Nieźle musiał się wkurzyć przy tym błędzie. Całe szczeście, że udało się wpakować gola. Trudne zadanie Conte w rewanżu, Chelsea nie może tylko postawić autlbus, ,muszą najpierw strzelić gola, możemy mieć ciężko jak to zrobią.
Oby Chelsea nie strzeliła pierwsza, wtedy może być walenie głową w autobus. Musimy pierwsi strzelić gola, wtedy to już muszą się głębiej odkryć. Mimo wszystko jestem spokojny o awans. Jeju tyle czekania..
Chyba trzymał Dembele gdybyś nie mogli odrobić tej straconej bramki, ale zdobyliśmy ważną bramkę.. Też liczyłem, że go wpuści. Z Getafe pokazał się ze słabej a i ostatnio nie grał ani minuty. Ale jeśli Valverde nie da Ousmane powąchać murawy w rewanżu to mnie wkurzy!
Trochę boję się o ten transfer, ale wierze, że Ousmane w nowym sezonie będzie kluczowym zawodnikiem Barcy.
Średni mecz w naszym wyniku. Ale wynik mamy świetny! Jestem pewny, że na Camp Nou będzie grać lepiej. W rewanżu The Blues muszą myśleć o bramce a nie tylko bronić.
Trzeba przyznać, że Conte to świetny taktyk. Nieźle obrońcy załatwili tym kiksem jego pracę. Piłkarski kryminał.
Ech, już koniec meczu. Znów tyle czekania na Ligę Mistrzów. Panie i Panowie spokojnej nocy! Visca el Barca!
Mimo wieku nadal ma duży potencjał. Jest bliski poziomu Neymara, choć to inny typ zawodnika. Patrząc po wypowiedziach ma lepiej poukładane w głowie.
Zmieniając nieco temat. Jestem zadowolony, że Neymar odszedł a za kasę kupiliśmy Dembele i Coutinho. Plusem jego odejścia jest też lepsza gra w obronie, Alba odzyskał więcej miejsca oraz mamy większe pole rotacji.
0
Na kogo chcielibyście trafić jeśli przejdziemy Chelsea? Ja chciałbym Real!
0
Spokojnie. Pewnie będą mieć 4 miejsce tuż medalami. Z Kanadą nie mają szans. :)
0
O nawet nie wiedziałem. Dzięki.
0
Gdzie najlepiej założyć konto do obstawiania? Fortuna?
0
To jest pewne, że bramka strzelona przez Chelsea zamawia autobus. Ciekaw jest jak będzie to wyglądać przy 0-0, w końcu Chelsea musi strzelić.
39
Spotkanie w szatni
https://78.media.tumblr.com/83730888d235c1f1522b375f5e36e9f2/tumblr_p4h1rjPf8R1rjev45o2_1280.jpg
https://78.media.tumblr.com/b6714a679b84d0d0241a3d4df0cfe895/tumblr_p4h1rjPf8R1rjev45o1_1280.jpg
https://78.media.tumblr.com/a46aa3bcb76dfcfc9f86c481dba9c241/tumblr_p4h1rjPf8R1rjev45o4_1280.jpg
1
Horngacher mysi zostać! Z całym szacunkiem do naszego mistrza, ale wątpię żeby dorównał Strfanowi. Oby Austria go nam nie zabrała.
0
Nieźle musiał się wkurzyć przy tym błędzie. Całe szczeście, że udało się wpakować gola. Trudne zadanie Conte w rewanżu, Chelsea nie może tylko postawić autlbus, ,muszą najpierw strzelić gola, możemy mieć ciężko jak to zrobią.
1
Kapitalnie wykorzystał błąd.
1
On w ogóle dziś grał.
Trochę szkoda, że nas opuącił, byłby dobry na ławkę.
3
Oby Chelsea nie strzeliła pierwsza, wtedy może być walenie głową w autobus. Musimy pierwsi strzelić gola, wtedy to już muszą się głębiej odkryć. Mimo wszystko jestem spokojny o awans. Jeju tyle czekania..
2
Wkurzył mnie dziś tą symulkę. Suarez nie rób tak ja cię proszę.
6
Chyba trzymał Dembele gdybyś nie mogli odrobić tej straconej bramki, ale zdobyliśmy ważną bramkę.. Też liczyłem, że go wpuści. Z Getafe pokazał się ze słabej a i ostatnio nie grał ani minuty. Ale jeśli Valverde nie da Ousmane powąchać murawy w rewanżu to mnie wkurzy!
Trochę boję się o ten transfer, ale wierze, że Ousmane w nowym sezonie będzie kluczowym zawodnikiem Barcy.
79
https://78.media.tumblr.com/6a9331458a6376013db71c4576f6585f/tumblr_p4gyzuwVxw1ukjpqfo1_540.jpg
Przypadek? Raczej nie. :)
0
Najlepszy DP na świecie! Kante jest bardzo dobry, ale Busquets jest znacznie wyżej. Jako skończy karierę może być ciężko.
0
Średni mecz w naszym wyniku. Ale wynik mamy świetny! Jestem pewny, że na Camp Nou będzie grać lepiej. W rewanżu The Blues muszą myśleć o bramce a nie tylko bronić.
Trzeba przyznać, że Conte to świetny taktyk. Nieźle obrońcy załatwili tym kiksem jego pracę. Piłkarski kryminał.
Ech, już koniec meczu. Znów tyle czekania na Ligę Mistrzów. Panie i Panowie spokojnej nocy! Visca el Barca!
0
A co Chelsea miała iść i atakować? Wiadomo było, że będą czekać na kontrę.
0
Nie mówię, że Valverde tak zrobi. Po prostu liczę na to. Tak może być.
1
Bardzo dobry skład. Ernesto wie co robi! Około 60/70 minuty Ousmane Dembele za Andrésa Inieste!
Już mi biję serce. Vamos Barca!
0
Brawo chłopaki. Po finał!
0
Nie chcę o tym słyszeć. Andrzeju zostajesz!
0
Nie porównuję tego z transferem Paulinho. Ale może jak przyjdzie i się sprawdzi, zamykając mi usta. :) Wolałbym jakiegoś hiszpana.
0
Nie przekonuje mnie ten transfer.
0
Nie dziwię się. Nasz diamieńcik, bardzo na niego liczę w przyszłości. Oby wypalił.
1
Trzeba na Belga uważać. Głupia Jedna zabójcza kontra i może być ciężko.
0
Dobre podejście. Teraz trzeba się skupić wyłącznie na jutrzejszym meczu, 0-1. 1-2 to byłby świetny wynik.
16
No Messiemu jest łatwiej bo jest kosmitą.
1
Oby Kurzawa pojechał na MŚ.
13
Mimo wieku nadal ma duży potencjał. Jest bliski poziomu Neymara, choć to inny typ zawodnika. Patrząc po wypowiedziach ma lepiej poukładane w głowie.
Zmieniając nieco temat. Jestem zadowolony, że Neymar odszedł a za kasę kupiliśmy Dembele i Coutinho. Plusem jego odejścia jest też lepsza gra w obronie, Alba odzyskał więcej miejsca oraz mamy większe pole rotacji.
0
Dajcie wyniki wszystkich skoczków.