszystko nadal jest niewiadomą, mam nadzieje, że jednak mój drugi ulubiony klub zamelduje się w finale.

0

Autostrada jak cholera. :D Dobre meczycho będzie.

1

No i znów mam smutne myśli. Patrząc na taką Barcelone płakać się chcę i tak miałem tuż po drugiej bramkę, czułem, że odpadamy. Dlaczego oni nam to kur** zrobili. Dawno tak się nie zawiodłem.

No, ale tego klubu nie da się przestać kochać!

0

Jutro będzie ból dupska Real - Roma.

1

Ależ wkurza myśl, że jutro nie będzie karteczki FC Barcelona..

0

Tylko kogo zamiast Ernesto?

2

Kompleksy mają. I tak każdy wie, że Messi jest lepszy, nie umniejszając klasy Ronaldo.

1

Ło Panie, ale żałosne. To kiedy się skończy! Chociażby by tak jak Real kiedyś z 1/8. Co ta Barca odpieprza w tej LM. Dobrze, że chociaż liga na pocieszenie, będzie lepiej niż rok temu. :D

2

Przede wszystkim 4-4-2 sprzedać!

0

No właśnie. Poczekajmy jeszcze miesiąc. Ale mimo wszystko niestety Real moźe wygrać. Ja mam nadzieje, że ligi nie spieprzą, przecież to byłaby tragedia.

1

Ciekawe czy Bayern stać na sekstet. Jeśli by wygrali LM, to mogliby spokojnie powtórzyć sukces Barcy Guardioli.

1

Niestety o tym to nikt nie powie.

0

Właśnie niby tak mam wywalone na Real, ale w myślach ma się chęć żeby nie wygrali.

0

Też tak myśle. Zobaczymy jak zagrają trzy najbliższe mecze.

1

Jestem pewny, że Puyol wziąłby wszystkim za mordę w meczu z Romą.

3

Oby jutro Loverpool /Bayern- Real. Pozostanie mała nadzieja. Niestety jeśli wylosują Romę z szacunkiem do nich to finał mają cholernie blisko, a ja nie wierzę, że w finale przegrają.

Chciałbym już znać parę finalistów. Teraz czas będzie się kurew*** dłużyć. Trzeba przelać myśli na ligę, bo jeszcze to mogą spieprzyć. Jakoś nie czekam zbytnio na mecz z Nietoperzami,no ale trzeba zapomnieć i oglądać do końca.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?