0

Wątpię, że Semedo zagra, Roberto jest pewniejszą opcją. Denis też raczej ława.

0

Tak ciężko domyślić się, że to przypadkowa literówka?

0

Dziwne, że Włodarczyk nie została sportowcem roku.

0

A Messi chyba nie ma.

0

Którzy piłkarze Barcy mają twittera?

2

Mam nadzieje, że The Reds mądrze wydadzą te pieniądze. Drugi mój ulubiony klub, oczywiście daleko za Barcą. Mogli by kupić Lemara.

1

3

Piękny dzień, najpierw Kamil Stoch a na deser transfer Coutinho (dawać oficjalke)

0

Jak myślicie Kownacki dostanie powołanie od Nawałki na MŚ?

0

Będzie kapitalne zakończenie weekendu i początek nowego. Wielka szkoda, że w LM nie zagra, ale najważniejsze to go mieć!

0

Pozbyć się jak najszybciej i zapomnieć. Kompletnie tu nie pasuje, nie ten poziom.

10

Ernesto się nie pieprzy z Deulofeu. Fajnie jakby Arnaniz dostał kilka minut, ale najważniejsze, że chłopak dostał powołanie, poczuje zaufanie do Valverde, mam nadzieje, że w przyszłym sezonie będzie członkiem pierwszej ekipy i będzie nowym Pedro jak i nie lepszym.

Taki trener jak Valverde był nam potrzebny, czuć pewną rękę i spokój.

0

Bardzo dobrze, że Ernesto nie powołał Deulofeu. Jego powrót był nie potrzebny, już Vidal czy Arbaniz więcej dają. Oby w lato Gerard był już w Interze.

Co do meczu to tezeba jutro uważać, Levante może jutro nam się mocno postawić, łatwo nam punktów nie podarują. Stawiam 2-0

1

W sumie wisi mi kto awansuje. Z jednej strony chciałbym żeby Real, bo chciałby, mecz Barca - Real w LM, no ale wiadomo losowanie.

0

Filipek będzie nasz. ; )

0

Widzę, że coś dla mnie. Chyba się skuszę. :)

1

Mulholland Drive jeden z moich ulubionych (pewnie dlatego, że podkochiwałem się za szczyla w Naomi Watts), ale jeszcze bardziej wolę Lost Highway.

1

O tak "Wielkie kłamstewka" pokazały klasę. Uwielbiam Nicole Kidman w swojej kreacji, ogólnie aktorstwo na wysokim poz. Moim zdaniem trochę nie potrzebnie robią drugi sezon, serial został kapitalnie zamknięty.

Mnie w tym roku bardzo spodobał się "Opowieść podręcznej" Pod każdym aspektem świetnie zrealizowany! Dla mnie jeden z topowych seriali minionego roku.

Jestem ciekaw tego "Konflikt: Bette i Joan" chyba niebawem zacznę. Polecasz?

0

Sprzedawać nawet za 25 mln. Odejście będzie dla niego samego i Barcy najlepsze .

0

Szkoda, że ten transfer się nie sprawdził.. Mógł być kapitalnym zmiennikiem.

0

Masz racje, zapomniałem o tym.

1

Postanowiłem od nowego korzystać z Twittera. Możecie polecić ciekawe profile związane z Barceloną, futbolem a także mogą być filmowe oraz muzyczne

0

Jeśli Mina dojdzie i się sprawdzi oraz Vermaelena będą omijały kontuzje, to będziemy mieć świetnie obsadzony środek obrony.

Czekam na powrót Samuela, bardzo chciałbym zobaczyć duet w środku obrony Umtiti - Vermaelen.

2

Ależ bym chciał, aby Arnaniz grał kosztem Deulofeu. Najlepiej sprzedać Gerarda w lat, od samego początku nie chciałem jego powrotu, za wysokie progi.

0

Nie wiem po co miałby odchodzić. Jego marzeniem było nosić koszulkę Barcy, na pewno tego nie porzuci.

0

Dzięki. Coś wybiorę. :)

0

Pewnie są tutaj graficy. :) Możecie polecić jakieś eleganckie i czytelne czcionki. Museo i Klavika mi się przejadły.

1

Oby Barca doszła w Pucharze do finału, żeby Jasper zagrał jak najwięcej. Idealny zmiennik dla Marca.

0

Też tak robię dokładnie jak ty. :) Tylko piracie są Włoskie jakieś albo słabo szukam..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?