0

Właśnie zapomniałem o nim.

0

Mogli by dać szanse zagrać Arnaizowi, obyto był jakiś talent, przydałby się taki drugi Pedro.

Umtiti jest fenomenalny, już teraz jest czołowym obrońcą w europie, w przyszłości może być najlepszym na świecie na tej pozycji. Nie spodziewał się, że tak szybko stanie się kluczowym zawodnikiem. Nasza czarna perła.

0

Prawdopodobnie Mascherona za rok odejdzie a Pique jest już coraz starszy, więc niedługo będziemy potrzebować dwóch obrońców. Kogo byście widzieli obok Umtitiego i ich zmienników.

Umtiti, ?, Marlon, ?

0

Może by tak pomyśleć w przyszłości o Icardim w miejsce Suareza.

0

Najgorszy mecz Alby w tym sezonie. Simeone zamknął go taktycznie.

2

Skubany, nawet w tym musi być najlepszy.

4

Mam nadzieje, że odnajdzie formę. Suarez w formie jest najlepszą 9 w historii Barcy.

0

Mógł zrobić lepiej.

0

Ale błąd. Czas kupić słownik.

2

Niestety kolejny przeciętny występ. Dobrze, że zd0był ważną bramkę potrzebuje tego! Vamos Luis!

0

Wielka szkoda, że Ernesto nie wystawia w składzie Roberto kosztem Rakitica oraz Suareza.

0

Do spektaklu troche zabrakło. Wynik raczej sprawiedliwy.

0

Dobry mecz magika, zabrakło go w końcówce.

0

Ciekawy zawodnik, strzały ma znakomite. Raczej nie do ruszenia z Atletico, niech mu się wiedzie, lubię Saula.

5

Kurczę szkoda, że w ostatnich minutach Gomes lepiej nie podał do Suareza. Gdyby był tam Iniesta byłaby bramka. Ale trzeba przyznać, że Gomes grał dziś pewniej, gdy tracił piłkę wracał i walczył. Wydaje mi się, że Andre może być świetnym składnikiem rotacji.

Wynik cieszy przy tak słabej grze. Najważniejsze że nie przegraliśmy. Strata punktów musiała kiedyś nadejść. Przewaga 5 pkt na Real Madryt w tym momencie bardzo dobra choć wiadomo, to dopiero początek. Najważniejsze, że mamy komfort dwóch wpadek.

Jestem zadowolony z wyniku, choć była szansą na pełną pólę.

0

Jakie kawałki Nirvany lubicie najbardziej?

0

Wydaje mi się, że za rok Paco może nas opuścić.

0

Popierdzielilem.

3

Obecne Denis jest najlepsza opcja do ataku!

2

Już jest legendą futbolu. Uwielbiam go!

0

Szkoda, że Simeone nie prowadzi Argentyny. Myślicie, że stworzyłby świetny zespół?

3

Świetnie powiedziane. Gość ma charyzmę. Ale to Barca ubrudzi wam te talerze.

5

Ładna ta Wanda.

2

Jak go nie kochać. Ci którzy uważają, że znakomity Ronaldo jest lepszy mają klapki na oczach i są śmieszni. Cristiano jest świetnym piłkarzem. ale nie tak genialny jak Leo.

0

Jorge zmień i popraw grę, bo Messi n MŚ może nie uratować Ci tyłka kolejny raz i skończycie na fazie grupowej.

0

Jeśli kupimy Coutinho w styczniu, to nie pogra w LM.. Ale lepsze to niż nic. Choć nie wiem czy lepiej nie poczekać do lata i powalczyć o Dele Alli.

4

Bóg futbolu watuje argentyńską piłkę przed kompromitacją. Wielka szkoda, że z Niemcami we finale MŚ. Ale nawet jeśli nie podniesie najcenniejszego pucharu w futbolu, to nie znaczy, że Maradona czy Pele są wyżej nad genialnym Leo. Wreszcie skończy się pieprzenie, że Leo nie daję z siebie wszystkiego dla kraju.

Sampaoli spokojnie może, to ogarnąć, przede wszystkim musi obronę lepiej zbudować, dopracować środek pola oraz popracować nad komunikacją między piłkarzami. Wielka szkoda, że Jorge dostał posadę w gorących warunkach, ale ma jeszcze mnóstwo czasu nad budowę układanki Albiceleste .

0

Wiadomo kontuzja dla piłkarza, to straszna rzecz, ale tak jak wspomniał Sakari będzie to lekcja dla młodziaka.

Vamos Ousmane!

0

Niezła będzie końcówka.

6

Messi kocham Cię! Uff mogę iść spaść, bo już nie daje rady. Miłego oglądania. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?