0

La Rambla to genialny pomysł. Mamy najlepszą klubową stronę!

0

Też chcę Chelsea.

4

Przełączam na TVN a tu Dudek w "Szkoła"

0

1452 - Za siedem dni będą cztery lata. :)

0

Oczywiście. A czy pierwsze miejsce w grupie nie gwarantuje tego?

19

Nie chciał bym tego. Fajnie jakby poprowadził Dortmund.

0

Dawać mnie Chelsea!

0

Jeden z najlepszych transferów w historii Barcelony!

29

Naszło mnie nocne rozkminy. Szkoda, że Puyol nie jest młodszy. Chciałbym zobaczyć duet w obronie Puyol - Umtiti!

1

A dawać ich! Przypominają się piękne chwilę. Magiczny strzał Iniesty, cudowna bramka Ronaldinho czy nawet trafienie Maxi Lopeza.

1

Ale PSG dostaję po tyłku. Jak miło. :)

0

I tak ma męża.

0

Verma nie połam się! Pyknij gola!

19

A pochwale się. Koleżanka mi załatwiła. Oby paczuszka dotarła na Mikołaja. :)

https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t34.0-12/24257373_1897762833597799_23101224_n.jpg?oh=20819cf42ece079a3c587d92c3110143&oe=5A28BCC0

Szkoda, że mnie nie było gdy Messi pisał autograf.

0

Nie chcę go. Już lepiej dać szansę Aleni. Ewentualnie jeśli byśmy sprzedali Gomesa.

9

Już płacz, że Real ma ogóreczka. Walić Real, skupmy się na Barcelonie. Niech mają słabeuszy, chcę ich w finale! Puchar lepiej smakował.

Co do naszego przeciwnika, to nie będzie łatwo. Zapowiada się fajny dwumeczyk dla oka.

1

Wara od Messiego.

1

Jeśli do końca zostaniemy z trzema obrońcami może być nieciekawie. Fajnie, że Vermaelen sobie pogra, ale on w każdej chwili może mieć kontuzje. Myślicie, że kupimy w zimę obrońce? Ja bym wolał żeby teraz kupili kogoś doświadczonego a w lecie zakupić młodziaka z Ajaxu.


Samuel, Umtiti, Gerard Pique, Iñigo Martínez, Matthijs de Ligt

0

Nie ma szans aby Ernesto zagrał bez DP.

0

Lepiej niech gra środku bardziej z przodu. Niech sobie Gomes zagra w miejsce Busquetsa. Szkoda, że Oriol Busquets nie może zagrać. Oby za minimum dwa lata Oriol był pierwszym zmiennikiem Busquetsa.

0

O tak Roberto w środku.

0

Ja pierdziele... Teraz wychodzi brak zakupu obrońcy. A Javier kiedy wraca?


0

Pewnie Samuel nie zagra z Realem, oj będą wchodzić jak w masło. Cholera ale pech.. Od pięknej historii robi się dramat. Obyśmy jakoś dali radę.

0

Wątpie, że coś to da. Real po kolejnym pucharze będzie pewniejszy.

0

Wiem poniosło mnie, powinienem się zamknąć. Niestety nieraz człowiek coś napisze zanim pomyśli. Masz racje ośmieszyłem się jest mi głupio, dobrze, że mi to uświadomiłeś. :)

Chyba muszę wypić melisę. To jest tylko futbol, ilość wygranych meczów czy pucharów nie zmieni mojej miłości do Barcy.

Co z tego, że mieliśmy 11-3?. Liczą się bramki. Wiem, że kolejny banan nas okradł, ale tego w tej śmiesznie zarządzanej lidze nie zmienisz. Wystarczyło przy wyniku 2-1 zachować koncentracje.

Nie ma co si ę oszukiwać nasza gra nie jest idealna, nie można popadać w mega zachwyty, bo obudzimy z niczym. Liczy sie końcówka, o naszej wielkiej przewagi nikt nie będzie pamiętać.

1

Gdzie ja napisałem, że nie wspieram? Wieloktotnie stawałem murem jak byli w kiepskich sytuacjach. Po prostu ze świetnej sytuacji robi się kaszana. Cóż pozostaje czekać i oby nie tracić punktów i nie przegrać z Realem.

Zawsze będę z tym klubem.

0

No i naszą przewag,ę ch*j strzelił. Real pewnie pokona słabe Bilbao a przy naszej porażce z nimi mogą być tylko trzy oczka przewagi, poza tym Valencia dojdzie na dwa. Real mocno wraca do gry a jak złapią formę to będzie cholernie ciężko o mistrzostw.

Pięknie to spieprzyli! Robi się nieciekawie. Jestem wściekły, weekend będzie do dupy.

Gratuluje tym, którzy przyznawali mistrza Barcelona a Realowi odebrali.

Przy takiej grze ćwierćfinał w LM, to minimum. Jedynie nadzieje, że dojdzie Dembele.

0

Niech lepiej postawią na Alenie.

0

Najważniejsze to wygrać pierwszy mecz. Z kim gramy na początku?

0

Ale to były czasy. Puyol wróć!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?