0

Chyba sobie jaja robi. Kolejny płaczek..

0

Znacznie lepszy niż z Sevilla, lecz bez świetności,

2

Coś nerwowo grał, jego rozpoczęcia od bramki były słabe. Kapitalnie naprawił swój błąd, całe szczęście nie było bramki.

0

Nie zawsze trener jest do końca winien takiego blamaży. Jego piłkarze z formacji obronnej zagrali kryminał. Nadal jeden z najlepszych trenerów.

23

Sam musisz zostać. To dla niego idealne miejsce, szybko się zadomowił. Obrońca na dekadę w naszym składzie.. Jakoś jestem pewny, że zostanie.

4

Niestety Roberto został zajechany. Oby w następnym sezonie Semedo grał więcej. A najlepiej jak Iniesta odejdzie to Roberto przesunąć do pomocy i kupić chociażby Odriozole lub postawić na Palencie (co się w ogóle z nim dzieje? średnio śledzę Barce B. Oczywiście Semedo pierwszym wyborem na pozycji PO.

Jestem ciekaw jak Ernesto poprowadzić ten temat, szkoda cały czas wciskać na obronę.

2

Mój wymarzony finał Barca - Liverpool. Teraz dawać Real i najlepszego piłkarza!

14

No to Guardiole teraz pewnie ostro zostanie skrytykowany. Nie spodziewałem się, że City odwali taki kabaret. Ale raczej Liverpool pokazał swoją moc. Spokojnie mogą powalczyć o puchar.

0

Szkoda, że nie wróci do europy..

0

Jeden z kluczowych zawodników tego pojedynku, dla mnie zawodnik meczu. Kapitalny występ! W półfinale będzie naszym filarem.

0

Ten gest nie musi wiele oznaczać, ale dobrze, że zrobił ten gest. Gdyby odszedł, to byłaby to cholernie wielka strata

3

Proszę zostań jeszcze rok! Ależ będzie mi go brakować.

1

Myślałem, że ma bardzo poukładane w głowie.

1

W idealnym momencie się przełamał w LM.

0

Dobre podejście Valverde fo tego meczu. Bez fajerwerków, ale bardzo efektowny wynik. W rewanżu nie trzeba będzie się spinać.

2

Też chcę uniknąć Liverpoolu z sympatii do nich i groźnego ataku. Ja bardzo chciałbym teraz Real.

1

Też mam taką nadzieje. Coutinho będzie grać w LM a Dembele powinien wejść lepiej w sezonie. Antoś też by wiele wniósł.

1

Też jestem zadowolony. Nie ma co sugerować się dzisiejszym meczem w dalszych pojedynkach. Nasza gra np. z Realem wyglądała znacznie inaczej. Niektórzy kibice to nie wiem czego oczekują.

1

Taka ta obrona słaba, że nie straciła bramki z City. Ostatnio Liverpool poprawił się w pbronie.

0

Wole dwa mecze niż jeden. Ja się nie boję Realu, choć byłoby ciężko.

0

Wątpię żeby City odrobiło. Ale nie ma co skreślać.

0

Elegancko kolejni szejkowie do do domu. Jednie trochę szkoda Guardioli. Mój drugi ulubiony klub melduje się w półfinale. Chciałbym finał FC Barcelona - Liverpool.

No i mamy kapitalny wynik. W rewanżu nie będzie trzeba się przemęczać tak jak i w lidze co może być ważne żeby zameldować się w finale. Tryplet jak najbardziej realny, choć droga do tego daleka. Wreszcie mamy półfinał/

Wydaje mi się, że The Reds może także wywalić Real. Ale mimo wszystko wolę półfinał z Realem. Mają bardziej jakościowy atak niż Juventus, obrona coraz bardziej stabilna i na ławce świetnego fachowca.

Bardzo udany wieczór, wygrana Barcy oraz Liverpoolu. Czekają nas rewanże bez większych emocji. Już by się chciał te losowanie a tu tyle czekania.

Visca el Barca!

0

Dokładnie. Real niech się nas boi w końcu dostali omłot 3-0. Mamy się bać bo Real wygrał 3-0 z Juve.

0

Wole ich dostać w półfinale niż finale. Jeśli Liverpool przejdzie to jakoś wątpie, że wywalą Real tak samo Bayern. Ale kto wie.

2

Ty się zjesz.

8

Oby tylko Liverpool tego nie zepsuł.

To półfinały:
Barca - Real
Bayern - Liverpool

0

Brawo The Reds! Nie spodziewałbym się tego
.
Myślicie, że Liverpool stawiłby czoła Realowi?

5

Tego bym się nie spodziewał. Roberto w pomocy super! Może jedynie szkoda, że nie ma Dembele, ale nie ma co płakać, raczej w około 70 minucie wejdzie. Semedo taki mecz o stawkę się bardzo przyda, oby zagrał dobre spotkanie.

0

Elegancki design. Niech notatnik bierze z nich przykład.

1

Tak co do tych przewrotek. Którego zawodnika przewrotka najbardziej Wam się podobała?

Ja wybieram Rivaldo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?