0

Ewidentnie widać, że nie radzi sobie z presją. Może powinien popracować z psychologiem. Jeśli sobie nie będzie radzić z presją to nie ma sensu go trzymać. Nie widzę go w nowym sezonie, oby Arthur nie miał takich problemów. Niestety jeden z gorszych transferów, nie mam nic do niego, ale ja w niego po prostu już nie wierzę. Dla niego odejście może mu wyjść na dobre.

3

Grali dobrze ale bez rewelacji. To Barca zagrała średni mecz. Ale trzeba przyznać, że taktycznie Conte wygrał z Valverde pod kątem taktyki. Gdyby nie błąd Christensena mogłoby być niekolorowo.

6

Faul był brutalny, dobrze, że Albie nic się nie stało to mógł być jego ostatni mecz w sezonie , wielkie uff w końcu to nas kluczowy zawodnik, a Digne to nie ten poziom. Świetny gest Samuela.

0

Mi także uratował. :) Jeszcze tylko City z handicapem.
Kocur z niego! Conte płaczę.

0

Nie wiem co mnie pokusiło, że postawiłem na Lechia - Legia (obie strzelą) Myślicie, że jest szansa?

0

Będzie na pewno ciężko, na Ligę Mistrzów Chelsea wyjdzie mocno zmotywowana. Najważniejsze to nie stracić bramki na początku bo może być walenie głową w mur. Chelsea pokazała, że dobrze przeciw Barcelonie. Umtiti wraz z Pique i nie tylko muszą uważać na Williama, Hazard także może namieszać. Jestem ciekaw czy tym razem Conte postawi na typowego napastnika, wydaje mi się, że tak.

Mimo wszystko jest spokojny o awans, ale strach i niepewność zawsze. Jak ja nie mogę się doczekać środowego wieczoru! Vamos!

0

Bardzo liczę, że zobaczę go w pierwszym składzie z The Blues!

0

Mam nadzieje, że ten transfer będzie udany. Mógł by wejść w miejsce Gomesa, a portugalczyka sprzedać.

3

Ależ dowaliłem. :D

0



Wiadomo obecna Malaga to słabeusze, ale Dembele zagrałe świetny mecz, chłopak się rozkręca. Takie spotkania są mu potrzebne, idealnie się złożyło, że Messiego nie było. Ernesto wystaw chłopaka w meczu z Chelsea proszę!

1

Od Vidala to się odczep, Ciekawe czy np. Ronaldo po wejściu by to zrobił. Czepiasz się go bo nie przedryblował przeciwnika..

5

Też tak sądzę. Będziemy mieć z niego wiele radości. :)

0

Oby jego początek nowego sezonu był inny. Najważniejsze to aby nie miał już kontuzji i nabrał pewności siebie. Vamos Ousmane.

Ależ ta akcja z bramką Coutinho była magiczna, jak widać nawet bez Messiego jest magia na Camp Nou.

2

Oby Paco sobie zagrał. Wreszcie się doczekał.

0

Dzięki. Skorzystam. :)

0

Może ktoś ma jakiś typ z NHL?

1

Chcę Coutinho & Dembele show! Nie no najważniejsze są trzy oczka nawet po 1-0. Vamos Barca!

0

Dokładni. Przynajmniej można czym grać dla zabawy.

0

Ja raczej jestem laikiem. :D Chyba drugi w życiu wygrany kupon, Większość nie wchodzi. :D

3

Ależ będziemy mieć wiele rozwiązań w ataku i nie tylko. Nie zachwycam się tym transferem, ale bardzo mnie ucieszy. Świetny z niego piłkarz i pozytywny człowiek. Nigdy nie myślałem, że Dembele może się spotkać z Griezmannem w Barcelonie. Antoś czekam na Ciebie!

Cena 100mln jak na obecne realia to promocja.

5

Musi w tym meczu zagrać. Trzymam kciuki!

0

Dawać The Reds!

0

A to przepraszam.

0

Złote Kalesony coraz bliżej.

0

Nie powołany przecież.

0

O panie. To żebym się nie przeliczył. W sumie mogę już wypłacić, ale jak Besiktas wygra to wygra większa o 30. Zadtanawiam się co zrobić.

Gratulacje. Ja dopiero początkujący. :D

0

Oby mi jutro turecka tego nie zrobiłia. No ale cholera Besiktas gra z 14 drużyną w tabeli.

4

Jak ja zaczyna coraz bardziej lubić ten klubik. Chyba będzie moim ulubionym klubem po Barcelonie. Espanyol niech się chowa! Oby udało się Gironie wywalczyć miejsce w Lidze Europy. Trzymam kciuki!

5 i 6 gra bez eliminacji w Lidze Europy czy jak to wygląda?

4

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?