0

Na kogo chcielibyście trafić jeśli przejdziemy Chelsea? Ja chciałbym Real!

0

Spokojnie. Pewnie będą mieć 4 miejsce tuż medalami. Z Kanadą nie mają szans. :)

0

O nawet nie wiedziałem. Dzięki.

0

Gdzie najlepiej założyć konto do obstawiania? Fortuna?

0

To jest pewne, że bramka strzelona przez Chelsea zamawia autobus. Ciekaw jest jak będzie to wyglądać przy 0-0, w końcu Chelsea musi strzelić.

1

Horngacher mysi zostać! Z całym szacunkiem do naszego mistrza, ale wątpię żeby dorównał Strfanowi. Oby Austria go nam nie zabrała.

0

Nieźle musiał się wkurzyć przy tym błędzie. Całe szczeście, że udało się wpakować gola. Trudne zadanie Conte w rewanżu, Chelsea nie może tylko postawić autlbus, ,muszą najpierw strzelić gola, możemy mieć ciężko jak to zrobią.

1

Kapitalnie wykorzystał błąd.

1

On w ogóle dziś grał.
Trochę szkoda, że nas opuącił, byłby dobry na ławkę.

3

Oby Chelsea nie strzeliła pierwsza, wtedy może być walenie głową w autobus. Musimy pierwsi strzelić gola, wtedy to już muszą się głębiej odkryć. Mimo wszystko jestem spokojny o awans. Jeju tyle czekania..

2

Wkurzył mnie dziś tą symulkę. Suarez nie rób tak ja cię proszę.

6

Chyba trzymał Dembele gdybyś nie mogli odrobić tej straconej bramki, ale zdobyliśmy ważną bramkę.. Też liczyłem, że go wpuści. Z Getafe pokazał się ze słabej a i ostatnio nie grał ani minuty. Ale jeśli Valverde nie da Ousmane powąchać murawy w rewanżu to mnie wkurzy!

Trochę boję się o ten transfer, ale wierze, że Ousmane w nowym sezonie będzie kluczowym zawodnikiem Barcy.

0

Najlepszy DP na świecie! Kante jest bardzo dobry, ale Busquets jest znacznie wyżej. Jako skończy karierę może być ciężko.

0

Średni mecz w naszym wyniku. Ale wynik mamy świetny! Jestem pewny, że na Camp Nou będzie grać lepiej. W rewanżu The Blues muszą myśleć o bramce a nie tylko bronić.

Trzeba przyznać, że Conte to świetny taktyk. Nieźle obrońcy załatwili tym kiksem jego pracę. Piłkarski kryminał.

Ech, już koniec meczu. Znów tyle czekania na Ligę Mistrzów. Panie i Panowie spokojnej nocy! Visca el Barca!

0

A co Chelsea miała iść i atakować? Wiadomo było, że będą czekać na kontrę.

0

Nie mówię, że Valverde tak zrobi. Po prostu liczę na to. Tak może być.

1

Bardzo dobry skład. Ernesto wie co robi! Około 60/70 minuty Ousmane Dembele za Andrésa Inieste!

Już mi biję serce. Vamos Barca!

0

Brawo chłopaki. Po finał!

0

Nie chcę o tym słyszeć. Andrzeju zostajesz!

0

Nie porównuję tego z transferem Paulinho. Ale może jak przyjdzie i się sprawdzi, zamykając mi usta. :) Wolałbym jakiegoś hiszpana.

0

Nie przekonuje mnie ten transfer.

0

Nie dziwię się. Nasz diamieńcik, bardzo na niego liczę w przyszłości. Oby wypalił.

1

Trzeba na Belga uważać. Głupia Jedna zabójcza kontra i może być ciężko.

0

Dobre podejście. Teraz trzeba się skupić wyłącznie na jutrzejszym meczu, 0-1. 1-2 to byłby świetny wynik.

16

No Messiemu jest łatwiej bo jest kosmitą.

1

Oby Kurzawa pojechał na MŚ.

13

Mimo wieku nadal ma duży potencjał. Jest bliski poziomu Neymara, choć to inny typ zawodnika. Patrząc po wypowiedziach ma lepiej poukładane w głowie.

Zmieniając nieco temat. Jestem zadowolony, że Neymar odszedł a za kasę kupiliśmy Dembele i Coutinho. Plusem jego odejścia jest też lepsza gra w obronie, Alba odzyskał więcej miejsca oraz mamy większe pole rotacji.

0

Dajcie wyniki wszystkich skoczków.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?