Jest Rafał Kurzawa w wyjściowym składzie. :) Mój ulubieniec. Może jakaś asysta do Roberta. Również cieszy Kamiński, Kownacki oraz Frankowski. Ogólnie bardzo ciekawy skład. Obstawiam remis 2-2.
Według mnie Rafał idealny następca Grosika w przyszłości jak zakończy karierę, choć to trochę inny typ zawodnika. Fanie jakby odszedł zagranice i odniósł tam sukces.
Czas najwyższy się pożegnać. AC Milan to dobry kierunek dla Andre. I tak wątpie w jego odejście. Będzie jeszcze z dwa lata próbować się odpalić i nie odpali.
Jestem bardzo ciekaw tego transferu. Na pewno przejście na poziom europejski może być ciężkie, ale kto wie może wejdzie z przytupem. Oby lepiej poradził sobie z presją niż Gomes. Nie powinien to być drugi Douglas czy Keirrison.
Andrés nadal jest lepszy. Z całym szacunkiem do Coutinho, to klasowy zawodnik i w przyszłości może być jeszcze lepszy, ale nigdy nie będzie tak genialny jak Iniesta.
To było pewne, że go nie puszczą. Szkoda, że musi siedzieć w Paryżu. Chłopak w przyszłości może być jednym z lepszych na swojej pozycji. Niestety w tak słabej lidze może nie rozwinąć się bardziej piłkarsko.
Mam nadzieje, że zostanie jeszcze rok, co jest możliwe. Niestety czasu nie zatrzymamy, uszanuję jego każdą decyzję. Zawodnik i człowiek z wielką klasą.
9
Iniesta ja cię proszę Chiny jeszcze nie!
2
https://i.imgur.com/z5wlH0I.png
heh :D
1
Łukasz Fabiański - Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Marcin Kamiński - Grzegorz Krychowiak, Karol Linetty - Przemysław Frankowski, Piotr Zieliński, Rafał Kurzawa - Dawid Kownacki, Robert Lewandowski.
3
Jest Rafał Kurzawa w wyjściowym składzie. :) Mój ulubieniec. Może jakaś asysta do Roberta. Również cieszy Kamiński, Kownacki oraz Frankowski. Ogólnie bardzo ciekawy skład. Obstawiam remis 2-2.
Według mnie Rafał idealny następca Grosika w przyszłości jak zakończy karierę, choć to trochę inny typ zawodnika. Fanie jakby odszedł zagranice i odniósł tam sukces.
0
Ja tylko bramkę poproszę. Mane nie ma chyba :(
1
Co się dzieje z Davidem Luizem?
1
Czemu nie stawiać. Małe pieniądze można sobie postawić, chociażby dla zabawy.
1
Czemu nie podał ręki karzełkowi?
0
Saul dobry zawodnik z dużym potencjałem. Człowiek od pięknych bramek. Ma się chłopak od kogo uczyć. Busquets, Iniesta czy Silva.
6
Niestety to nie jest zawodnik na lata. Wolałbym postawić na Cucurele. Oby Marc nie skończył jak Grimaldo.
1
Fajny składzik.
Ta przyjazna mordeczka Casemiro!
0
O kurcze sorry.
0
https://www.facebook.com/1886839994892037/videos/2025715364337832/
Ale drewno..
3
Czas najwyższy się pożegnać. AC Milan to dobry kierunek dla Andre. I tak wątpie w jego odejście. Będzie jeszcze z dwa lata próbować się odpalić i nie odpali.
2
Chyba wiara w Polaków. Jak teraz pomyślę, to było głupie.
0
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NDgxNzI2MDUwMDo3AcQdZPWAQmNvYNE%3D&kind=MAIN
Myślicie, że może wejść? Pewnie Szwajcaria lub Serbia może nie wejść. Nigdy nie stawiałem towarzyskich, ale tak dla zabawy postawiłem.
0
Kibice Barcy mają miód i orzeszki. :)
3
Jeszcze tego brakuje żeby wrócił z kontuzją w tak ważnej fazie sezonu. Mam nadzieje, że sztab Argentyny na siłę go nie wystawi.
0
Jestem bardzo ciekaw tego transferu. Na pewno przejście na poziom europejski może być ciężkie, ale kto wie może wejdzie z przytupem. Oby lepiej poradził sobie z presją niż Gomes. Nie powinien to być drugi Douglas czy Keirrison.
0
Nie twierdzę, że tak będzie, ale w to wątpie. Ciężko będzie.
1
Tak to na pewno ten filmik. W tle muzyka Dżem. Stary kultowy film. :)
0
Oczywiście gapa ze mnie. :D Dzięki.
0
Andrés nadal jest lepszy. Z całym szacunkiem do Coutinho, to klasowy zawodnik i w przyszłości może być jeszcze lepszy, ale nigdy nie będzie tak genialny jak Iniesta.
0
A widzisz lepszą?
0
Bayern już szuka zmiennika. Ta jasne, ciekawe skąd to wiedzą. :D
0
Na jakich kanał głównie będą mecze towarzyskie?
Najbardziej chodzi mi o Argentyna -Włochy, Niemcy - Hiszpania, Argentyna - Hiszpania
0
Obstawia ktoś mecze towarzyski?
Jak myślicie - Argentyna - Włochy (1), Polska - Nigeria (obie strzelą) ?
1
Jeśli dołączy Antek to jaką widzicie jego rolę w Barcelonie i gdzie go ustawić?
0
To było pewne, że go nie puszczą. Szkoda, że musi siedzieć w Paryżu. Chłopak w przyszłości może być jednym z lepszych na swojej pozycji. Niestety w tak słabej lidze może nie rozwinąć się bardziej piłkarsko.
3
Mam nadzieje, że zostanie jeszcze rok, co jest możliwe. Niestety czasu nie zatrzymamy, uszanuję jego każdą decyzję. Zawodnik i człowiek z wielką klasą.