10

Ale co to ma do tego? Mnie nie interesuję co go czeka w Madrycie. Wielka szkoda, że nie gra u nas, idealny w miejsce Iniesty.

0

Isco nieźle wymiata w reprezentacji.

0

Ech brakło mi tylko jednej bramki Niemców...

1

Zwykłe podanie.

0

Szlak mnie trafi jak 1 bramki braknie..

0

Kurczę brakuje mi bramka Niemiec. Mają groźne sytuacje?

0

Wszystko przez nasz zarząd. Mogli dać klauzule z 300 mln i byłby spokój. Teraz pozostaje dać mu lepsze warunki.

3

Chyba jednak gramy na trzech obrońców. Mam nadzieje, że na MŚ tak nie będziemy grać.

3

Oby był mądrzejszy, czego raczej jestem pewny. Szkoda, że Alves wylądował w tym żałosnym PSG. Myślałem, że zostanie dłużej w Juventusie.

3

Tak jest Polska U-21 na pozycji lidera. :)

0

Skład Polski: Wojciech Szczęsny - Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Artur Jędrzejczyk, Taras Romanczuk, Krzysztof Mączyński, Maciej Rybus, Piotr Zieliński, Robert Lewandowski, Kamil Grosicki.

3

Didier Deschamps to dziwny trener. Francja według mnie z nim nie wygra Mundialu. Mają ogromny potencjał, ale im jest potrzebny lepszy trener, który go wykorzysta.

0

Nacho to znacznie niższy poziom, chyba głupi myśli inaczej..

0

Tak jest dwie nasze czarne perły od pierwszych minut. :) Oby bez kontuzji.

63

Pomysł z czwartą zmianą w dogrywce jak najbardziej na plus.

17

Chyba wiadomo o kogo chodzi, każdemu może zdarzyć się literówka..

13

Fajnie jakby Ajax poszedł na opcje z wypożyczeniem. Za rok/dwa wprowadxić młodego w miejsce Vermaelena. Wydaje mi się, że Matthij wolałby Barcę, Idealny pasuje do stylu gry Barcy.

Przyszłość obrony w Barcelonie w obronie - Umtiti, De Ligt, Mina, no i przydałby się jakiś Hiszpan, może by tak młody Cuenca. Fajnie by to wyglądało.

0

Może zapodasz jakieś dwa?

Mi zostały na kuponie trzy.
https://www.efortuna.pl/pl/profil_uzytkownika/sazeni/przeglad_zakladow/index.html

Nie nastawiam się, że wejdzie.

0

W sumie masz racje.

0

De Ligt pasowałby idealnie. Najlepiej byłoby go sprzedać i wypożyczyć do Ajaxu, Vermaelen jest dobry, lecz on już jest ku końcowi kariery, rok mógłby jeszcze pograć u nas.

2

Obniż o pięć milionów i niech mu się wiedzie. :)

0

Anglik jakoś mi nie pasuje.

0

Polacy i tak nie mają szans na puchar. Raczej na Argentynę nie trafimy.

0

Dla mnie i tak jest najlepszy.

0

To obrońcy Hiszpanii mogą być spokojni.

0

W meczu z Sevilla bez profesora sobie poradzimy. Najważniejsza jest teraz Liga Mistrzów.

1

Też o tym myślałem. Oby tylko Enrique nie poszedł do Araba.

0

Te informacje, że Tuchel zastąpi Wengera, to coś bardziej wiarygodnego? Czy zwykłe ploty?

Ciekawa opcja dla Arsenalu, mają skład z potencjałem, a Niemiec mógłby zlepić dobrą ekipę i wprowadzić świeżość.

3

Wolne żarty. Przecież to byłoby frajerstwo stracić tak wspaniałego zawodnika.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?