Nie bądź zdzieiony jak my też stracimy punkty. Teoretycznie mecz jest o mistrza, ale dla Atletico. Nasza porażka nie wchodzi w grę. Taka drużyna jak Barca nie może marnować takiej przewagi.
Wiadomo sędziowanie, ale Valverde zawalił mecz. Coutinho i Dembele powinni grać od początku. Jak wtopimy z Atletico to będzie masakra. Obyśmy wygrali i Reakl ich pokonał. Liga robi się gorąca!
Jak Suarez dostanie żółtą to będą jaja. Oj Ernesto ryzykuje. Mógłby postawić na Paco. Cholernie dziwi, że nie ma ma Dembele, to idealny przeciwnik dla niego. Dziwne decyzje Valverde,
Lubię go, ale moim przyjdzie moment, że odejdzie. Tylko solidny zawodnik, wątpie żeby by kiedyś zawodnikiem pierwszego składu. Mam nadzieje, że za kilka lat na lewej obronie będzie śmigać Cucurela
Czerwone Diabły polują na Samuela Umtitiego. :D Dobre, głupszej ploty nie słyszałem. Samuel nie po to spełnił swoje marzenie i wywalczył miejsce w składzie żeby odchodzić. Po co miałby być w cieniu niebieskiej strony
Bardzo ciekawe opcja, kawał świetnego obrońcy pasującego do stylu Barcy. W miejsce Vermaelena mógłby przyjść, ale jednak mam nadzieje, że Thomas na kolejny sezon zostanie. Za dwa lata można by pomyśleć o Tobym.
0
Mam nadzieje, że nie zobaczymy rzeźni.
0
Bardzo ważny punkt. Nie możemy spaść. Wierzę w chłopaków!
0
Poratuje ktoś linkiem meczu Juve? :)
0
Myślice, że w meczu Kogutów padną trzy bramki? Ogląda ktoś?
0
Witam klubie.....
0
Mam nadzieje, że mecz nie będzie brzydki..
0
Ból będzie przyjemny.
0
Jego odejście było potrzebne. Ale pamiętam, że jak dowiedxiałem się o jego odejściu to było mi smutno.
0
Valverde będzie mieć ból głowy.
0
Chcę też taki skład. Wygrać to i będzie świetna sytuacja po mistrza.
0
Nie bądź zdzieiony jak my też stracimy punkty. Teoretycznie mecz jest o mistrza, ale dla Atletico. Nasza porażka nie wchodzi w grę. Taka drużyna jak Barca nie może marnować takiej przewagi.
1
Myślicie, że Real wo;i żeby mistrzem była Barca czy Atletico?
Nie no w meczu z Atletico muszą dać z siebie wszystko, w końcu to derby.
Myślałem, że liga będzie nudna. A tu w niedziele taki gorący mecz. Lubię takie momenty, ale moje serce raczej nie. Vamos Barca!
0
Dokładnie, ale wiesz Atletico jest w gazie i potrafi grać z Barcą. 2 pkt przewagi to byłoby nic. Trzeba to wygrać. Vamos!
5
Wiadomo sędziowanie, ale Valverde zawalił mecz. Coutinho i Dembele powinni grać od początku. Jak wtopimy z Atletico to będzie masakra. Obyśmy wygrali i Reakl ich pokonał. Liga robi się gorąca!
0
Lahoz łysa pała! Jak zwykle spiep... mecz. Ręku to nie widział. Valverde dawał Dembele lub Coutinho! Paulinho na ławę,
0
Jak Suarez dostanie żółtą to będą jaja. Oj Ernesto ryzykuje. Mógłby postawić na Paco. Cholernie dziwi, że nie ma ma Dembele, to idealny przeciwnik dla niego. Dziwne decyzje Valverde,
0
Dembele musi zagrać!
0
Właśnie myślę nad Betisem. Ale śmierdzi mi remisem.
1
Na pewno będą dumni z dziadka.
1
Trzeba na Antka uważać. Mimo wszystko jakoś jestem spokojny o trzy oczka.
0
Kosmicznie brzmi ta liczba. W końcu to kosmita!
0
Macie jakieś dobre typy meczyków na dziś? :)
5
Lubię go, ale moim przyjdzie moment, że odejdzie. Tylko solidny zawodnik, wątpie żeby by kiedyś zawodnikiem pierwszego składu. Mam nadzieje, że za kilka lat na lewej obronie będzie śmigać Cucurela
0
Czerwone Diabły polują na Samuela Umtitiego. :D Dobre, głupszej ploty nie słyszałem. Samuel nie po to spełnił swoje marzenie i wywalczył miejsce w składzie żeby odchodzić. Po co miałby być w cieniu niebieskiej strony
0
Pozamiatane. :)
1
Antoś szaleje. Trzeba będzie w weekend na niego uważać!
0
Wielkie ukłony dla autora tekstu! Przewspaniale napisane!
16
Kurcze szkoda, że Mina nie został powołany. Mam nadzieje, że Pique odpocznie, Suarez też mógłby ustąpić miejsca Paco.
0
Bardzo ciekawe opcja, kawał świetnego obrońcy pasującego do stylu Barcy. W miejsce Vermaelena mógłby przyjść, ale jednak mam nadzieje, że Thomas na kolejny sezon zostanie. Za dwa lata można by pomyśleć o Tobym.
3
Jak mi brakuje naszego serca. Bez niego futbol nie jest taki sam. Nigdy nie będziemy mieć lepszego kapitana. Mój ulubiony piłkarz na zawsze!