0

Czy korzysta ktoś jeszcze z Windowsa XP? Bo niebawem będę mieć nowy sprzęt a Windows 10 mnie nie przekonuje.

2

Niech sobie idzie. Mam go gdzieś.

0

Najważniejsze jest sprowadzenie obrońcy. Napastnik jest zbędny, Paco jest dobrym zmiennikiem,

0

W zime musi dołączyć obrońca!

3

Sam jest sobie winny, trzeba było od razu wybrać Maroco, miałby pewny pierwszy skład.

0

Wreszcie, ale kontrowersji i tak nie braknie.

0

Dziwi mnie, że Ernesto daję więcej minut Gerardowi. Oby Denis zosta z nami!

0

No niestety, wolałbym żeby nie był prawdziwy.

2

100 milionów to będzie promocja.

0

Czyli dokładnie czemu?

0

Ten trener Włoch to naprawdę matoł, jak można nie wystawić Insigne do składu.. Verratti ma kontuje? Czy to Ventura na niego nie postawił?

Co do Włochów, to nie jest mi ich żal, na bilet do Rosi trzeba sobie zasłużyć dobrą postawą na boisku. Jedynie szkoda mi Buffona, który jest moim ulubionym Włoskim zawodnikiem tak jak Maldini, Del Piero czy Totti.

0

Jak do końca sezonu utrzyma taką formę, to będzie można omieścić go w koszyku tych lepszych transferów. Pieniądze pomału się spłacają. Paulinho tak trzymaj!

0

Bardzo dobrze, bez pośpiechu.

4

Jeszcze 20 min i Włochy poza mundialem, jedynie szkoda mi Biffona. Dziwne będą te MŚ brak - Holandii, Włoch, Chille, WKS, USA.

0

Nie ma już i nie będzie młodego Messiego..

0

Wiadomo to jest kpina, ale Samuel marzył o grze w Barcelonie i przyjdzie mu myśl odejścia, na pewno ma lepiej poukładane niż dzieciak z brazylij. Ale niech zrobią klauzulę do przynajmniej 200, nie ma sensu wpisać teraz odstępnych poniżej 200 kluczowym zawodnikom.

0

Hiszpania spokojnie moż powalczyć o mistrza. Nie spodziewałem się, że trener ich tak ogarnie.

0

Mógłby ktoś kto ma Photoshopa edytować tekst na grafice? :)



1

Podpisuję się. Mnie nawet cieszy jego odejście. On nie będzie najlepszym piłkarzem. Odejściem do PSG popsuł sobie reputacje i nie tylko.

0

Ja go lubię i mi go bardzo szkoda. Oby kontuzje dały mu spokój i najlepiej jakby wrócił do Anglii.

0

Oj biedny Neymarek.. Jakby tylko gazety o nim smrodziły. Zachowanie dzieciaka, niech się cieszy, że kontuzję go nie gnębią a głupie gazety powinien olać. Myślał, że będą tylko pisać pozytywnie.

0

Wolałbym żeby kupili jednego ogranego obrońcę z ligi hiszpańskiej. De Ligda nie widziałem w akcji.

0

Zgadzam się. Zjada przeciętnego "Belfra"

14

Wielka szkoda, że Szefuńcio jest tak wiekowy.

0

Nie ma mowy! Może poparzyć o koszulce. Niech siedzi u Szejka ze swoimi pieniążkami. Tutaj jeszcze wiekszą wine ponosi Neymar, szejk go nie zmusił. Wolę posuch z trofeami niż jego powrót.

1

W sumie wisi mi czy odejdzie do Śmietan i tak stracił dawno w moich oczach. Jeśli odejdzie di [\Realu będzie wielkim judaszem, choć wątpie, że PSG go odda, \Real musiałbyś rozbić bank.

4

Jestem pewny, że jak wróci Dembele i przy zmianie formacji Suarez znacznie lepiej będzie się prezentować.

3

My też bądźmy z nim. Dał nam wiele bramek i niezapomnianych chwil, każdy może mieć gorszy moment, wierzę, że jeszcze odzyskamy lepszą wersje El Pistolero.

Vamos Suarez!

0

Jaka według Was jest obecnie najlepsza trójka pomocników patrząc na obecną formę?

0

Zdecydowanie klimat oraz znakomicie napisany scenariusz i postacie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?