0

Powodzenia gigancie! Pokaż klasę!

3

Ja cieszę, że go nie ma zwłaszcza, że mamy Coutinho, Dembele oraz Alba odżył. Kompletnie mi go nie brakuje.

24

Super wiadomość Leonardo DiCaprio zagra w dziewiątym filmie Quentina Tarantino.

0

Eibar coraz bliżej Śmietanek. :D

0

Smutno! W lidze będzie nudno. Jak myślicie Zidane poleci?

Karma wraca! Bananik na mordce, :)

0

Pachnie mi stratą pkt Realu. :) W Madtycie pojawił by się lód. Vamos Villarrea! Wielka szkoda, że Cédrica Bakambu nie ma, pewnie by coś zapakował.

0

Kasę stracimy a najważniejsze to pozbyć się go.

2

Butem rzucił w barwach Atletico w meczu z Barcą.

0

Dobre i to. Szkoda, że opuścił Atletico. Myślałem, że będzie naszym kluczowym zawodnikiem z ławki.

2

Obyśmy mieli w przyszłości duet czarnych pereł w obronie. Nigdy nie mieliśmy takich bestii! Nie ma co zapeszać, zobaczyć jak wejdzie w ciężkie buty, oby poszedł śladami Samuela.

0

Oczy przetrę jak odejdzie w zime i za 20 baniek.

1

Czekam na paseczek - Real Madryt!

0

Szejk Neymara i tak nie puści.

0

Według mnie nigdy nie odpali. Musimy się go pozbyć.

5

Mimo wszystko bardziej zasłużył. Spokojnie Jordi już sobie zaklepał miejsce w przyszłej jedenasce.

0

Tylko nie Andre proszę!

3

Marcelo w ubiegłym sezonie był lepszy.

6

Ramos dobre żarty.

0

Głupio robi wybierając kierunek. Lepiej jakby wrócił do kraju. Tak słaby poziom może wpłynąc na jego formę na jego ostatnich MŚ,

7

Wolę real od arabskiego PSG i tfu na Neymara

2

Oby nas opuścił. Nie nadaje się do Barcy.

2

Szkoda, że go kontuzje głębiły. Najlepiej będzie jak odejdzie, oby chłopak jeszcze coś osiągnął. Inter to dobry kierunek, powinien mieć łatwo dostać się do pierwszego składu.

0

Bardzo liczę na Ciebie chłopaku Mam nadzieje, że za dwa miesiące będzie można śmiało powiedzieć, że kupiliśmy perłę na wiele lat.

Vamos Ousmane!

1

Ale było by super jakby odszedł w zime. Niech chłopak sobie pogra z Icardim.

5

Pewnego dnia będzie najlepszy. Jeden z najlepszych transferów w historii Barcy, jego cena to była mega promocja.

0

Oby był mądrzejszy niż dzieciak Neymar. Wydaję się, że ma lepiej poukładane w głowie. Oby mu nie zachciało szejków. Coutinho bądź naszym crackiem z kraju kawy.

1

Dokładnie. Dajmy mu z dwa miesiące. Przy bramce Messiego ładnie bujnął akcje. Nie wiem czemu, ale jestem pewny, że Ousmane się sprawdzi i będziemy mieć z niego wiele radości.

0

Tak jest Arnaniz. Pokaż Deulofeu gdzie jego miejsce!

0

Jest Osmanuś! Ciekawe czy to wpłynie na Albę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?