Skład Polski: Wojciech Szczęsny - Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Artur Jędrzejczyk, Taras Romanczuk, Krzysztof Mączyński, Maciej Rybus, Piotr Zieliński, Robert Lewandowski, Kamil Grosicki.
Didier Deschamps to dziwny trener. Francja według mnie z nim nie wygra Mundialu. Mają ogromny potencjał, ale im jest potrzebny lepszy trener, który go wykorzysta.
Fajnie jakby Ajax poszedł na opcje z wypożyczeniem. Za rok/dwa wprowadxić młodego w miejsce Vermaelena. Wydaje mi się, że Matthij wolałby Barcę, Idealny pasuje do stylu gry Barcy.
Przyszłość obrony w Barcelonie w obronie - Umtiti, De Ligt, Mina, no i przydałby się jakiś Hiszpan, może by tak młody Cuenca. Fajnie by to wyglądało.
De Ligt pasowałby idealnie. Najlepiej byłoby go sprzedać i wypożyczyć do Ajaxu, Vermaelen jest dobry, lecz on już jest ku końcowi kariery, rok mógłby jeszcze pograć u nas.
10
Ale co to ma do tego? Mnie nie interesuję co go czeka w Madrycie. Wielka szkoda, że nie gra u nas, idealny w miejsce Iniesty.
0
Isco nieźle wymiata w reprezentacji.
0
Ech brakło mi tylko jednej bramki Niemców...
1
Zwykłe podanie.
0
Szlak mnie trafi jak 1 bramki braknie..
0
Kurczę brakuje mi bramka Niemiec. Mają groźne sytuacje?
0
Wszystko przez nasz zarząd. Mogli dać klauzule z 300 mln i byłby spokój. Teraz pozostaje dać mu lepsze warunki.
3
Chyba jednak gramy na trzech obrońców. Mam nadzieje, że na MŚ tak nie będziemy grać.
3
Oby był mądrzejszy, czego raczej jestem pewny. Szkoda, że Alves wylądował w tym żałosnym PSG. Myślałem, że zostanie dłużej w Juventusie.
3
Tak jest Polska U-21 na pozycji lidera. :)
0
Skład Polski: Wojciech Szczęsny - Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Artur Jędrzejczyk, Taras Romanczuk, Krzysztof Mączyński, Maciej Rybus, Piotr Zieliński, Robert Lewandowski, Kamil Grosicki.
3
Didier Deschamps to dziwny trener. Francja według mnie z nim nie wygra Mundialu. Mają ogromny potencjał, ale im jest potrzebny lepszy trener, który go wykorzysta.
0
Nacho to znacznie niższy poziom, chyba głupi myśli inaczej..
0
Tak jest dwie nasze czarne perły od pierwszych minut. :) Oby bez kontuzji.
63
Pomysł z czwartą zmianą w dogrywce jak najbardziej na plus.
2
https://www.instagram.com/p/Bg1FRQgH1aH/?explore=true
17
Chyba wiadomo o kogo chodzi, każdemu może zdarzyć się literówka..
13
Fajnie jakby Ajax poszedł na opcje z wypożyczeniem. Za rok/dwa wprowadxić młodego w miejsce Vermaelena. Wydaje mi się, że Matthij wolałby Barcę, Idealny pasuje do stylu gry Barcy.
Przyszłość obrony w Barcelonie w obronie - Umtiti, De Ligt, Mina, no i przydałby się jakiś Hiszpan, może by tak młody Cuenca. Fajnie by to wyglądało.
0
Może zapodasz jakieś dwa?
Mi zostały na kuponie trzy.
https://www.efortuna.pl/pl/profil_uzytkownika/sazeni/przeglad_zakladow/index.html
Nie nastawiam się, że wejdzie.
0
W sumie masz racje.
0
De Ligt pasowałby idealnie. Najlepiej byłoby go sprzedać i wypożyczyć do Ajaxu, Vermaelen jest dobry, lecz on już jest ku końcowi kariery, rok mógłby jeszcze pograć u nas.
2
Obniż o pięć milionów i niech mu się wiedzie. :)
0
Anglik jakoś mi nie pasuje.
0
Polacy i tak nie mają szans na puchar. Raczej na Argentynę nie trafimy.
0
Dla mnie i tak jest najlepszy.
0
To obrońcy Hiszpanii mogą być spokojni.
0
W meczu z Sevilla bez profesora sobie poradzimy. Najważniejsza jest teraz Liga Mistrzów.
1
Też o tym myślałem. Oby tylko Enrique nie poszedł do Araba.
0
Te informacje, że Tuchel zastąpi Wengera, to coś bardziej wiarygodnego? Czy zwykłe ploty?
Ciekawa opcja dla Arsenalu, mają skład z potencjałem, a Niemiec mógłby zlepić dobrą ekipę i wprowadzić świeżość.
3
Wolne żarty. Przecież to byłoby frajerstwo stracić tak wspaniałego zawodnika.