Obyśmy mieli w przyszłości duet czarnych pereł w obronie. Nigdy nie mieliśmy takich bestii! Nie ma co zapeszać, zobaczyć jak wejdzie w ciężkie buty, oby poszedł śladami Samuela.
Szkoda, że go kontuzje głębiły. Najlepiej będzie jak odejdzie, oby chłopak jeszcze coś osiągnął. Inter to dobry kierunek, powinien mieć łatwo dostać się do pierwszego składu.
Oby był mądrzejszy niż dzieciak Neymar. Wydaję się, że ma lepiej poukładane w głowie. Oby mu nie zachciało szejków. Coutinho bądź naszym crackiem z kraju kawy.
Dokładnie. Dajmy mu z dwa miesiące. Przy bramce Messiego ładnie bujnął akcje. Nie wiem czemu, ale jestem pewny, że Ousmane się sprawdzi i będziemy mieć z niego wiele radości.
0
Powodzenia gigancie! Pokaż klasę!
3
Ja cieszę, że go nie ma zwłaszcza, że mamy Coutinho, Dembele oraz Alba odżył. Kompletnie mi go nie brakuje.
24
Super wiadomość Leonardo DiCaprio zagra w dziewiątym filmie Quentina Tarantino.
0
Eibar coraz bliżej Śmietanek. :D
0
Smutno! W lidze będzie nudno. Jak myślicie Zidane poleci?
Karma wraca! Bananik na mordce, :)
0
Pachnie mi stratą pkt Realu. :) W Madtycie pojawił by się lód. Vamos Villarrea! Wielka szkoda, że Cédrica Bakambu nie ma, pewnie by coś zapakował.
0
Kasę stracimy a najważniejsze to pozbyć się go.
2
Butem rzucił w barwach Atletico w meczu z Barcą.
0
Dobre i to. Szkoda, że opuścił Atletico. Myślałem, że będzie naszym kluczowym zawodnikiem z ławki.
2
Obyśmy mieli w przyszłości duet czarnych pereł w obronie. Nigdy nie mieliśmy takich bestii! Nie ma co zapeszać, zobaczyć jak wejdzie w ciężkie buty, oby poszedł śladami Samuela.
0
Oczy przetrę jak odejdzie w zime i za 20 baniek.
1
Czekam na paseczek - Real Madryt!
0
Szejk Neymara i tak nie puści.
10
http://xtraminute.tumblr.com/post/169442317800/good-enough-replacements
0
Według mnie nigdy nie odpali. Musimy się go pozbyć.
5
Mimo wszystko bardziej zasłużył. Spokojnie Jordi już sobie zaklepał miejsce w przyszłej jedenasce.
0
Tylko nie Andre proszę!
3
Marcelo w ubiegłym sezonie był lepszy.
6
Ramos dobre żarty.
0
Głupio robi wybierając kierunek. Lepiej jakby wrócił do kraju. Tak słaby poziom może wpłynąc na jego formę na jego ostatnich MŚ,
7
Wolę real od arabskiego PSG i tfu na Neymara
2
Oby nas opuścił. Nie nadaje się do Barcy.
2
Szkoda, że go kontuzje głębiły. Najlepiej będzie jak odejdzie, oby chłopak jeszcze coś osiągnął. Inter to dobry kierunek, powinien mieć łatwo dostać się do pierwszego składu.
0
Bardzo liczę na Ciebie chłopaku Mam nadzieje, że za dwa miesiące będzie można śmiało powiedzieć, że kupiliśmy perłę na wiele lat.
Vamos Ousmane!
1
Ale było by super jakby odszedł w zime. Niech chłopak sobie pogra z Icardim.
5
Pewnego dnia będzie najlepszy. Jeden z najlepszych transferów w historii Barcy, jego cena to była mega promocja.
0
Oby był mądrzejszy niż dzieciak Neymar. Wydaję się, że ma lepiej poukładane w głowie. Oby mu nie zachciało szejków. Coutinho bądź naszym crackiem z kraju kawy.
1
Dokładnie. Dajmy mu z dwa miesiące. Przy bramce Messiego ładnie bujnął akcje. Nie wiem czemu, ale jestem pewny, że Ousmane się sprawdzi i będziemy mieć z niego wiele radości.
0
Tak jest Arnaniz. Pokaż Deulofeu gdzie jego miejsce!
0
Jest Osmanuś! Ciekawe czy to wpłynie na Albę.