0

Mogą sobie pomarzyć. Son Gokū byłby kibicem Barcy w końcu Saiyan gra u nas

0

Tylko, że Marsylia to nie Real w LM. Ja PSG z tym trenerem daje 20% na awans.

4

Ciekawe ile Banega dostał w łapę. :D

1

No Sevilla wcisnąć coś!

0

Sevilla może dziś spokojnie wygrać, oby był chociaż remis. Na pewno mecz z United w tygodniu może mieć wpływ na ich zmęczenie.
Vamos Sevillistas!

0

Nosz kur**. Angulo coś ty zrobił..

0

No i The Blues poza 4.

1

Nie ma problemu.,Gotowe. :)

0

Dokładnie masz racje.

8

Co ten Żyła? Kochanki mu się zachciało.

0

Autobus niezatankowany!

0

Kurzawa jak najbardziej!

0

Jakich polskich skrzydłowych na MŚ byścue powołali?

0

No i gitara. Oby na koniec czwórka wyglądała tak - Manchester City, Liverpool, Manchester United, Tottenham Hotspur . Choć i tak chciałbym żeby mistrzem została ekipa Jurgena Kloppa, no ale nie ma na to szansę. Nie przepadam za czerwonymi jak i niebieskimi.

20

Widać, że Dembele ma coraz większą pewność siebie. Wczorajsze ostatnie 30 min w jego wykonaniu były na bardzo wysokim poziomie, a na początku spotkania nie zapowiadało tego. Oby już nie miał problemów ze zdrowiem, jestem pewnym że w nowym sezonie będzie jednym kluczowych zawodników, nawet jeszcze w tym może dać nam wiele, liczę, że z Chelsea zagra dobre zawody (Ernesto musi mu dać szansę!). Teraz w terminarzu mamy idealne spotkania aby Ousmane mógł się wykazać i lepiej zgrać się z drużyną oraz lepiej poznać system Barcelony. Będziemy mieć jeszcze dużo pociechy z młodego. :)

Jak wielka szkoda, że Coutinho nie może zagrać LM. Na pewno byłoby łatwiej wygrać te rozgrywki. Chociażby jego strzały z dystansu mogłyby być bardzp pomocne, mamy Rakitica, który też to potrafi, ale wiadomo jego rolą w systemie Valverde to praca w środku pola. Chłopak urodził się żeby grać w bordowo-granatowej koszulce. Wygląda jakby grał już w Barcelonie kilka lat.

Gębą się cieszy jak widzisz w składzie Messiego, Suareza, Coutinho i Dembele razem. Jeszce bardziej niż niezapomniane MSN. Kto by pomyślał, że bo odejściu Neymara będzie tak pięknie!

Chcę już kolejny mecz! A na rewanż z Chelsea już nie mogę się doczekać!
Jak tu nie kochać FC Barcelony?

0

Fajnie jakby na koniec mieli tyle samo bramek. :) Bez różnicy czy wygra Suarez czy Messi.

0

Szkoda, Roberto mógłbym sobie odpocząć przed kluczowym momencie sezonu.

0

Dobry skład. Roberto sobie odpocznie. Pique zrobi to w kolejne kolejnej. Myślałem, że Vermaelen zagra. Vamos!

0

Pozostaje mu życzyć powodzenia w nowy, etapie. Szkoda, że kontuje pokrzyżowały karierę w Barcelonie. Pamiętam jak miałem wobec niego pokładane nadzieje jak wrócił z Celty Vigo po świetnym sezonie.

0

Świetny jest ten cykli. Kolejny dobry tekst.

0

Dziś mógłby zagrać Semedo. Przydałby się odpoczynek Roberto.
Wreszcie na skrzydełkach Dembele i Coutniho!

0

Czas najwyższy. Oby zaczął odpalać!

0

Całe szczęście, że wraca Vermaelen. Trzeba dać Gerardowi odpocząć przed rewanżem z The Blues.

0

Mądrzę facet gada. Liczę na świetne widowisko.

1

Szkoda. Czy jutro duet francusko-belgijski.

0

Oby Bale wrócił do Anglii, tam jest jego miejsce.

0

Ten ostatni przykład to kpina. Przecież Aduriz go walnął.

0

Nigdy się go nie pozbędziemy/. Może by go tak do Ekstraklasy?

0

Oby się sprawdził. Może być świetnym rezerwowym w następnym sezonie.

0

Bardzo cieszy bramka Zielińskiego, ale niestety i tak Azzurri odpadną

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?