0

Lepiej poczekać do lata kupić Coutinho. Wątpię żeby mieli kasę na francuza i brazylijczyka.

1

Raczej spokojnie osiągną 100 tys. :) Szacun dla chłopaków.

0

Co do tego jeszcze?

5

Brawo Nafciarze! Wygrana Barcy i powrót Górnika Zabrze na lidera - udany weekend.

0

Bardzo dobrze. Wolę Alenie!

1

Kobitki pewnie nabijają te statystyki.

11

Dobrze mówi, nie ma sensu wystawić Dembele z Realem. Ramos i spółka by polowali na nogi naszej czarnej perełki.

0

Nie ma innej opcji niż pierwszy skład. Gerard w lato powinien odejść. Chciałby aby w przyszłym sezonie zmiennikiem Dembele był Arnaniz.

0

Na choler nam ten Arrhur?

1

Ale lipa. Obawiam się o Mine.

0

Brawo Wisełko!

0

Brawo Girona. Drugi klub w Barcelonie.

0

Chyba żartujesz/.

10

Tak jest Chelsea! Zniszczyć ich.

Na ten moment mam totalnie wywalone na Śmietanki. Nie dziwię się jak PSG się obsra i kolejny raz się sfrajerzy. Wolę nastawić się na awans Realu i mieć większego banana na twarzy jak jednak wylecą z hukiem. Studźmy uciechę bo popsujemy sobie nerwy.

Noja wizja ćwierćfinalistów: FC Barcelona, Bayern Monachium, Manchaster City, Manchaster United, Tottenham Hotspur, Liverpool, Paris Saint-Germain , AS Roma.

Kurcze w następnej fazie LM połowa może być Angielska.

0

Pieprzy głupoty. Ewidentna czerwień, mógł złamać nogę.

1

Kolejne kapitalne zawody Marca! Obecnie najlepszy bramkarz.

0

Z Deportivo niech zamiast Busiego zagra Gomes.

5

Całkiem niezły występ Chorwata.

0

Wolę współpracę Messi - Alba niż Neymara. Czyżby telepatia istniała?

14

Świetny mecz Thomasa! Może by tak za jakiś czas duecik IUmtiti - Vermaelen? :)

3

Tak jest. Niech śmietany wygrywają po 10-0.

0

Marc-André ter Batman!

2

Zatopili Łódź. Paco pięknie!

0

Ewidentna czerwień. ależ chamski faul! Młoda krew zabuzowała. Co za cud, że szczawik nie połamał nam Busiego..

Musimy to wykorzystać, musimy ich zamknąć. Vamos Barca!

0

Pacuś coś wpakuję!

0

Przecież to oczywiste, że nigdy nie będzie drugiego Iniesty. Nada wierzę w Denisa.

1

Zapinamy pasy i lecimy po trzy punkty!
Oby dziś Messi ukuł, choć i tak najważniejsza jest wygrana, niech nawet Busquets strzeli.

0

Miał dzisiaj Wojtek dużo roboty?

0

City to wygra. Everton pewnie dostanie z trójkę.

1

Też mnie to martwi, niestety sytuacja może się nie zmienić..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?