Borussia nieźle się sfrajerzyła, gdyby nie strata czterech oczek z średniakiem, Real miałby gorąco w gaciach. Niestety Real jeszcze z;łapie formę i będzie w stanie dojechać do półfinału. Jedynie być może trafią na np. City lub PSG, niestety znając życie pewnie trafią na zespół pokroju Besiktas.
Mimo wszystko miło, że Koguty zraniły swym pazurem Królewskich. Morda się cieszy! :) Na dodatek bramka ze spalonego, karma wraca zawsze.
Zimno w tym Madrycie, lepiej udać się do Valencii. Bardzo mnie cieszy postawa Nietoperzy, drugi mój ulubiony hiszpański klub, oby wrócili do Ligi Mistrzów.
Jest w znakomitej formie! Oby do końca sezonu ją utrzymał i jeszcze dłużej. Całe szczęście, że w obronie mamy mur (Ter Stegen) oraz czołg (Umtiti), bo byłoby krucho.
Oj nie zgodzę się, że "Pierwszy sezon Belfra to jeden z lepszych seriali polskich" Niczym nie powala, to już "Pakt" był znacznie lepszym choć zakończenie średnie.
Nie rozumiem zachwytu nad tym serialem, dla mnie jest po prostu przeciętny. Rozwalił mnie tekst "Polskie Twin Peaks. Lepiej zająć się "Mindhunter" czy "Stranger Things" bądź "Wataha"
0
Jak zwykle świetna konferencja.
1
Może o być ciężki mecz. Wystarczy mi skromny wynik, najważniejsze są trzy oczka.
1
Tak Lewandowski pójdzie do Realu i będzie siedzieć w domu oglądając LM.m. Nie ma takiej opcji.
0
Nie powiedziałbym.
11
AC Milan jeszcze długo nie wróci do elity europejskim, kiedyś nie przepadałem za tym klubem, ale cholernie mi ich teraz brakuje w LM.
2
Borussia nieźle się sfrajerzyła, gdyby nie strata czterech oczek z średniakiem, Real miałby gorąco w gaciach. Niestety Real jeszcze z;łapie formę i będzie w stanie dojechać do półfinału. Jedynie być może trafią na np. City lub PSG, niestety znając życie pewnie trafią na zespół pokroju Besiktas.
Mimo wszystko miło, że Koguty zraniły swym pazurem Królewskich. Morda się cieszy! :) Na dodatek bramka ze spalonego, karma wraca zawsze.
0
Jeden z gorszych występów Nelsona, musi poprawić grę w obronie, szybkość i technika którą ma, to nie wszystko.
0
Mógł u nas zostać jeszcze dłużej. Nadal ma jakość.
0
Brawo AS Roma! Dobrą ekipę mają.
1
Zdecydowanie Suarez powinien grać zamiast Deulofeu.
1
Jak zwykle świetne. Typografia elegancka!
0
A jednak Valverde czyta La Ramble. :D
0
Oj Semedo na razie najgorszy na boisku..
1
Jeśli AS Roma i Atletico wygrają, to grupa C na koniec może być gorąca. Mogłaby tak Chelsea nie przejść kosztem hiszpanów i włochów.
1
Ależ mnie Erenesto pozytywnie zaskoczył, składzik taki jaki chciałem. Dziś jeszcze pisałem, że nie zobaczymy długo Roberto w pomocy.
0
Dla mnie również. Dlaczego gra Rakitic?
0
Nie powiedziałbym, Roberto do pomocy i Denis zamiast Deulofeu.
0
Nie można sobie ponarzekać?
3
Nie chcę Ivana.. Nie ma co sobie robić nadziei, że Roberto zagra w pomocy, poza tym szkoda, że Denis jedynie może wejdzie z ławki.
11
Bardzo ułożony i inteligentny facet. Na początku jakoś szczególnie go nie lubiłem, ale teraz staję się jednym z moich ulubieńców.
6
Borek klepię głupoty. Real nie ma większego parcia na Ligę? No tak im wystarczy mistrzostwo co 5 lat.
0
Śmieszna wymówka. Borek wielki ekspert.
1
Zimno w tym Madrycie, lepiej udać się do Valencii. Bardzo mnie cieszy postawa Nietoperzy, drugi mój ulubiony hiszpański klub, oby wrócili do Ligi Mistrzów.
0
Jest w znakomitej formie! Oby do końca sezonu ją utrzymał i jeszcze dłużej. Całe szczęście, że w obronie mamy mur (Ter Stegen) oraz czołg (Umtiti), bo byłoby krucho.
1
Zdecydowanie najlepsza klubowa strona na polskiej arenie. Redakcjo powodzenia!
0
Oj nie zgodzę się, że "Pierwszy sezon Belfra to jeden z lepszych seriali polskich" Niczym nie powala, to już "Pakt" był znacznie lepszym choć zakończenie średnie.
0
Nie rozumiem zachwytu nad tym serialem, dla mnie jest po prostu przeciętny. Rozwalił mnie tekst "Polskie Twin Peaks. Lepiej zająć się "Mindhunter" czy "Stranger Things" bądź "Wataha"
1
Dla mnie tylko niezły, scenariusz średni. Duży plus za muzykę oraz pięknego anioła.
0
Mimo wszystko byłbym za Realem.
1
Trochę facet odleciał.