1

Bez Barcy liga hiszpańska nie byłaby atrakcyjna. Real co roku byłby mistrzem, Abstrakcyjna wizja.

0

Roberto powinien zagrać w miejsce Don Andresa.

0

Kozacki image ma. Mam nadzieje, że osiągnie wysoki poziom i będzie następcą Jordiego. Trzymam kciuki za Cucu!

0

Łapy precz! Niech Ernesto da mu zagrać z ogórkami w lidze.

0

Myślałem, że z tego transferu będzie więcej, mógł być znakomitym rezerwowym. Mogliby go chociaż za 15 baniek upchnąć.

0

Nasza przyszłość z wychowankami robi się coraz ciekawsza. Czas pokaże.

2

Już by nam dał więcej niż Gomes, ale bez pośpiechu, trzeba go powili wprowadzać. Coś czuje, że będzie z Carlesa kawał świetnego piłkarza!

0

Oby był naszą przyszłością. Ale nie ma co robić na nim presji, czas pokaże. Trzymam za niego kciuki!

0

Pewnie zaraz będzie na fangol. :)

0

Cholera przegapiłem bramkę Arnaiza..

5

Jest dwóch młodziaków!

0

Jeśli miałby przyjść Niemiec, to pod warunkiem odejścia Gomesa. Jeśli dojdzie Coutinho już będzie zbyt gęsto w formacji pomocy.

0

Lepiej kupić solidnego doświadczonego stopera. Najlepiej jednak jakbyśmy trafili ns tak młodego i świetnego Samuela.

0

Chciałbym zobaczyć od początku kilku młodzików lub około 60 minuty.

4

Szkoda, że Gio nie zrobił kariery w Barcelonie.

1

O kant dupska te głosowanie.

0

Chciałbym zobaczyć od początku Cucurele.

1

Tylko Messi wygrywając LM grał kosmos a Ronaldo nic wielkiego nie gra. Z resztą wisi mi ta nagroda, każdy normalny wie, że Messi jest dużo lepszy niż Ronaldo.

0

Aj szkoda, że Marsylia nie wygrała. Za co Neymar wyleciał? Znów w główce bije?

0

Aleñá ucz się o swego mistrza jakim jest Don Andres! Fajnie jakby od początku zagrali - Aleñá, Cucurela oraz José Arnaiz.

1

Kolejny świetny cykl od redakcji! Jak Was nie kochać?

0

Oby Wisełka dziś wygrała z Legią. Niech Wisła Kraków oraz Górnik Zabrze na koniec zajęły jak najwyższą pozycje. Dwa moje ulubione polskie kluby. :)

1

Uwielbiam Odchodząc, Biała f;laga, Nie pytaj o Polskę oraz dodam Tak tak... To ja (Obywatel G.C)

Niestety bardzo późno zacząłem go słuchać. Ależ nasi Ojcowie mieli wspaniałą możliwość żyć w jego czasach, co bym dał, żeby być na koncercie Grzegorza..

1

Genialny! Uwielbiam jego twórczość.

1

Cholerka ciężko. Mercury, Bowie oraz Morrison (wkradł ci się błąd, przez dwa s) to moi ulubieńcy. Jednak wskaże na Pana z mojego avatara, choć dwójkę pozostałych tak samo wielbię.

To są prawdziwi artyści, obecni się przy tych nazwiskach chowają.

0

Jest nasza joga bonita. Ernesto w kolejnym meczu Ivan ława!

0

Poczekajmy przynajmniej do lutego.

0

Suarez lepiej na skrzydło. W pomocy obok Roberto Paulinho.

0

Tylko kogo mamy wystawić w tej sytuacji? Jedynie mamy Tomka. :) W zimie powinie dołączyć obrońca. Zaniedbana obsada tej pozycji.

0

Boje się, że tak się może być. Chłopak świetnie gra w pomocy..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?