2

Aha. No to nie wiedziałem. Słaba pamięć. To w takim razie to ma jakiś sens. Pewnie teraz zostane zlinczowany. :D

Niech nie robią i można zamknąć temat.

0

Oczywiste, że tryplet. Co nam da jakiś rekord, puchary są ważniejsze.

6

Zidane porównuje brak szpaleru dla Real za KMŚ z sytuacja gdzie Barca mogłab liczyć na szpaler w lidze od Realu. Przecież my z nimi tam nie graliśmy. Nikt nikomu nie robił szpaleru po wygranej KMś, a w lidze to się zdarzało., Dla mnie to śmieszne porównywanie.

W sumie i tak mam wywalone czy zrobią czy nie. To nic nam nie daję. Ważne, że w tym roku są za nami daleko w lidze i to daję wielką satysfakcje patrząc ma rywalizacje Barca - Real. Niech sobie wsadzą ten szpaler w tyłek. Mam nadzieje, że wywalimy ich z ligi, to będzie znacznie bardziej smakować.

0

Ostatni raz stawiam na Juve! Strzelać tego karnego!

0

Celta - Sevilla - 2,5 na plus ?

0

Masz racje. Za Lechem przemawia forma i walka o mistrza, ale wiadomo polska liga.

1

Stawiać na Lecha? Czy lepiej odpuścić sobie? Może ktoś ma jakiś typ z kursem 1,30?

0

Aha. To w Bułgarii tak płacą. Nie spodziewałem się tego. To dobrze zrobił w sumie. Na MŚ raczej i tak nie pojedzie.

0

Widziałbym taki skład:
https://www.futhead.com/18/squads/3195946/

Przy dobrym wyniku przy końcowej fazie Paulinho w miejsce Dembele. Jaka szkoda, że Coutinho nie może grać w LM. Jego strzały i niebanalne zachowania na mecz Realem dużo by pomógł.

Dawać w piątek tą Śmietanę!

0

Dziwne, że poszedł do kiepskiej ligi, stać byłoby go np. na jakiś włoski słabszy klub, pewnie więcej zarabia, Nie widzę go u nas w kadrze na MŚ. Kownacki i tyle w temacie.

0

Najbardziej chciałbym go w Arsenalu. Mam nadzieje, że nie PSG.

3

Potrzebuje czasu. Niestety kontuzja go zatrzymała. Oby w nowym sezonie zaczął bez kontuzji, a da na bardzo wiele. Fajnie też jakby na MŚ powalczył o medal, to dodałoby jeszcze większej pewności.

Jestem nadal spokojny o jego losy w Barcelonie. Wierze, że będzie naszym kocurem tak jak Umtiti w obronie.

0

Żeby się nie zdziwili łomotem. Ale znając życie trafimy na Bayern, a Liverpoolowi nie wyjdzie tak dobry mecz z City niż Realem. Bardzo chcę na nich trafić. :)

0

Świetna wiadomość. Niech tylko nie przestaje się rozwijać piłkarsko.

0

Ale dobry kurs na Atletico. :)
Myślicie, że jest jakaś szansa na ich wygraną?

5

Jak nie daję nam trofeów? A liga to co?

Ważne jest aby wygrać ligę. Nie ważne z iloma punktami. Czy to jest istone. Poza tym jak już zapewnimy sobie mistrza to będzie można dać pograć. Nie ma sensu przeciążać się.

0

Typowy stan umysłu Azjatów.

0

1. Hiszpania
2. Brazylia
3. Niemcy

Moim zdaniem z tym trenerem to raczej Francja nie wygra, skład z świetnymi zawodnikami i potencjałem to nie wszystko.

Czarnym koniem będzie dla mnie - Urugwaj.

0

Tak oglądam wypowiedzi Eto'o na Guardiole i się zastanawiam. Wiadomo Guardiola osiągnął fantastyczny sukces, ale jak myślicie czy wtedy powinien zostać z nami na dłużej czy raczej to była dobra decyzja, że odszedł?

0

Jednak przejdą. Wenger pewnie zostanie.

2

Arsenal odprawił AC Milan z kwitkiem, a teraz odpadną z CSKA. Nie no chyba ogarną jeszcze wynik. Ten klub to stan umysłu. Moim zdaniem Atletico wygra Ligę Europy

Szkoda, że już nie są tak mocni za czasów Henry'go, Piresa, Vieiry.

0

Oczywiście, że też wolę. Dla Paco też bdzie lepiej jak odejdzie. Szkoda, że odszedł z Valencii.

0

Nie no wiadomo. Ale będzie mógł grać także na pozycji Suareza. Ale wątpię, że jak przyjdzie Antek to Paco odejdzie.

0

Nie ma sensu wybiegać w przyszłość. Nawet nie wiadomo czy nawet osiągnie wysoki poziom, oby się nadal rozwijał, a przyszłość pokaże. Chętnie bym zobaczył koszulkę Barcy z nazwiskiem Kluivert.

0

Jeśli Griezmann dojdzie, to wątpię żeby zostać. A szkoda, bo to idealny zmiennik na średniaków.

0

Powinni nie zagrać zagrać z Leganes. Niech zagra Semedo, Paco i Gomes.

3

Mam nadzieje, że naprawdę Gomes odejdzie. Szkoda czasu dla niego jak i Barcelony. Oby ktoś dał te 30 mln.

0

Przecież wiadomo, że trzeba jeszcze rewanż zagrać. Chyba nikt nie spodziewa się, żd odpadniemy. Chyba jestem za bardzo niecierpliwym człowiekiem. :D

0

Ale teraz będzie się czas cholernie dłużył do półfinału.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?