5

Bardzo dobry, Bazuje na prześwietnych dialogach. Warto zobaczyć, tylko trzeba lubić takich styl w którym kładzie nacisk na rozmowy. Ogólnie bardzo mądry serial.

4

Jeśli on w nim coś widzi, to prawdopodobnie u nas da radę. :). Dzięki Monchiemu mieliśmy najlepszego prawego obrońcę w historii. Gość jest świetny w swoim fachu, szkoda, że nie jest związany z Barcą.

0

A jakie klimaty?

0

Bardzo w to wątpie.

6

34

Też już nie mogę doczekać, a na LM to już w ogóle.

0

Fajnie jakby w przyszłości był pierwszym napastnikiem, bo nigdy praktycznie Barca nie wychowała sobie typowej dziewiątki, zawsze potrzeba było kupować. Ma potencjał i warunki na świetnego zawodnika, pozostaje teraz czekać, oby się rozwijał.

0

Każdy normalny wie, że Messi jest po prostu lepszy.

6

Jak ja cieszę, że jednak odszedł.

1

Oby w przyszłości Carles Alena wraz z Marciem Cucurelą byli członkami pierwszej drużyny i stanowili siłę Barcy. Wcale z wychowankami nie jest tak źle. Wspomniana dwój plus Oriol Busquets, Sergi Palencia, czy Abel Ruiz, nie jestem zbytnio rozeznany, więc pewnie jeszcze kilka nazwisk.się znajdzie.

0

Najlepiej by było jakby w lato doszedł Arthur, sprzedać Gomesa i włączyć Alenie do pierwszego składu, ale czy to za szybko. Oby tylko Barca B nie spadła to będzie można poczekać dwa lata.

27

Ta i skończy jak Samper czy Halilović. Bez sensu.

0

Dawid Kownacki to idealny trzeci napastnik na MŚ, według mnie lepsza opcja niż Teodorczyk czy Świerczok, którzy nic nie wnoszą.

Mam nadzieje, że do Rosji obsada araku będzie wyglądać tak - Lewandowski, Milik oraz właśnie młody Kownacki. Raczej Nawałka czterech napastników nie weźmie.

1

Na tym Mundialu Hiszpania na pewno zagra znacznie lepiej niż w Brazylii. Widać, że Lopetegui ma pomysł i La Roja odzyskała jakość. Spokojnie mogą dojść do finału.

Cieszy wygrana Argentyna, może jeszcze się ogarną na MŚ, choć Sampaoli ma dziwne decyzje, chociażby brak Dybali.

3

Wiadomo skład kapitalny, ale dobry trener też musi być.

0

Francja niestety ma średniego trenera. Na pewno Hiszpanii czy Brazylii daję większe szansę na Mundialu. Wiadomo to tylko towarzyski mecz, ale Deschamps mnie nie przekonuje.

0

Egipt będzie mógł powalczyć o wyjście z grupy na MŚ. Rosję i Arabię mogą pyknąć.

1

Salah pokazał pięknemu.

1

Kurzawa jak ja cię lubię. Adaś masz go brać do Rosji!

0

No i gitara. Niech młodzi się wykażą.

9

Iniesta ja cię proszę Chiny jeszcze nie!

2

1

Łukasz Fabiański - Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Marcin Kamiński - Grzegorz Krychowiak, Karol Linetty - Przemysław Frankowski, Piotr Zieliński, Rafał Kurzawa - Dawid Kownacki, Robert Lewandowski.

3

Jest Rafał Kurzawa w wyjściowym składzie. :) Mój ulubieniec. Może jakaś asysta do Roberta. Również cieszy Kamiński, Kownacki oraz Frankowski. Ogólnie bardzo ciekawy skład. Obstawiam remis 2-2.

Według mnie Rafał idealny następca Grosika w przyszłości jak zakończy karierę, choć to trochę inny typ zawodnika. Fanie jakby odszedł zagranice i odniósł tam sukces.

0

Ja tylko bramkę poproszę. Mane nie ma chyba :(

1

Co się dzieje z Davidem Luizem?

1

Czemu nie stawiać. Małe pieniądze można sobie postawić, chociażby dla zabawy.

1

Czemu nie podał ręki karzełkowi?

0

Saul dobry zawodnik z dużym potencjałem. Człowiek od pięknych bramek. Ma się chłopak od kogo uczyć. Busquets, Iniesta czy Silva.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?