Nie ma co patrzeć na ich formę w lidze, bo może to być zgubne. Nie będzie to łatwy dwumecz, zawsze trzeba na nich uważać, całe szczęście, że pierwszy mecz gramy na wyjezdzie, nawet remis będzie dobrym wynikiem, ale wiadomo musimy ich pokonać.
Dobrze, zrobił Valverde że Messi sobie odpocznie. Magicy w postaci Andrésa Iniestaa i Philippe Coutinho schowają do kapelusza Papużki. Coś czuję, że Coutinho oraz Alcacer zapakują coś do sieci. :) Oby dziś Semedo nie gubił się w obronie.
Również polecam. Kapitalny film. Według mnie powinien dostać Oscara.
Wznoszący strumień prawdziwych emocji, silna dawka wzruszeń. Rewelacyjnie napisany scenariusz, z wielką uwagą czekamy na każdy kolejny moment. Znakomita obsada
1
Mam to samo. Słaba ta reklama..
0
Nie ma co narzekać na skład. Ważne aby szybko strzelić bramkę i awansować.
3
Nie no spokojnie, jeszcze nie czas o tym myśleć.
1
Jestem raczej spokojny o awans. Wystarczy strzelić gola.
2
Nie ma co patrzeć na ich formę w lidze, bo może to być zgubne. Nie będzie to łatwy dwumecz, zawsze trzeba na nich uważać, całe szczęście, że pierwszy mecz gramy na wyjezdzie, nawet remis będzie dobrym wynikiem, ale wiadomo musimy ich pokonać.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
5
https://78.media.tumblr.com/7b4cf9fa64008c1db8a071a6e8c1e7bb/tumblr_p3oy9fU6ji1veje3fo1_540.jpg
Niestety coraz bliżej tej ostatniej postaci.
7
Brawo Girona. Bardzo polubiłem ten klub. Niech im się wiedzie.
0
Idź, nie pożałujesz., Prześwietny scenariusz i obsadza. Emocjonalny rollercoaster!
0
Wątpię żeby chciał odejść,
0
Dokładnie tak.
5
Jak ja go uwielbiam! Obecnie top obrońca na Świecie.
0
Żałosny rasista! Na miejscu Samuela bym mu przypieprzył.
0
Niestety nie oglądałem meczu, Czy Espanyol dziś grał jak rzeźnicy?
0
W dobrym momencie się wykartkował. Czyli będzie debiut Miny u boku Pique. :)
3
Na miejscu Pique zrobił bym to samo. Ernesto jak zwykle wie co powiedzieć.
0
Wiadoma wygrana by ucieszyła, ale nie ma co narzekać. Ważne, że nie przegraliśmy. Fajnie, że Gerard Pique zamknął dzioby Papugą.
0
Dobrze, że mi zwrócił uwagę. Ale chyba każdy wie, że to pomyłka, nie jestem aż taki głupi..
1
Sorry, pisałem na szybko. Dzięki za uwagę.
4
Dobrze, zrobił Valverde że Messi sobie odpocznie. Magicy w postaci Andrésa Iniestaa i Philippe Coutinho schowają do kapelusza Papużki. Coś czuję, że Coutinho oraz Alcacer zapakują coś do sieci. :) Oby dziś Semedo nie gubił się w obronie.
Vamos Barca~!
0
Chyba nie. Wydaje mi się, że chyba tylko Arsenal, patrząc na te lepsze ligi,
0
Jak myślicie jesteśmy w stanie w lidze do końca mieć ani jednej porażki. Wiadomo nie jest to istotne, ale chyba nigdy tego Bsrca nie dokonała.
0
Ile zostało do końca konkursów indywidualnych w PŚ?
2
Również polecam. Kapitalny film. Według mnie powinien dostać Oscara.
Wznoszący strumień prawdziwych emocji, silna dawka wzruszeń. Rewelacyjnie napisany scenariusz, z wielką uwagą czekamy na każdy kolejny moment. Znakomita obsada
0
Bardziej chodzi mi o środkowych obrońcach.
1
Bardzo dobrze. Najbardziej ich nie trawie. ;)
10
5 minut? Były większe przerwy?
0
Siii! Karma wróciła. Teraz Real nie zdobywa goli w końcówce a je traci.
Brawo Giampaolo!
0
Ładny meczyk Mkhitaryana , trzy asysty z Evertonem. Dobrze, że odszedł z United, świetny zawodnik tylko się kisił.
0
Oier Olazábal tak trzymaj! Wytrzymaj jeszcze ten ostatni kwadrans. :)