9

Iniesta ja cię proszę Chiny jeszcze nie!

2

1

Łukasz Fabiański - Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Marcin Kamiński - Grzegorz Krychowiak, Karol Linetty - Przemysław Frankowski, Piotr Zieliński, Rafał Kurzawa - Dawid Kownacki, Robert Lewandowski.

3

Jest Rafał Kurzawa w wyjściowym składzie. :) Mój ulubieniec. Może jakaś asysta do Roberta. Również cieszy Kamiński, Kownacki oraz Frankowski. Ogólnie bardzo ciekawy skład. Obstawiam remis 2-2.

Według mnie Rafał idealny następca Grosika w przyszłości jak zakończy karierę, choć to trochę inny typ zawodnika. Fanie jakby odszedł zagranice i odniósł tam sukces.

0

Ja tylko bramkę poproszę. Mane nie ma chyba :(

1

Co się dzieje z Davidem Luizem?

1

Czemu nie stawiać. Małe pieniądze można sobie postawić, chociażby dla zabawy.

1

Czemu nie podał ręki karzełkowi?

0

Saul dobry zawodnik z dużym potencjałem. Człowiek od pięknych bramek. Ma się chłopak od kogo uczyć. Busquets, Iniesta czy Silva.

6

Niestety to nie jest zawodnik na lata. Wolałbym postawić na Cucurele. Oby Marc nie skończył jak Grimaldo.

1

Fajny składzik.
Ta przyjazna mordeczka Casemiro!

0

O kurcze sorry.

3

Czas najwyższy się pożegnać. AC Milan to dobry kierunek dla Andre. I tak wątpie w jego odejście. Będzie jeszcze z dwa lata próbować się odpalić i nie odpali.

2

Chyba wiara w Polaków. Jak teraz pomyślę, to było głupie.

0

https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NDgxNzI2MDUwMDo3AcQdZPWAQmNvYNE%3D&kind=MAIN

Myślicie, że może wejść? Pewnie Szwajcaria lub Serbia może nie wejść. Nigdy nie stawiałem towarzyskich, ale tak dla zabawy postawiłem.

0

Kibice Barcy mają miód i orzeszki. :)

3

Jeszcze tego brakuje żeby wrócił z kontuzją w tak ważnej fazie sezonu. Mam nadzieje, że sztab Argentyny na siłę go nie wystawi.

0

Jestem bardzo ciekaw tego transferu. Na pewno przejście na poziom europejski może być ciężkie, ale kto wie może wejdzie z przytupem. Oby lepiej poradził sobie z presją niż Gomes. Nie powinien to być drugi Douglas czy Keirrison.

0

Nie twierdzę, że tak będzie, ale w to wątpie. Ciężko będzie.

1

Tak to na pewno ten filmik. W tle muzyka Dżem. Stary kultowy film. :)

0

Oczywiście gapa ze mnie. :D Dzięki.

0

Andrés nadal jest lepszy. Z całym szacunkiem do Coutinho, to klasowy zawodnik i w przyszłości może być jeszcze lepszy, ale nigdy nie będzie tak genialny jak Iniesta.

0

A widzisz lepszą?

0

Bayern już szuka zmiennika. Ta jasne, ciekawe skąd to wiedzą. :D

0

Na jakich kanał głównie będą mecze towarzyskie?

Najbardziej chodzi mi o Argentyna -Włochy, Niemcy - Hiszpania, Argentyna - Hiszpania

0

Obstawia ktoś mecze towarzyski?
Jak myślicie - Argentyna - Włochy (1), Polska - Nigeria (obie strzelą) ?

1

Jeśli dołączy Antek to jaką widzicie jego rolę w Barcelonie i gdzie go ustawić?

0

To było pewne, że go nie puszczą. Szkoda, że musi siedzieć w Paryżu. Chłopak w przyszłości może być jednym z lepszych na swojej pozycji. Niestety w tak słabej lidze może nie rozwinąć się bardziej piłkarsko.

3

Mam nadzieje, że zostanie jeszcze rok, co jest możliwe. Niestety czasu nie zatrzymamy, uszanuję jego każdą decyzję. Zawodnik i człowiek z wielką klasą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?