Tylko Messi wygrywając LM grał kosmos a Ronaldo nic wielkiego nie gra. Z resztą wisi mi ta nagroda, każdy normalny wie, że Messi jest dużo lepszy niż Ronaldo.
Uwielbiam Odchodząc, Biała f;laga, Nie pytaj o Polskę oraz dodam Tak tak... To ja (Obywatel G.C)
Niestety bardzo późno zacząłem go słuchać. Ależ nasi Ojcowie mieli wspaniałą możliwość żyć w jego czasach, co bym dał, żeby być na koncercie Grzegorza..
Cholerka ciężko. Mercury, Bowie oraz Morrison (wkradł ci się błąd, przez dwa s) to moi ulubieńcy. Jednak wskaże na Pana z mojego avatara, choć dwójkę pozostałych tak samo wielbię.
To są prawdziwi artyści, obecni się przy tych nazwiskach chowają.
1
Bez Barcy liga hiszpańska nie byłaby atrakcyjna. Real co roku byłby mistrzem, Abstrakcyjna wizja.
0
Roberto powinien zagrać w miejsce Don Andresa.
0
Kozacki image ma. Mam nadzieje, że osiągnie wysoki poziom i będzie następcą Jordiego. Trzymam kciuki za Cucu!
0
Łapy precz! Niech Ernesto da mu zagrać z ogórkami w lidze.
0
Myślałem, że z tego transferu będzie więcej, mógł być znakomitym rezerwowym. Mogliby go chociaż za 15 baniek upchnąć.
0
Nasza przyszłość z wychowankami robi się coraz ciekawsza. Czas pokaże.
2
Już by nam dał więcej niż Gomes, ale bez pośpiechu, trzeba go powili wprowadzać. Coś czuje, że będzie z Carlesa kawał świetnego piłkarza!
0
Oby był naszą przyszłością. Ale nie ma co robić na nim presji, czas pokaże. Trzymam za niego kciuki!
0
Pewnie zaraz będzie na fangol. :)
0
Cholera przegapiłem bramkę Arnaiza..
5
Jest dwóch młodziaków!
0
Jeśli miałby przyjść Niemiec, to pod warunkiem odejścia Gomesa. Jeśli dojdzie Coutinho już będzie zbyt gęsto w formacji pomocy.
0
Lepiej kupić solidnego doświadczonego stopera. Najlepiej jednak jakbyśmy trafili ns tak młodego i świetnego Samuela.
0
Chciałbym zobaczyć od początku kilku młodzików lub około 60 minuty.
4
Szkoda, że Gio nie zrobił kariery w Barcelonie.
1
O kant dupska te głosowanie.
0
Chciałbym zobaczyć od początku Cucurele.
1
Tylko Messi wygrywając LM grał kosmos a Ronaldo nic wielkiego nie gra. Z resztą wisi mi ta nagroda, każdy normalny wie, że Messi jest dużo lepszy niż Ronaldo.
0
Aj szkoda, że Marsylia nie wygrała. Za co Neymar wyleciał? Znów w główce bije?
0
Aleñá ucz się o swego mistrza jakim jest Don Andres! Fajnie jakby od początku zagrali - Aleñá, Cucurela oraz José Arnaiz.
1
Kolejny świetny cykl od redakcji! Jak Was nie kochać?
0
Oby Wisełka dziś wygrała z Legią. Niech Wisła Kraków oraz Górnik Zabrze na koniec zajęły jak najwyższą pozycje. Dwa moje ulubione polskie kluby. :)
1
Uwielbiam Odchodząc, Biała f;laga, Nie pytaj o Polskę oraz dodam Tak tak... To ja (Obywatel G.C)
Niestety bardzo późno zacząłem go słuchać. Ależ nasi Ojcowie mieli wspaniałą możliwość żyć w jego czasach, co bym dał, żeby być na koncercie Grzegorza..
1
Genialny! Uwielbiam jego twórczość.
1
Cholerka ciężko. Mercury, Bowie oraz Morrison (wkradł ci się błąd, przez dwa s) to moi ulubieńcy. Jednak wskaże na Pana z mojego avatara, choć dwójkę pozostałych tak samo wielbię.
To są prawdziwi artyści, obecni się przy tych nazwiskach chowają.
0
Jest nasza joga bonita. Ernesto w kolejnym meczu Ivan ława!
0
Poczekajmy przynajmniej do lutego.
0
Suarez lepiej na skrzydło. W pomocy obok Roberto Paulinho.
0
Tylko kogo mamy wystawić w tej sytuacji? Jedynie mamy Tomka. :) W zimie powinie dołączyć obrońca. Zaniedbana obsada tej pozycji.
0
Boje się, że tak się może być. Chłopak świetnie gra w pomocy..