Ewidentnie widać, że nie radzi sobie z presją. Może powinien popracować z psychologiem. Jeśli sobie nie będzie radzić z presją to nie ma sensu go trzymać. Nie widzę go w nowym sezonie, oby Arthur nie miał takich problemów. Niestety jeden z gorszych transferów, nie mam nic do niego, ale ja w niego po prostu już nie wierzę. Dla niego odejście może mu wyjść na dobre.
Grali dobrze ale bez rewelacji. To Barca zagrała średni mecz. Ale trzeba przyznać, że taktycznie Conte wygrał z Valverde pod kątem taktyki. Gdyby nie błąd Christensena mogłoby być niekolorowo.
Faul był brutalny, dobrze, że Albie nic się nie stało to mógł być jego ostatni mecz w sezonie , wielkie uff w końcu to nas kluczowy zawodnik, a Digne to nie ten poziom. Świetny gest Samuela.
Będzie na pewno ciężko, na Ligę Mistrzów Chelsea wyjdzie mocno zmotywowana. Najważniejsze to nie stracić bramki na początku bo może być walenie głową w mur. Chelsea pokazała, że dobrze przeciw Barcelonie. Umtiti wraz z Pique i nie tylko muszą uważać na Williama, Hazard także może namieszać. Jestem ciekaw czy tym razem Conte postawi na typowego napastnika, wydaje mi się, że tak.
Mimo wszystko jest spokojny o awans, ale strach i niepewność zawsze. Jak ja nie mogę się doczekać środowego wieczoru! Vamos!
Wiadomo obecna Malaga to słabeusze, ale Dembele zagrałe świetny mecz, chłopak się rozkręca. Takie spotkania są mu potrzebne, idealnie się złożyło, że Messiego nie było. Ernesto wystaw chłopaka w meczu z Chelsea proszę!
Ależ będziemy mieć wiele rozwiązań w ataku i nie tylko. Nie zachwycam się tym transferem, ale bardzo mnie ucieszy. Świetny z niego piłkarz i pozytywny człowiek. Nigdy nie myślałem, że Dembele może się spotkać z Griezmannem w Barcelonie. Antoś czekam na Ciebie!
Jak ja zaczyna coraz bardziej lubić ten klubik. Chyba będzie moim ulubionym klubem po Barcelonie. Espanyol niech się chowa! Oby udało się Gironie wywalczyć miejsce w Lidze Europy. Trzymam kciuki!
5 i 6 gra bez eliminacji w Lidze Europy czy jak to wygląda?
0
Ewidentnie widać, że nie radzi sobie z presją. Może powinien popracować z psychologiem. Jeśli sobie nie będzie radzić z presją to nie ma sensu go trzymać. Nie widzę go w nowym sezonie, oby Arthur nie miał takich problemów. Niestety jeden z gorszych transferów, nie mam nic do niego, ale ja w niego po prostu już nie wierzę. Dla niego odejście może mu wyjść na dobre.
3
Grali dobrze ale bez rewelacji. To Barca zagrała średni mecz. Ale trzeba przyznać, że taktycznie Conte wygrał z Valverde pod kątem taktyki. Gdyby nie błąd Christensena mogłoby być niekolorowo.
6
Faul był brutalny, dobrze, że Albie nic się nie stało to mógł być jego ostatni mecz w sezonie , wielkie uff w końcu to nas kluczowy zawodnik, a Digne to nie ten poziom. Świetny gest Samuela.
0
Mi także uratował. :) Jeszcze tylko City z handicapem.
Kocur z niego! Conte płaczę.
0
Nie wiem co mnie pokusiło, że postawiłem na Lechia - Legia (obie strzelą) Myślicie, że jest szansa?
0
Będzie na pewno ciężko, na Ligę Mistrzów Chelsea wyjdzie mocno zmotywowana. Najważniejsze to nie stracić bramki na początku bo może być walenie głową w mur. Chelsea pokazała, że dobrze przeciw Barcelonie. Umtiti wraz z Pique i nie tylko muszą uważać na Williama, Hazard także może namieszać. Jestem ciekaw czy tym razem Conte postawi na typowego napastnika, wydaje mi się, że tak.
Mimo wszystko jest spokojny o awans, ale strach i niepewność zawsze. Jak ja nie mogę się doczekać środowego wieczoru! Vamos!
0
Bardzo liczę, że zobaczę go w pierwszym składzie z The Blues!
0
Mam nadzieje, że ten transfer będzie udany. Mógł by wejść w miejsce Gomesa, a portugalczyka sprzedać.
3
Ależ dowaliłem. :D
0
Wiadomo obecna Malaga to słabeusze, ale Dembele zagrałe świetny mecz, chłopak się rozkręca. Takie spotkania są mu potrzebne, idealnie się złożyło, że Messiego nie było. Ernesto wystaw chłopaka w meczu z Chelsea proszę!
1
Od Vidala to się odczep, Ciekawe czy np. Ronaldo po wejściu by to zrobił. Czepiasz się go bo nie przedryblował przeciwnika..
5
Też tak sądzę. Będziemy mieć z niego wiele radości. :)
0
Oby jego początek nowego sezonu był inny. Najważniejsze to aby nie miał już kontuzji i nabrał pewności siebie. Vamos Ousmane.
Ależ ta akcja z bramką Coutinho była magiczna, jak widać nawet bez Messiego jest magia na Camp Nou.
2
Oby Paco sobie zagrał. Wreszcie się doczekał.
0
Dzięki. Skorzystam. :)
0
Może ktoś ma jakiś typ z NHL?
1
Chcę Coutinho & Dembele show! Nie no najważniejsze są trzy oczka nawet po 1-0. Vamos Barca!
0
Dokładni. Przynajmniej można czym grać dla zabawy.
0
Ja raczej jestem laikiem. :D Chyba drugi w życiu wygrany kupon, Większość nie wchodzi. :D
8
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDU4NDY4NzIwNzEwMDoN72i0nulk%2Bfi44XU%3D&kind=MAIN
Wreszcie coś wyszło. :)
3
Ależ będziemy mieć wiele rozwiązań w ataku i nie tylko. Nie zachwycam się tym transferem, ale bardzo mnie ucieszy. Świetny z niego piłkarz i pozytywny człowiek. Nigdy nie myślałem, że Dembele może się spotkać z Griezmannem w Barcelonie. Antoś czekam na Ciebie!
Cena 100mln jak na obecne realia to promocja.
5
Musi w tym meczu zagrać. Trzymam kciuki!
0
Dawać The Reds!
0
A to przepraszam.
0
Złote Kalesony coraz bliżej.
0
Nie powołany przecież.
0
O panie. To żebym się nie przeliczył. W sumie mogę już wypłacić, ale jak Besiktas wygra to wygra większa o 30. Zadtanawiam się co zrobić.
Gratulacje. Ja dopiero początkujący. :D
0
Oby mi jutro turecka tego nie zrobiłia. No ale cholera Besiktas gra z 14 drużyną w tabeli.
4
Jak ja zaczyna coraz bardziej lubić ten klubik. Chyba będzie moim ulubionym klubem po Barcelonie. Espanyol niech się chowa! Oby udało się Gironie wywalczyć miejsce w Lidze Europy. Trzymam kciuki!
5 i 6 gra bez eliminacji w Lidze Europy czy jak to wygląda?
4
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDU4NDY4NzIwNzEwMDoN72i0nulk%2Bfi44XU%3D&kind=MAIN
Mam nadzieje, że wreszcie uda. :) Besiktas nie może mi tego zepsuć!