Mogli by dać szanse zagrać Arnaizowi, obyto był jakiś talent, przydałby się taki drugi Pedro.
Umtiti jest fenomenalny, już teraz jest czołowym obrońcą w europie, w przyszłości może być najlepszym na świecie na tej pozycji. Nie spodziewał się, że tak szybko stanie się kluczowym zawodnikiem. Nasza czarna perła.
Prawdopodobnie Mascherona za rok odejdzie a Pique jest już coraz starszy, więc niedługo będziemy potrzebować dwóch obrońców. Kogo byście widzieli obok Umtitiego i ich zmienników.
Kurczę szkoda, że w ostatnich minutach Gomes lepiej nie podał do Suareza. Gdyby był tam Iniesta byłaby bramka. Ale trzeba przyznać, że Gomes grał dziś pewniej, gdy tracił piłkę wracał i walczył. Wydaje mi się, że Andre może być świetnym składnikiem rotacji.
Wynik cieszy przy tak słabej grze. Najważniejsze że nie przegraliśmy. Strata punktów musiała kiedyś nadejść. Przewaga 5 pkt na Real Madryt w tym momencie bardzo dobra choć wiadomo, to dopiero początek. Najważniejsze, że mamy komfort dwóch wpadek.
Jestem zadowolony z wyniku, choć była szansą na pełną pólę.
Jak go nie kochać. Ci którzy uważają, że znakomity Ronaldo jest lepszy mają klapki na oczach i są śmieszni. Cristiano jest świetnym piłkarzem. ale nie tak genialny jak Leo.
Bóg futbolu watuje argentyńską piłkę przed kompromitacją. Wielka szkoda, że z Niemcami we finale MŚ. Ale nawet jeśli nie podniesie najcenniejszego pucharu w futbolu, to nie znaczy, że Maradona czy Pele są wyżej nad genialnym Leo. Wreszcie skończy się pieprzenie, że Leo nie daję z siebie wszystkiego dla kraju.
Sampaoli spokojnie może, to ogarnąć, przede wszystkim musi obronę lepiej zbudować, dopracować środek pola oraz popracować nad komunikacją między piłkarzami. Wielka szkoda, że Jorge dostał posadę w gorących warunkach, ale ma jeszcze mnóstwo czasu nad budowę układanki Albiceleste .
0
Właśnie zapomniałem o nim.
0
Mogli by dać szanse zagrać Arnaizowi, obyto był jakiś talent, przydałby się taki drugi Pedro.
Umtiti jest fenomenalny, już teraz jest czołowym obrońcą w europie, w przyszłości może być najlepszym na świecie na tej pozycji. Nie spodziewał się, że tak szybko stanie się kluczowym zawodnikiem. Nasza czarna perła.
0
Prawdopodobnie Mascherona za rok odejdzie a Pique jest już coraz starszy, więc niedługo będziemy potrzebować dwóch obrońców. Kogo byście widzieli obok Umtitiego i ich zmienników.
Umtiti, ?, Marlon, ?
0
Może by tak pomyśleć w przyszłości o Icardim w miejsce Suareza.
0
Najgorszy mecz Alby w tym sezonie. Simeone zamknął go taktycznie.
2
Skubany, nawet w tym musi być najlepszy.
4
Mam nadzieje, że odnajdzie formę. Suarez w formie jest najlepszą 9 w historii Barcy.
0
Mógł zrobić lepiej.
0
Ale błąd. Czas kupić słownik.
2
Niestety kolejny przeciętny występ. Dobrze, że zd0był ważną bramkę potrzebuje tego! Vamos Luis!
0
Wielka szkoda, że Ernesto nie wystawia w składzie Roberto kosztem Rakitica oraz Suareza.
0
Do spektaklu troche zabrakło. Wynik raczej sprawiedliwy.
0
Dobry mecz magika, zabrakło go w końcówce.
0
Ciekawy zawodnik, strzały ma znakomite. Raczej nie do ruszenia z Atletico, niech mu się wiedzie, lubię Saula.
5
Kurczę szkoda, że w ostatnich minutach Gomes lepiej nie podał do Suareza. Gdyby był tam Iniesta byłaby bramka. Ale trzeba przyznać, że Gomes grał dziś pewniej, gdy tracił piłkę wracał i walczył. Wydaje mi się, że Andre może być świetnym składnikiem rotacji.
Wynik cieszy przy tak słabej grze. Najważniejsze że nie przegraliśmy. Strata punktów musiała kiedyś nadejść. Przewaga 5 pkt na Real Madryt w tym momencie bardzo dobra choć wiadomo, to dopiero początek. Najważniejsze, że mamy komfort dwóch wpadek.
Jestem zadowolony z wyniku, choć była szansą na pełną pólę.
0
Jakie kawałki Nirvany lubicie najbardziej?
0
Wydaje mi się, że za rok Paco może nas opuścić.
0
Popierdzielilem.
3
Obecne Denis jest najlepsza opcja do ataku!
2
Już jest legendą futbolu. Uwielbiam go!
0
Szkoda, że Simeone nie prowadzi Argentyny. Myślicie, że stworzyłby świetny zespół?
3
Świetnie powiedziane. Gość ma charyzmę. Ale to Barca ubrudzi wam te talerze.
5
Ładna ta Wanda.
2
Jak go nie kochać. Ci którzy uważają, że znakomity Ronaldo jest lepszy mają klapki na oczach i są śmieszni. Cristiano jest świetnym piłkarzem. ale nie tak genialny jak Leo.
0
Jorge zmień i popraw grę, bo Messi n MŚ może nie uratować Ci tyłka kolejny raz i skończycie na fazie grupowej.
0
Jeśli kupimy Coutinho w styczniu, to nie pogra w LM.. Ale lepsze to niż nic. Choć nie wiem czy lepiej nie poczekać do lata i powalczyć o Dele Alli.
4
Bóg futbolu watuje argentyńską piłkę przed kompromitacją. Wielka szkoda, że z Niemcami we finale MŚ. Ale nawet jeśli nie podniesie najcenniejszego pucharu w futbolu, to nie znaczy, że Maradona czy Pele są wyżej nad genialnym Leo. Wreszcie skończy się pieprzenie, że Leo nie daję z siebie wszystkiego dla kraju.
Sampaoli spokojnie może, to ogarnąć, przede wszystkim musi obronę lepiej zbudować, dopracować środek pola oraz popracować nad komunikacją między piłkarzami. Wielka szkoda, że Jorge dostał posadę w gorących warunkach, ale ma jeszcze mnóstwo czasu nad budowę układanki Albiceleste .
0
Wiadomo kontuzja dla piłkarza, to straszna rzecz, ale tak jak wspomniał Sakari będzie to lekcja dla młodziaka.
Vamos Ousmane!
0
Niezła będzie końcówka.
6
Messi kocham Cię! Uff mogę iść spaść, bo już nie daje rady. Miłego oglądania. :)