11

Dajcie sobie spokój z tym Pichichi . Ważne, że mamy mistrzostwo, a właśnie sukcesy drużynowe w futbolu to podstawa. Dla mnie Ronaldo może sobie wygrywać nagrody indywidualne. Każdy i tak wie, że Messi jest lepszy nie umiejszając klasy Ronaldo. Poza tym Leo nadal ma przewagę z teko co pamiętam czterech bramek.

1

Oby został jeszcze rok. Uszanuję jego decyzje, ale ze łzami w oczach. Puyo, Xavi, Iniesta..., Messi :(

15

No i pięknie Atletico. Niech Real już szykuję szpaler.

0

Nie no muszą wygrać. U mnie i tak jeszcze daleka droga. Lazio, Napoli, Marsyllia - Lyon (obie strzelą. Ile masz do wygrania? Powodzenia!

0

Nie no bez jaj Celta - Malaga 0-0..

0

W hicie ligi hiszpańskiej 7 Hiszpanów, to samo w Anglii jak nie mniej w hitowych meczach.

3

Dawno nie było tak łatwo wygrać z Los Leones. Widać, że zabraliśmy Bilbao świetnego fachowca. Gdy nie barwy na koszulkach Bilbao nie pomyślał, że to oni grają. Totalnie brakowało im motywacji. Druga połowa to była tragedia dla futbolu.

Lubie Bilbao i mam nadzieje, że Ziganda zostanie zwolniony i znajdą sobie lepszego trenera, choć i tak będzie im cholernie ciężko znaleźć drugiego Valverde.

0

Tak jest! Rozwalić ich!

0

O miło, nie dość, że Milan to jeszcze Bayer z ostatnim Koeln w dziesiątke 0-1 plecy.

0

Obecnie najlepszy obrońca świata!

1

Bardzo dobry skład zapodał nam Ernesto.. Widząc Coutinho i Dembele na skrzydłach morda się cieszy. :) Fajnie jakby Paco coś strzelił, wreszcie może zagrać od pierwszej minuty. Liczę, że około 70 min przy dobrym wyniku Alena pojawi się na murawie.

0

Spokojnie Borussia będzie mogła tyle wydać, tylko Chelsea może go nie ofdać. Michy może być równie dobry jak nie lepszy od Aubameyanga.

0

Fani Chelsea płaczą. Szkoda, że wróci do Londynu, czy Dortmund ma prawo kupna? W ogóle dziwne, że Conte woli Giroud od Batshuayia.

Za bramkę w ostatnich minutach z Frankfurtem lubię go jeszcze bardziej. :)

0

Mój ostatni kupon. Ogląda ktoś Sampdorie? Mieli jakieś dogodne sytuacje? Chciałem postawić na Inter, ale zawahałem się, a oni ich na lajcie leją.. Pewnie Sampdori po takim laniu odechcę się grać.

0

Poddawać na pewno, przerwa się przyda.

0

Kurczę Górnik tak ładnie mi odrobił a tu Juve 0-0. Został mi jeszcze jeden. Chyba czas na przerwę. Już z 10 kuponów pod rząd na czerwono, marny ze mnie gracz.

0

Gdzie zobaczyć skrót Jagielloni?

1

Też tak myślę.

7

Ale Salah wymiata, ma dużą szanse na Złotego Buta. Oby tylko czasami nie poszedł do Realu.

0

Ech, cholerne Sociedad.

0

Poszło PW. Sam z nich korzystam. Polecam.

0

Średnie to, można było to lepiej zrobić.

0

Według mnie max na klub pokroju Valencia, Sevilla, ale na pewno nie Barcelona, Real,

0

Nikt w tym dwu meczu nikogo nie rozwali , awans będzie na styku. Na pewno Stara Dama nie pokaże tak słabego taktycznie meczu jak PSG. Nie nastawiam się na odpadkę Realu, wolę miłą niespodziankę.

0

Jak myślicie Deportivo - Las Palmas remis?

0

Uczeń i jego mistrz!

0

Oby to był ładny pojedynek. Na pewno ona zespoły podejdą do siebie z szacunkiem. Piękne słowa od De Rossiego!

34

Fantastycznie się patrzy jak Messi ustawia Dembele. :)

Dembele nie mógł trafić na lepszego nauczyciele niż nasz geniusz. Ousmane od Leo na pewno wiele się nauczy co przyszłości zaowocuje. Oby tak ważna bramka z Chelsea dała francuzowi większą pewność siebie, może jeszcze na koniec sezonu będzie kluczowym zawodnikiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?