Ernesto się nie pieprzy z Deulofeu. Fajnie jakby Arnaniz dostał kilka minut, ale najważniejsze, że chłopak dostał powołanie, poczuje zaufanie do Valverde, mam nadzieje, że w przyszłym sezonie będzie członkiem pierwszej ekipy i będzie nowym Pedro jak i nie lepszym.
Taki trener jak Valverde był nam potrzebny, czuć pewną rękę i spokój.
O tak "Wielkie kłamstewka" pokazały klasę. Uwielbiam Nicole Kidman w swojej kreacji, ogólnie aktorstwo na wysokim poz. Moim zdaniem trochę nie potrzebnie robią drugi sezon, serial został kapitalnie zamknięty.
Mnie w tym roku bardzo spodobał się "Opowieść podręcznej" Pod każdym aspektem świetnie zrealizowany! Dla mnie jeden z topowych seriali minionego roku.
Jestem ciekaw tego "Konflikt: Bette i Joan" chyba niebawem zacznę. Polecasz?
0
Wątpię, że Semedo zagra, Roberto jest pewniejszą opcją. Denis też raczej ława.
0
Tak ciężko domyślić się, że to przypadkowa literówka?
0
Dziwne, że Włodarczyk nie została sportowcem roku.
0
A Messi chyba nie ma.
0
Którzy piłkarze Barcy mają twittera?
2
Mam nadzieje, że The Reds mądrze wydadzą te pieniądze. Drugi mój ulubiony klub, oczywiście daleko za Barcą. Mogli by kupić Lemara.
1
Cudowny dzień! Koniec tej pieprzonej sagi.
Można świętować. :)
https://static.tumblr.com/1591bbf2d12251406ffa831597f8a01a/dufq9zj/8t1ndcf51/tumblr_static_b5q72exqjwg0kkokkwg8s4ko8.gif
3
Piękny dzień, najpierw Kamil Stoch a na deser transfer Coutinho (dawać oficjalke)
1
https://www.behance.net/gallery/35655333/Johan-Cruyff-Infographic
Nasza legenda!
0
Jak myślicie Kownacki dostanie powołanie od Nawałki na MŚ?
0
Będzie kapitalne zakończenie weekendu i początek nowego. Wielka szkoda, że w LM nie zagra, ale najważniejsze to go mieć!
0
Pozbyć się jak najszybciej i zapomnieć. Kompletnie tu nie pasuje, nie ten poziom.
10
Ernesto się nie pieprzy z Deulofeu. Fajnie jakby Arnaniz dostał kilka minut, ale najważniejsze, że chłopak dostał powołanie, poczuje zaufanie do Valverde, mam nadzieje, że w przyszłym sezonie będzie członkiem pierwszej ekipy i będzie nowym Pedro jak i nie lepszym.
Taki trener jak Valverde był nam potrzebny, czuć pewną rękę i spokój.
0
Bardzo dobrze, że Ernesto nie powołał Deulofeu. Jego powrót był nie potrzebny, już Vidal czy Arbaniz więcej dają. Oby w lato Gerard był już w Interze.
Co do meczu to tezeba jutro uważać, Levante może jutro nam się mocno postawić, łatwo nam punktów nie podarują. Stawiam 2-0
1
W sumie wisi mi kto awansuje. Z jednej strony chciałbym żeby Real, bo chciałby, mecz Barca - Real w LM, no ale wiadomo losowanie.
0
Filipek będzie nasz. ; )
0
Widzę, że coś dla mnie. Chyba się skuszę. :)
1
Mulholland Drive jeden z moich ulubionych (pewnie dlatego, że podkochiwałem się za szczyla w Naomi Watts), ale jeszcze bardziej wolę Lost Highway.
1
O tak "Wielkie kłamstewka" pokazały klasę. Uwielbiam Nicole Kidman w swojej kreacji, ogólnie aktorstwo na wysokim poz. Moim zdaniem trochę nie potrzebnie robią drugi sezon, serial został kapitalnie zamknięty.
Mnie w tym roku bardzo spodobał się "Opowieść podręcznej" Pod każdym aspektem świetnie zrealizowany! Dla mnie jeden z topowych seriali minionego roku.
Jestem ciekaw tego "Konflikt: Bette i Joan" chyba niebawem zacznę. Polecasz?
0
Sprzedawać nawet za 25 mln. Odejście będzie dla niego samego i Barcy najlepsze .
0
Szkoda, że ten transfer się nie sprawdził.. Mógł być kapitalnym zmiennikiem.
0
Masz racje, zapomniałem o tym.
1
Postanowiłem od nowego korzystać z Twittera. Możecie polecić ciekawe profile związane z Barceloną, futbolem a także mogą być filmowe oraz muzyczne
0
Jeśli Mina dojdzie i się sprawdzi oraz Vermaelena będą omijały kontuzje, to będziemy mieć świetnie obsadzony środek obrony.
Czekam na powrót Samuela, bardzo chciałbym zobaczyć duet w środku obrony Umtiti - Vermaelen.
2
Ależ bym chciał, aby Arnaniz grał kosztem Deulofeu. Najlepiej sprzedać Gerarda w lat, od samego początku nie chciałem jego powrotu, za wysokie progi.
0
Nie wiem po co miałby odchodzić. Jego marzeniem było nosić koszulkę Barcy, na pewno tego nie porzuci.
0
Dzięki. Coś wybiorę. :)
0
Pewnie są tutaj graficy. :) Możecie polecić jakieś eleganckie i czytelne czcionki. Museo i Klavika mi się przejadły.
1
Oby Barca doszła w Pucharze do finału, żeby Jasper zagrał jak najwięcej. Idealny zmiennik dla Marca.
0
Też tak robię dokładnie jak ty. :) Tylko piracie są Włoskie jakieś albo słabo szukam..