Jeśli do końca zostaniemy z trzema obrońcami może być nieciekawie. Fajnie, że Vermaelen sobie pogra, ale on w każdej chwili może mieć kontuzje. Myślicie, że kupimy w zimę obrońce? Ja bym wolał żeby teraz kupili kogoś doświadczonego a w lecie zakupić młodziaka z Ajaxu.
Samuel, Umtiti, Gerard Pique, Iñigo Martínez, Matthijs de Ligt
Lepiej niech gra środku bardziej z przodu. Niech sobie Gomes zagra w miejsce Busquetsa. Szkoda, że Oriol Busquets nie może zagrać. Oby za minimum dwa lata Oriol był pierwszym zmiennikiem Busquetsa.
Wiem poniosło mnie, powinienem się zamknąć. Niestety nieraz człowiek coś napisze zanim pomyśli. Masz racje ośmieszyłem się jest mi głupio, dobrze, że mi to uświadomiłeś. :)
Chyba muszę wypić melisę. To jest tylko futbol, ilość wygranych meczów czy pucharów nie zmieni mojej miłości do Barcy.
Co z tego, że mieliśmy 11-3?. Liczą się bramki. Wiem, że kolejny banan nas okradł, ale tego w tej śmiesznie zarządzanej lidze nie zmienisz. Wystarczyło przy wyniku 2-1 zachować koncentracje.
Nie ma co si ę oszukiwać nasza gra nie jest idealna, nie można popadać w mega zachwyty, bo obudzimy z niczym. Liczy sie końcówka, o naszej wielkiej przewagi nikt nie będzie pamiętać.
Gdzie ja napisałem, że nie wspieram? Wieloktotnie stawałem murem jak byli w kiepskich sytuacjach. Po prostu ze świetnej sytuacji robi się kaszana. Cóż pozostaje czekać i oby nie tracić punktów i nie przegrać z Realem.
No i naszą przewag,ę ch*j strzelił. Real pewnie pokona słabe Bilbao a przy naszej porażce z nimi mogą być tylko trzy oczka przewagi, poza tym Valencia dojdzie na dwa. Real mocno wraca do gry a jak złapią formę to będzie cholernie ciężko o mistrzostw.
Pięknie to spieprzyli! Robi się nieciekawie. Jestem wściekły, weekend będzie do dupy.
Gratuluje tym, którzy przyznawali mistrza Barcelona a Realowi odebrali.
Przy takiej grze ćwierćfinał w LM, to minimum. Jedynie nadzieje, że dojdzie Dembele.
0
La Rambla to genialny pomysł. Mamy najlepszą klubową stronę!
0
Też chcę Chelsea.
4
Przełączam na TVN a tu Dudek w "Szkoła"
0
1452 - Za siedem dni będą cztery lata. :)
0
Oczywiście. A czy pierwsze miejsce w grupie nie gwarantuje tego?
19
Nie chciał bym tego. Fajnie jakby poprowadził Dortmund.
0
Dawać mnie Chelsea!
0
Jeden z najlepszych transferów w historii Barcelony!
29
Naszło mnie nocne rozkminy. Szkoda, że Puyol nie jest młodszy. Chciałbym zobaczyć duet w obronie Puyol - Umtiti!
1
A dawać ich! Przypominają się piękne chwilę. Magiczny strzał Iniesty, cudowna bramka Ronaldinho czy nawet trafienie Maxi Lopeza.
1
Ale PSG dostaję po tyłku. Jak miło. :)
0
I tak ma męża.
0
Verma nie połam się! Pyknij gola!
19
A pochwale się. Koleżanka mi załatwiła. Oby paczuszka dotarła na Mikołaja. :)
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t34.0-12/24257373_1897762833597799_23101224_n.jpg?oh=20819cf42ece079a3c587d92c3110143&oe=5A28BCC0
Szkoda, że mnie nie było gdy Messi pisał autograf.
0
Nie chcę go. Już lepiej dać szansę Aleni. Ewentualnie jeśli byśmy sprzedali Gomesa.
9
Już płacz, że Real ma ogóreczka. Walić Real, skupmy się na Barcelonie. Niech mają słabeuszy, chcę ich w finale! Puchar lepiej smakował.
Co do naszego przeciwnika, to nie będzie łatwo. Zapowiada się fajny dwumeczyk dla oka.
1
Wara od Messiego.
1
Jeśli do końca zostaniemy z trzema obrońcami może być nieciekawie. Fajnie, że Vermaelen sobie pogra, ale on w każdej chwili może mieć kontuzje. Myślicie, że kupimy w zimę obrońce? Ja bym wolał żeby teraz kupili kogoś doświadczonego a w lecie zakupić młodziaka z Ajaxu.
Samuel, Umtiti, Gerard Pique, Iñigo Martínez, Matthijs de Ligt
0
Nie ma szans aby Ernesto zagrał bez DP.
0
Lepiej niech gra środku bardziej z przodu. Niech sobie Gomes zagra w miejsce Busquetsa. Szkoda, że Oriol Busquets nie może zagrać. Oby za minimum dwa lata Oriol był pierwszym zmiennikiem Busquetsa.
0
O tak Roberto w środku.
0
Ja pierdziele... Teraz wychodzi brak zakupu obrońcy. A Javier kiedy wraca?
0
Pewnie Samuel nie zagra z Realem, oj będą wchodzić jak w masło. Cholera ale pech.. Od pięknej historii robi się dramat. Obyśmy jakoś dali radę.
0
Wątpie, że coś to da. Real po kolejnym pucharze będzie pewniejszy.
0
Wiem poniosło mnie, powinienem się zamknąć. Niestety nieraz człowiek coś napisze zanim pomyśli. Masz racje ośmieszyłem się jest mi głupio, dobrze, że mi to uświadomiłeś. :)
Chyba muszę wypić melisę. To jest tylko futbol, ilość wygranych meczów czy pucharów nie zmieni mojej miłości do Barcy.
Co z tego, że mieliśmy 11-3?. Liczą się bramki. Wiem, że kolejny banan nas okradł, ale tego w tej śmiesznie zarządzanej lidze nie zmienisz. Wystarczyło przy wyniku 2-1 zachować koncentracje.
Nie ma co si ę oszukiwać nasza gra nie jest idealna, nie można popadać w mega zachwyty, bo obudzimy z niczym. Liczy sie końcówka, o naszej wielkiej przewagi nikt nie będzie pamiętać.
1
Gdzie ja napisałem, że nie wspieram? Wieloktotnie stawałem murem jak byli w kiepskich sytuacjach. Po prostu ze świetnej sytuacji robi się kaszana. Cóż pozostaje czekać i oby nie tracić punktów i nie przegrać z Realem.
Zawsze będę z tym klubem.
0
No i naszą przewag,ę ch*j strzelił. Real pewnie pokona słabe Bilbao a przy naszej porażce z nimi mogą być tylko trzy oczka przewagi, poza tym Valencia dojdzie na dwa. Real mocno wraca do gry a jak złapią formę to będzie cholernie ciężko o mistrzostw.
Pięknie to spieprzyli! Robi się nieciekawie. Jestem wściekły, weekend będzie do dupy.
Gratuluje tym, którzy przyznawali mistrza Barcelona a Realowi odebrali.
Przy takiej grze ćwierćfinał w LM, to minimum. Jedynie nadzieje, że dojdzie Dembele.
0
Niech lepiej postawią na Alenie.
0
Najważniejsze to wygrać pierwszy mecz. Z kim gramy na początku?
0
Ale to były czasy. Puyol wróć!