Do końca życia żaden kibic tego nie będzie mógł zapomnieć. Coś pięknego! Nadal w to nie wierzę. Wielka szkoda, że to nie pomogło wygrać Ligi Mistrzów. Cieszymy się, że mogliśmy być świadkami tych chwil, ciężko będzie to przebić.
Bez wątpienia Roberto zostanie w sercach kibiców Barcy.
I tak nie ma na to szans żeby Barca miała tak wielką kasę na ten nierealny transfer zwłaszcza po wydatkach na Coutinho, Dembele i prawdopodobnie Griezmana
Moje oczy nie chcą go widzieć w koszulce Barcy, nie zasługuje na nią. Pokazał co znaczy dla niego Barca, nie ma takiej opcji żeby powrócił
Jedyna jego ucieczka od Szejka to Madryt, choć wątpię żeby go puścił. Zniszczył sobie karierę głupim ruchem. W Barcelonie miał wszystko, jak Messi zakończyłby kariere mógłby być kluczowym zawodnikiem, choć i tak nie dałby tak wiele co nasz kosmita,.
Jeśli to prawda to jest żałosny i myśli, że wszystko można naprawić.. Pewnie to i tak wymysły.
Mnie ten transfer nie kręci. Kupią to kupią. Wolałbym kogoś z europy. Zawsze jest obawa o przeskok dużego poziomu.. Ale jeśli przyjdzie to mam nadzieje, że transfer będzie trafny tak sam co Mina. Douglasem raczej nie jest, to jeden z najbardziej wyróżniających zawodników w lidze brazylijskiej.
Spokojnie mógłby grać w lepszym klubie na swojej ulubionej pozycji, ale wiadomo. po co powędrował do Chin. Trochę obawiam się, że gra na tak niskim poziomie może wpłynąć na jego dyspozycje podczas MŚ. Ale to bardzo inteligenty i doświadczony zawodnik więc powinien być dobrze przygotowany. Mimo wszystko niech mu się wiedzie. Jeden z moich ulubionych zawodników.
0
Znając życie wszystko wejdzie prócz Schalke, pewnie nie tylko mi psują kupon, no ale jeszcze druga połowa. Ogląda ktoś ich mecz? :)
1
Daniel Day-Lewis tyle w temacie.
5
Do końca życia żaden kibic tego nie będzie mógł zapomnieć. Coś pięknego! Nadal w to nie wierzę. Wielka szkoda, że to nie pomogło wygrać Ligi Mistrzów. Cieszymy się, że mogliśmy być świadkami tych chwil, ciężko będzie to przebić.
Bez wątpienia Roberto zostanie w sercach kibiców Barcy.
0
Czas go sprzedać. Ale nie za 25 mln.
0
Nie zasługuję.. Olał Barcę i tyle, takim zawodnikom stanowczo nie.
28
I tak nie ma na to szans żeby Barca miała tak wielką kasę na ten nierealny transfer zwłaszcza po wydatkach na Coutinho, Dembele i prawdopodobnie Griezmana
Moje oczy nie chcą go widzieć w koszulce Barcy, nie zasługuje na nią. Pokazał co znaczy dla niego Barca, nie ma takiej opcji żeby powrócił
Jedyna jego ucieczka od Szejka to Madryt, choć wątpię żeby go puścił. Zniszczył sobie karierę głupim ruchem. W Barcelonie miał wszystko, jak Messi zakończyłby kariere mógłby być kluczowym zawodnikiem, choć i tak nie dałby tak wiele co nasz kosmita,.
Jeśli to prawda to jest żałosny i myśli, że wszystko można naprawić.. Pewnie to i tak wymysły.
0
Ech, nie zdążyłem postawić, a wszystko pięknie by wchodziło..
0
Obstawiłem obie strzelą.
1
Cholerka braknie mi tylko bramka Milanu ;/
1
Myślicie, że wpadną dwie bramki w meczu Borussi?
0
A tu mnie masz. :) Nie no niech go kupują.
0
Mają do tego duże powody.
4
Jak dobrze mieć jeszcze Canal.
1
Ileż mamy na niego czekać? Moim zdaniem nie ma szans żeby odpalił. Musi odejść,.
6
Mam nadzieje, że w nowym sezonie będzie nosił inną barwę koszulki. Nie daję sobię rady chłopak na tak wysokim poziomie.
1
Mnie ten transfer nie kręci. Kupią to kupią. Wolałbym kogoś z europy. Zawsze jest obawa o przeskok dużego poziomu.. Ale jeśli przyjdzie to mam nadzieje, że transfer będzie trafny tak sam co Mina. Douglasem raczej nie jest, to jeden z najbardziej wyróżniających zawodników w lidze brazylijskiej.
0
Spokojnie mógłby grać w lepszym klubie na swojej ulubionej pozycji, ale wiadomo. po co powędrował do Chin. Trochę obawiam się, że gra na tak niskim poziomie może wpłynąć na jego dyspozycje podczas MŚ. Ale to bardzo inteligenty i doświadczony zawodnik więc powinien być dobrze przygotowany. Mimo wszystko niech mu się wiedzie. Jeden z moich ulubionych zawodników.
15
https://78.media.tumblr.com/9be4d25bf0df980ea948d47eb0d4a028/tumblr_p58f9eXNmw1qeb9g8o1_1280.jpg
Świetna grafika!
3
Obyśmy wreszcie mieli jakiegoś dobrego napastnika ze szkółki. Oby Ruiz dobrze się rozwijał, liczę na niego!
2
Bałbym się, że Lipsk może wygrać, ale prędzej będzie remis. Dobra tasiemka.
1
https://www.facebook.com/officialnergal/videos/1613397232062835/
Dziwne, że facebooczek nie dał bana. :D
0
Obyśmy wreszcie im trochę bramek wpakowali, choć wiadomo najważniejsze trzy punkty. Miło, że Malaga prawdopodobnie spadnie.:)
0
Zgadzam sie. Taki urok futbolu. :)
0
Higuain przekąsił kurczaki.
0
Bye, Bye Pochettino!
0
Niby czemu? Tottenham jest sam sobie winny, zaczeli grać padakę w obronie.
1
Tak jest Grubasek!
0
Ale Partidazo! Chciałbym karnych!
1
Brawo Jasper! !!
0
Chciałbym żeby prawa strona była obsadzona Semedo i Palencia a Roberto do pomocy. Tak nie będzie.