Bardzo dobry, Bazuje na prześwietnych dialogach. Warto zobaczyć, tylko trzeba lubić takich styl w którym kładzie nacisk na rozmowy. Ogólnie bardzo mądry serial.
Jeśli on w nim coś widzi, to prawdopodobnie u nas da radę. :). Dzięki Monchiemu mieliśmy najlepszego prawego obrońcę w historii. Gość jest świetny w swoim fachu, szkoda, że nie jest związany z Barcą.
Fajnie jakby w przyszłości był pierwszym napastnikiem, bo nigdy praktycznie Barca nie wychowała sobie typowej dziewiątki, zawsze potrzeba było kupować. Ma potencjał i warunki na świetnego zawodnika, pozostaje teraz czekać, oby się rozwijał.
Oby w przyszłości Carles Alena wraz z Marciem Cucurelą byli członkami pierwszej drużyny i stanowili siłę Barcy. Wcale z wychowankami nie jest tak źle. Wspomniana dwój plus Oriol Busquets, Sergi Palencia, czy Abel Ruiz, nie jestem zbytnio rozeznany, więc pewnie jeszcze kilka nazwisk.się znajdzie.
Najlepiej by było jakby w lato doszedł Arthur, sprzedać Gomesa i włączyć Alenie do pierwszego składu, ale czy to za szybko. Oby tylko Barca B nie spadła to będzie można poczekać dwa lata.
Dawid Kownacki to idealny trzeci napastnik na MŚ, według mnie lepsza opcja niż Teodorczyk czy Świerczok, którzy nic nie wnoszą.
Mam nadzieje, że do Rosji obsada araku będzie wyglądać tak - Lewandowski, Milik oraz właśnie młody Kownacki. Raczej Nawałka czterech napastników nie weźmie.
Na tym Mundialu Hiszpania na pewno zagra znacznie lepiej niż w Brazylii. Widać, że Lopetegui ma pomysł i La Roja odzyskała jakość. Spokojnie mogą dojść do finału.
Cieszy wygrana Argentyna, może jeszcze się ogarną na MŚ, choć Sampaoli ma dziwne decyzje, chociażby brak Dybali.
Francja niestety ma średniego trenera. Na pewno Hiszpanii czy Brazylii daję większe szansę na Mundialu. Wiadomo to tylko towarzyski mecz, ale Deschamps mnie nie przekonuje.
Jest Rafał Kurzawa w wyjściowym składzie. :) Mój ulubieniec. Może jakaś asysta do Roberta. Również cieszy Kamiński, Kownacki oraz Frankowski. Ogólnie bardzo ciekawy skład. Obstawiam remis 2-2.
Według mnie Rafał idealny następca Grosika w przyszłości jak zakończy karierę, choć to trochę inny typ zawodnika. Fanie jakby odszedł zagranice i odniósł tam sukces.
5
Bardzo dobry, Bazuje na prześwietnych dialogach. Warto zobaczyć, tylko trzeba lubić takich styl w którym kładzie nacisk na rozmowy. Ogólnie bardzo mądry serial.
59
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/29572451_1991307824230562_2244332941997032797_n.jpg?_nc_cat=0&_nc_eui2=v1%3AAeEbgxXgAKTjCnrXA732maGdC4ZKfBqZxhmbaJUC5y57tej0EtvyZlFrvWeXIKAM0s_n7fYkfjY17we53ctW-JncwywX_ga7ojJ5NleMwcHLrg&oh=36a410c56cb63c2c1a2b7b9cddeeb8db&oe=5B3A6001
Obecnie najlepszy lewy obrońca i bramkarz świata. :)
4
Jeśli on w nim coś widzi, to prawdopodobnie u nas da radę. :). Dzięki Monchiemu mieliśmy najlepszego prawego obrońcę w historii. Gość jest świetny w swoim fachu, szkoda, że nie jest związany z Barcą.
0
A jakie klimaty?
0
Bardzo w to wątpie.
6
https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/fs/25519943843743.57fea9e0509d2.png
Świetne ujęcie niezapomnianej chwili.
34
Też już nie mogę doczekać, a na LM to już w ogóle.
0
Fajnie jakby w przyszłości był pierwszym napastnikiem, bo nigdy praktycznie Barca nie wychowała sobie typowej dziewiątki, zawsze potrzeba było kupować. Ma potencjał i warunki na świetnego zawodnika, pozostaje teraz czekać, oby się rozwijał.
0
Każdy normalny wie, że Messi jest po prostu lepszy.
6
Jak ja cieszę, że jednak odszedł.
1
Oby w przyszłości Carles Alena wraz z Marciem Cucurelą byli członkami pierwszej drużyny i stanowili siłę Barcy. Wcale z wychowankami nie jest tak źle. Wspomniana dwój plus Oriol Busquets, Sergi Palencia, czy Abel Ruiz, nie jestem zbytnio rozeznany, więc pewnie jeszcze kilka nazwisk.się znajdzie.
0
Najlepiej by było jakby w lato doszedł Arthur, sprzedać Gomesa i włączyć Alenie do pierwszego składu, ale czy to za szybko. Oby tylko Barca B nie spadła to będzie można poczekać dwa lata.
27
Ta i skończy jak Samper czy Halilović. Bez sensu.
0
Dawid Kownacki to idealny trzeci napastnik na MŚ, według mnie lepsza opcja niż Teodorczyk czy Świerczok, którzy nic nie wnoszą.
Mam nadzieje, że do Rosji obsada araku będzie wyglądać tak - Lewandowski, Milik oraz właśnie młody Kownacki. Raczej Nawałka czterech napastników nie weźmie.
1
Na tym Mundialu Hiszpania na pewno zagra znacznie lepiej niż w Brazylii. Widać, że Lopetegui ma pomysł i La Roja odzyskała jakość. Spokojnie mogą dojść do finału.
Cieszy wygrana Argentyna, może jeszcze się ogarną na MŚ, choć Sampaoli ma dziwne decyzje, chociażby brak Dybali.
3
Wiadomo skład kapitalny, ale dobry trener też musi być.
0
Francja niestety ma średniego trenera. Na pewno Hiszpanii czy Brazylii daję większe szansę na Mundialu. Wiadomo to tylko towarzyski mecz, ale Deschamps mnie nie przekonuje.
0
Egipt będzie mógł powalczyć o wyjście z grupy na MŚ. Rosję i Arabię mogą pyknąć.
1
Salah pokazał pięknemu.
1
Kurzawa jak ja cię lubię. Adaś masz go brać do Rosji!
0
No i gitara. Niech młodzi się wykażą.
9
Iniesta ja cię proszę Chiny jeszcze nie!
2
https://i.imgur.com/z5wlH0I.png
heh :D
1
Łukasz Fabiański - Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Marcin Kamiński - Grzegorz Krychowiak, Karol Linetty - Przemysław Frankowski, Piotr Zieliński, Rafał Kurzawa - Dawid Kownacki, Robert Lewandowski.
3
Jest Rafał Kurzawa w wyjściowym składzie. :) Mój ulubieniec. Może jakaś asysta do Roberta. Również cieszy Kamiński, Kownacki oraz Frankowski. Ogólnie bardzo ciekawy skład. Obstawiam remis 2-2.
Według mnie Rafał idealny następca Grosika w przyszłości jak zakończy karierę, choć to trochę inny typ zawodnika. Fanie jakby odszedł zagranice i odniósł tam sukces.
0
Ja tylko bramkę poproszę. Mane nie ma chyba :(
1
Co się dzieje z Davidem Luizem?
1
Czemu nie stawiać. Małe pieniądze można sobie postawić, chociażby dla zabawy.
1
Czemu nie podał ręki karzełkowi?
0
Saul dobry zawodnik z dużym potencjałem. Człowiek od pięknych bramek. Ma się chłopak od kogo uczyć. Busquets, Iniesta czy Silva.