Na ten moment mam totalnie wywalone na Śmietanki. Nie dziwię się jak PSG się obsra i kolejny raz się sfrajerzy. Wolę nastawić się na awans Realu i mieć większego banana na twarzy jak jednak wylecą z hukiem. Studźmy uciechę bo popsujemy sobie nerwy.
Noja wizja ćwierćfinalistów: FC Barcelona, Bayern Monachium, Manchaster City, Manchaster United, Tottenham Hotspur, Liverpool, Paris Saint-Germain , AS Roma.
Kurcze w następnej fazie LM połowa może być Angielska.
0
Lepiej poczekać do lata kupić Coutinho. Wątpię żeby mieli kasę na francuza i brazylijczyka.
1
Raczej spokojnie osiągną 100 tys. :) Szacun dla chłopaków.
0
Co do tego jeszcze?
5
Brawo Nafciarze! Wygrana Barcy i powrót Górnika Zabrze na lidera - udany weekend.
0
Bardzo dobrze. Wolę Alenie!
1
Kobitki pewnie nabijają te statystyki.
11
Dobrze mówi, nie ma sensu wystawić Dembele z Realem. Ramos i spółka by polowali na nogi naszej czarnej perełki.
0
Nie ma innej opcji niż pierwszy skład. Gerard w lato powinien odejść. Chciałby aby w przyszłym sezonie zmiennikiem Dembele był Arnaniz.
0
Na choler nam ten Arrhur?
1
Ale lipa. Obawiam się o Mine.
0
Brawo Wisełko!
0
Brawo Girona. Drugi klub w Barcelonie.
0
Chyba żartujesz/.
10
Tak jest Chelsea! Zniszczyć ich.
Na ten moment mam totalnie wywalone na Śmietanki. Nie dziwię się jak PSG się obsra i kolejny raz się sfrajerzy. Wolę nastawić się na awans Realu i mieć większego banana na twarzy jak jednak wylecą z hukiem. Studźmy uciechę bo popsujemy sobie nerwy.
Noja wizja ćwierćfinalistów: FC Barcelona, Bayern Monachium, Manchaster City, Manchaster United, Tottenham Hotspur, Liverpool, Paris Saint-Germain , AS Roma.
Kurcze w następnej fazie LM połowa może być Angielska.
0
Pieprzy głupoty. Ewidentna czerwień, mógł złamać nogę.
1
Kolejne kapitalne zawody Marca! Obecnie najlepszy bramkarz.
0
Z Deportivo niech zamiast Busiego zagra Gomes.
5
Całkiem niezły występ Chorwata.
0
Wolę współpracę Messi - Alba niż Neymara. Czyżby telepatia istniała?
14
Świetny mecz Thomasa! Może by tak za jakiś czas duecik IUmtiti - Vermaelen? :)
3
Tak jest. Niech śmietany wygrywają po 10-0.
0
Marc-André ter Batman!
2
Zatopili Łódź. Paco pięknie!
0
Ewidentna czerwień. ależ chamski faul! Młoda krew zabuzowała. Co za cud, że szczawik nie połamał nam Busiego..
Musimy to wykorzystać, musimy ich zamknąć. Vamos Barca!
0
Pacuś coś wpakuję!
0
Przecież to oczywiste, że nigdy nie będzie drugiego Iniesty. Nada wierzę w Denisa.
1
Zapinamy pasy i lecimy po trzy punkty!
Oby dziś Messi ukuł, choć i tak najważniejsza jest wygrana, niech nawet Busquets strzeli.
0
Miał dzisiaj Wojtek dużo roboty?
0
City to wygra. Everton pewnie dostanie z trójkę.
1
Też mnie to martwi, niestety sytuacja może się nie zmienić..