Zidane porównuje brak szpaleru dla Real za KMŚ z sytuacja gdzie Barca mogłab liczyć na szpaler w lidze od Realu. Przecież my z nimi tam nie graliśmy. Nikt nikomu nie robił szpaleru po wygranej KMś, a w lidze to się zdarzało., Dla mnie to śmieszne porównywanie.
W sumie i tak mam wywalone czy zrobią czy nie. To nic nam nie daję. Ważne, że w tym roku są za nami daleko w lidze i to daję wielką satysfakcje patrząc ma rywalizacje Barca - Real. Niech sobie wsadzą ten szpaler w tyłek. Mam nadzieje, że wywalimy ich z ligi, to będzie znacznie bardziej smakować.
Przy dobrym wyniku przy końcowej fazie Paulinho w miejsce Dembele. Jaka szkoda, że Coutinho nie może grać w LM. Jego strzały i niebanalne zachowania na mecz Realem dużo by pomógł.
Dziwne, że poszedł do kiepskiej ligi, stać byłoby go np. na jakiś włoski słabszy klub, pewnie więcej zarabia, Nie widzę go u nas w kadrze na MŚ. Kownacki i tyle w temacie.
Potrzebuje czasu. Niestety kontuzja go zatrzymała. Oby w nowym sezonie zaczął bez kontuzji, a da na bardzo wiele. Fajnie też jakby na MŚ powalczył o medal, to dodałoby jeszcze większej pewności.
Jestem nadal spokojny o jego losy w Barcelonie. Wierze, że będzie naszym kocurem tak jak Umtiti w obronie.
Żeby się nie zdziwili łomotem. Ale znając życie trafimy na Bayern, a Liverpoolowi nie wyjdzie tak dobry mecz z City niż Realem. Bardzo chcę na nich trafić. :)
Ważne jest aby wygrać ligę. Nie ważne z iloma punktami. Czy to jest istone. Poza tym jak już zapewnimy sobie mistrza to będzie można dać pograć. Nie ma sensu przeciążać się.
Tak oglądam wypowiedzi Eto'o na Guardiole i się zastanawiam. Wiadomo Guardiola osiągnął fantastyczny sukces, ale jak myślicie czy wtedy powinien zostać z nami na dłużej czy raczej to była dobra decyzja, że odszedł?
Arsenal odprawił AC Milan z kwitkiem, a teraz odpadną z CSKA. Nie no chyba ogarną jeszcze wynik. Ten klub to stan umysłu. Moim zdaniem Atletico wygra Ligę Europy
Szkoda, że już nie są tak mocni za czasów Henry'go, Piresa, Vieiry.
Nie ma sensu wybiegać w przyszłość. Nawet nie wiadomo czy nawet osiągnie wysoki poziom, oby się nadal rozwijał, a przyszłość pokaże. Chętnie bym zobaczył koszulkę Barcy z nazwiskiem Kluivert.
2
Aha. No to nie wiedziałem. Słaba pamięć. To w takim razie to ma jakiś sens. Pewnie teraz zostane zlinczowany. :D
Niech nie robią i można zamknąć temat.
0
Oczywiste, że tryplet. Co nam da jakiś rekord, puchary są ważniejsze.
6
Zidane porównuje brak szpaleru dla Real za KMŚ z sytuacja gdzie Barca mogłab liczyć na szpaler w lidze od Realu. Przecież my z nimi tam nie graliśmy. Nikt nikomu nie robił szpaleru po wygranej KMś, a w lidze to się zdarzało., Dla mnie to śmieszne porównywanie.
W sumie i tak mam wywalone czy zrobią czy nie. To nic nam nie daję. Ważne, że w tym roku są za nami daleko w lidze i to daję wielką satysfakcje patrząc ma rywalizacje Barca - Real. Niech sobie wsadzą ten szpaler w tyłek. Mam nadzieje, że wywalimy ich z ligi, to będzie znacznie bardziej smakować.
0
Ostatni raz stawiam na Juve! Strzelać tego karnego!
0
Celta - Sevilla - 2,5 na plus ?
0
Masz racje. Za Lechem przemawia forma i walka o mistrza, ale wiadomo polska liga.
1
Stawiać na Lecha? Czy lepiej odpuścić sobie? Może ktoś ma jakiś typ z kursem 1,30?
0
Aha. To w Bułgarii tak płacą. Nie spodziewałem się tego. To dobrze zrobił w sumie. Na MŚ raczej i tak nie pojedzie.
0
Widziałbym taki skład:
https://www.futhead.com/18/squads/3195946/
Przy dobrym wyniku przy końcowej fazie Paulinho w miejsce Dembele. Jaka szkoda, że Coutinho nie może grać w LM. Jego strzały i niebanalne zachowania na mecz Realem dużo by pomógł.
Dawać w piątek tą Śmietanę!
0
Dziwne, że poszedł do kiepskiej ligi, stać byłoby go np. na jakiś włoski słabszy klub, pewnie więcej zarabia, Nie widzę go u nas w kadrze na MŚ. Kownacki i tyle w temacie.
0
Najbardziej chciałbym go w Arsenalu. Mam nadzieje, że nie PSG.
3
Potrzebuje czasu. Niestety kontuzja go zatrzymała. Oby w nowym sezonie zaczął bez kontuzji, a da na bardzo wiele. Fajnie też jakby na MŚ powalczył o medal, to dodałoby jeszcze większej pewności.
Jestem nadal spokojny o jego losy w Barcelonie. Wierze, że będzie naszym kocurem tak jak Umtiti w obronie.
0
Żeby się nie zdziwili łomotem. Ale znając życie trafimy na Bayern, a Liverpoolowi nie wyjdzie tak dobry mecz z City niż Realem. Bardzo chcę na nich trafić. :)
0
Świetna wiadomość. Niech tylko nie przestaje się rozwijać piłkarsko.
0
Ale dobry kurs na Atletico. :)
Myślicie, że jest jakaś szansa na ich wygraną?
5
Jak nie daję nam trofeów? A liga to co?
Ważne jest aby wygrać ligę. Nie ważne z iloma punktami. Czy to jest istone. Poza tym jak już zapewnimy sobie mistrza to będzie można dać pograć. Nie ma sensu przeciążać się.
0
Typowy stan umysłu Azjatów.
0
1. Hiszpania
2. Brazylia
3. Niemcy
Moim zdaniem z tym trenerem to raczej Francja nie wygra, skład z świetnymi zawodnikami i potencjałem to nie wszystko.
Czarnym koniem będzie dla mnie - Urugwaj.
0
Tak oglądam wypowiedzi Eto'o na Guardiole i się zastanawiam. Wiadomo Guardiola osiągnął fantastyczny sukces, ale jak myślicie czy wtedy powinien zostać z nami na dłużej czy raczej to była dobra decyzja, że odszedł?
0
Jednak przejdą. Wenger pewnie zostanie.
2
Arsenal odprawił AC Milan z kwitkiem, a teraz odpadną z CSKA. Nie no chyba ogarną jeszcze wynik. Ten klub to stan umysłu. Moim zdaniem Atletico wygra Ligę Europy
Szkoda, że już nie są tak mocni za czasów Henry'go, Piresa, Vieiry.
0
Oczywiście, że też wolę. Dla Paco też bdzie lepiej jak odejdzie. Szkoda, że odszedł z Valencii.
0
Nie no wiadomo. Ale będzie mógł grać także na pozycji Suareza. Ale wątpię, że jak przyjdzie Antek to Paco odejdzie.
0
Nie ma sensu wybiegać w przyszłość. Nawet nie wiadomo czy nawet osiągnie wysoki poziom, oby się nadal rozwijał, a przyszłość pokaże. Chętnie bym zobaczył koszulkę Barcy z nazwiskiem Kluivert.
0
Jeśli Griezmann dojdzie, to wątpię żeby zostać. A szkoda, bo to idealny zmiennik na średniaków.
0
Powinni nie zagrać zagrać z Leganes. Niech zagra Semedo, Paco i Gomes.
3
Mam nadzieje, że naprawdę Gomes odejdzie. Szkoda czasu dla niego jak i Barcelony. Oby ktoś dał te 30 mln.
2
https://www.instagram.com/p/BhKYZgphRYq/?explore=true
:)
0
Przecież wiadomo, że trzeba jeszcze rewanż zagrać. Chyba nikt nie spodziewa się, żd odpadniemy. Chyba jestem za bardzo niecierpliwym człowiekiem. :D
0
Ale teraz będzie się czas cholernie dłużył do półfinału.