Najważniejsze to strzelić im szybko w rewanżu. Jestem bardzo spokojny o awans. Porażka musiał nadejść,, nie jest to spadek formy zespołu a po prostu wypadek przy pracy.
Warto zobaczyć. Chociażby dla genialnych zdjęć czy Harrisona Forda, chciało mu się grać.. Denis Villeneuve daję dużo ciekawych pomysłów. Ryan Gosling zagrał bardzo dobrze.
Mamy kapitalnego trenera, oby tak dalej Ernesto! Oczywiście na rozrachunki jego pracy trzeba poczekać. Ale jedno trzeba przyznać, świetnie poradził sobie ze stratą Neymara. Współpraca Messi z Albą niź Neymarem jest bardziej efektywna.
Cholernie cieszy powrót do formy Suareza! Druga bramka to poezja i popis jego rzemiosła. Pozy tym Ernesto Valverde kolejny raz potwierdza, że jest idealnym trenerem dla Barcy, taka oaza spokoju była nam potrzebna. Chociażby wprowadzenie Digne było bardzo inteligentne, przy całym szacunku do Enrique on by tego nie zrobił. Kapitalnie odmienił losy meczu. Odpowiedni fachowiec w odpowiednim miejscu!
Dwie akcje z tego meczu godne zapamiętania.
Kolejna świetnie zainicjowanie kontry przez Roberto, ma niezwykły dar wychodzenia z własnego pola karnego, Semedo może długo poczekać na pierwszy skład.
Drugie zagranie to głową Vermaelena przy bramce Suareza, wieka zasługa Thomasa w kluczowym momencie. Belg to obecnie top obrońców, oby omijały kontuzje a będzie jednym z kluczowych elementów Ernesto!
0
Jakaś kpina..
1
Ale będzie dziwnie bez niego. Dzięki wielkie Szefuńcio!
0
Nie jestem na czasie, chory ;/. Mbappe nie zagra z Realem?
0
Cholera już tęsknie. Będzie go brakować.
0
Każdy wie o tym od dawna.
0
Pytanie do osób, którzy mają jakiś fanpage. Czy tylko ja nie mogę wstawić posta wraz zdjęciem?
0
O chodzi z tym Janem Ziobro?
0
https://78.media.tumblr.com/1d3554d31c1e062571c573d4bc5878e2/tumblr_ovi3eyx7j91wr1r94o2_500.png
1
Żaden Weigl. Mamy drugiego Busquetsa. ;)
0
Jakie odcinki Miodowych Lat lubicie najbardziej? ;)
0
Najważniejsze to strzelić im szybko w rewanżu. Jestem bardzo spokojny o awans. Porażka musiał nadejść,, nie jest to spadek formy zespołu a po prostu wypadek przy pracy.
1
Warto zobaczyć. Chociażby dla genialnych zdjęć czy Harrisona Forda, chciało mu się grać.. Denis Villeneuve daję dużo ciekawych pomysłów. Ryan Gosling zagrał bardzo dobrze.
Na pewno nie będzie to zmarnowany czas.
2
Dzięki niemu pokochałem Barcelonę. Geniusz i magik futbolu!
0
Na pewno nie wy.
55
https://78.media.tumblr.com/1ccd233f793b9c2f35c73024da2d860b/tumblr_p2kwlngULB1wuhoo9o1_540.jpg
Kapitalne zdjęcie. Nigdy nie będzie takiego piłkarza..
0
Francja elegancja. Jakie to typo?
0
Paulinho kolejny raz się spłacać. Zx
0
Przecież tylko Coutinho miał uraz.
3
Wchodzisz na stronę a tu taki newsy. Noż ja pierd...
Oby to nie być nasz Bale.
1
Dobrze nie będę!
0
Nigdy by mi to nie przyszło namyśl. :D Już jest lód w Madrycie.
13
Legenda!
https://78.media.tumblr.com/462eb18ede0ed1ddb8c0f8b49e9c2254/tumblr_p2khoyTU2U1tgrk4vo1_1280.jpg
Co to będzie jak taka legenda zejdzie z zielonej sceny. Będzie morze łez. .To będzie moja drugs trauma tak jak odejście Bowiego.
Żeby nie było nie porównuje śmierci do futbolu
0
Pistolet znów naładowanym ostrym nabojem z Urugwaju. Strach się bać! Będą ofiary.
1
Bardzo dobry trener. Sociedad gra dobry futbol. Życzę powodzenia Eusebio.
0
Nieco słabszy mecz profesora. Ale to tylko wypadek przy pracy.
2
Mamy kapitalnego trenera, oby tak dalej Ernesto! Oczywiście na rozrachunki jego pracy trzeba poczekać. Ale jedno trzeba przyznać, świetnie poradził sobie ze stratą Neymara. Współpraca Messi z Albą niź Neymarem jest bardziej efektywna.
4
Najlepiej dla Gomesa będzie jak odejdzie. Chłopak nie daje rady psychicznie, chyba go przerosła gra w tak wielki klubie..
3
Cholernie cieszy powrót do formy Suareza! Druga bramka to poezja i popis jego rzemiosła. Pozy tym Ernesto Valverde kolejny raz potwierdza, że jest idealnym trenerem dla Barcy, taka oaza spokoju była nam potrzebna. Chociażby wprowadzenie Digne było bardzo inteligentne, przy całym szacunku do Enrique on by tego nie zrobił. Kapitalnie odmienił losy meczu. Odpowiedni fachowiec w odpowiednim miejscu!
Dwie akcje z tego meczu godne zapamiętania.
Kolejna świetnie zainicjowanie kontry przez Roberto, ma niezwykły dar wychodzenia z własnego pola karnego, Semedo może długo poczekać na pierwszy skład.
Drugie zagranie to głową Vermaelena przy bramce Suareza, wieka zasługa Thomasa w kluczowym momencie. Belg to obecnie top obrońców, oby omijały kontuzje a będzie jednym z kluczowych elementów Ernesto!
Jesteśmy w wspaniałym momencie! Visca el Barca!
2
Niestety zgadzam się. To już nie ta nagroda co wygrywał Ronaldinho..
7
Oby to była ostatnia Złota Piłka, choć i tak wiadomo, że ta nagroda to śmiechu warte.