0

Brawo Orły! Robert Lewandowski wspaniałym dowódcą.

Wiadomo trzeba się cieszyć, ale żeby ta euforia nie zamknęła oczu, z tak grającą obroną może być ciężko w Rosji. Musi ta formacja się poprawić! Bardzo mnie martwi sytuacja Michała Pazdana, szkoda, że po świetnym Euro nie opuścił Warszawy.

Oby Adam Nawałka wypróbował różnych wariantów obronnych podczas sparingów.

Myślicie, że tak będą wyglądać obsada środkowych obrońców na MŚ - Glik, Pazdan, Cionek, Kamiński? Kogo byście na tej pozycji wypróbowali podczas sparingów?

1

No i Super. Zobaczymy na MŚ Salaha!

0

Mi nie szkoda. Wolę Słowacje.

1

Mnie nie. Żałosne komentowanie.

0

1

Masz racje, nie ogarnąłem. To dobrze, Słowację też wolę od Szkotów.

0

Ależ zapowiada się walka w meczu Słowenia - Szkocja! Wolałbym żeby, to Słowenia zagrała w barażach.

1

Moim zdaniem trójka średnia.

0

Jeśli Peru z Kolumbią by zremisowało przy wygranej Argentyny, to tak.

1

Proszę Cię Andrés zakończ karierę w barwach Barcy!

Jeden z najlepszych pomocników w historii futbolu. Jakie szczęście, że mogłem śledzić prawie całą karierę i podziwiać magię. Wybitny piłkarz i wspaniały człowiek!

0

Dla mnie będą bez Messiego inne..

0

Nie no bez Messiego, to MŚ będzie do dupy. Teraz grają padakę, ale za pół roku może wyglądać, to inaczej. Trzymam za nich kciuki.

Czemu nie zasługuję, liczą punkty a nie styl gry . Choć wiadomo hańbą dla futbolu Argentyny jest tak żałosna gra.

0

Wystarczy remis Argentyny i remis Peru. A czemu teraz Peru jest wyżej?

8

Chyba jednak Argentynie się uda, choć dopiero przez baraże. Wystarczy, że Paragwaj nie wygra, ale gra z Wenezuelą. Nie ma co trzeb wygrać z Ekwadorem.

Ale żałosna jest ta Argentyna..

0

Niech go biorą już w zime.

1

Ależ ta Argentyna ma żenującą pomoc.

0

Ile Lewy traci do Ronaldo bramek?

0

Chyba oszalałeś.

0

Szczęsny zawsze na propsie! Szkoda, że Krychowiak nie siedział. :)

3

Hajto stan umysłu. Jeśli Grosik wraca do hazardu, to może być źle dla niego. A myślałem, że odszedł od tego.

0

Ale kretyńskie pytanie.. Co to ma do naszej kadry. Lewy go zaorał.

0

Arcydzieło pod względem aktorskim raczej nie aż tak. Niektórzy aktorzy wypadają średnio.

0

Dobry pomysł, tak zrobię.

0

Zakładając konto na Fortuna, trzeba wysyłać potwierdzenie swojej osoby?

0

Kupował ktoś najnowszą płytę Red Hot Chili Peppers - The Getaway?

4

Cieszy, ale nie ma co popadać w zachwyty. Zobaczymy jak będzie to wyglądać po meczach z obecną czołówką (Atletico, Valencia, Real, Sevilla)

Na pewno tak świetny początek przy naszej. może mieć duże znaczenie w obecnym sezonie. Przy mamy teraz margines dwóch porażek. Tego komfortu także zabrakło w minionym sezonie.

Oby tak tak dalej! Vamos Barca!

0

Taki mój. Tylko, to bardziej terminarz.
http://ifotos.pl/z/qrrqexn

0

Takie zachowanie byłoby żałosne. Jestem pewny, że po MŚ zakończy karierę reprezentacyjną.

0

Bardzo to cieszy, brakowało tego. Paulinho może przy rożnych się przydać, zawsze szuka go piłka.

0

Brak słów na tych niby kibiców, tylko przeszkadzają całe kadrze. Żałosne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?