Niestety Roberto został zajechany. Oby w następnym sezonie Semedo grał więcej. A najlepiej jak Iniesta odejdzie to Roberto przesunąć do pomocy i kupić chociażby Odriozole lub postawić na Palencie (co się w ogóle z nim dzieje? średnio śledzę Barce B. Oczywiście Semedo pierwszym wyborem na pozycji PO.
Jestem ciekaw jak Ernesto poprowadzić ten temat, szkoda cały czas wciskać na obronę.
No to Guardiole teraz pewnie ostro zostanie skrytykowany. Nie spodziewałem się, że City odwali taki kabaret. Ale raczej Liverpool pokazał swoją moc. Spokojnie mogą powalczyć o puchar.
Też jestem zadowolony. Nie ma co sugerować się dzisiejszym meczem w dalszych pojedynkach. Nasza gra np. z Realem wyglądała znacznie inaczej. Niektórzy kibice to nie wiem czego oczekują.
Elegancko kolejni szejkowie do do domu. Jednie trochę szkoda Guardioli. Mój drugi ulubiony klub melduje się w półfinale. Chciałbym finał FC Barcelona - Liverpool.
No i mamy kapitalny wynik. W rewanżu nie będzie trzeba się przemęczać tak jak i w lidze co może być ważne żeby zameldować się w finale. Tryplet jak najbardziej realny, choć droga do tego daleka. Wreszcie mamy półfinał/
Wydaje mi się, że The Reds może także wywalić Real. Ale mimo wszystko wolę półfinał z Realem. Mają bardziej jakościowy atak niż Juventus, obrona coraz bardziej stabilna i na ławce świetnego fachowca.
Bardzo udany wieczór, wygrana Barcy oraz Liverpoolu. Czekają nas rewanże bez większych emocji. Już by się chciał te losowanie a tu tyle czekania.
Tego bym się nie spodziewał. Roberto w pomocy super! Może jedynie szkoda, że nie ma Dembele, ale nie ma co płakać, raczej w około 70 minucie wejdzie. Semedo taki mecz o stawkę się bardzo przyda, oby zagrał dobre spotkanie.
0
Chyba sobie jaja robi. Kolejny płaczek..
0
Znacznie lepszy niż z Sevilla, lecz bez świetności,
2
Coś nerwowo grał, jego rozpoczęcia od bramki były słabe. Kapitalnie naprawił swój błąd, całe szczęście nie było bramki.
0
Nie zawsze trener jest do końca winien takiego blamaży. Jego piłkarze z formacji obronnej zagrali kryminał. Nadal jeden z najlepszych trenerów.
23
Sam musisz zostać. To dla niego idealne miejsce, szybko się zadomowił. Obrońca na dekadę w naszym składzie.. Jakoś jestem pewny, że zostanie.
4
Niestety Roberto został zajechany. Oby w następnym sezonie Semedo grał więcej. A najlepiej jak Iniesta odejdzie to Roberto przesunąć do pomocy i kupić chociażby Odriozole lub postawić na Palencie (co się w ogóle z nim dzieje? średnio śledzę Barce B. Oczywiście Semedo pierwszym wyborem na pozycji PO.
Jestem ciekaw jak Ernesto poprowadzić ten temat, szkoda cały czas wciskać na obronę.
2
Mój wymarzony finał Barca - Liverpool. Teraz dawać Real i najlepszego piłkarza!
14
No to Guardiole teraz pewnie ostro zostanie skrytykowany. Nie spodziewałem się, że City odwali taki kabaret. Ale raczej Liverpool pokazał swoją moc. Spokojnie mogą powalczyć o puchar.
0
Szkoda, że nie wróci do europy..
0
Jeden z kluczowych zawodników tego pojedynku, dla mnie zawodnik meczu. Kapitalny występ! W półfinale będzie naszym filarem.
0
Ten gest nie musi wiele oznaczać, ale dobrze, że zrobił ten gest. Gdyby odszedł, to byłaby to cholernie wielka strata
3
Proszę zostań jeszcze rok! Ależ będzie mi go brakować.
1
Myślałem, że ma bardzo poukładane w głowie.
1
W idealnym momencie się przełamał w LM.
0
Dobre podejście Valverde fo tego meczu. Bez fajerwerków, ale bardzo efektowny wynik. W rewanżu nie trzeba będzie się spinać.
2
Też chcę uniknąć Liverpoolu z sympatii do nich i groźnego ataku. Ja bardzo chciałbym teraz Real.
1
Też mam taką nadzieje. Coutinho będzie grać w LM a Dembele powinien wejść lepiej w sezonie. Antoś też by wiele wniósł.
1
Też jestem zadowolony. Nie ma co sugerować się dzisiejszym meczem w dalszych pojedynkach. Nasza gra np. z Realem wyglądała znacznie inaczej. Niektórzy kibice to nie wiem czego oczekują.
1
Taka ta obrona słaba, że nie straciła bramki z City. Ostatnio Liverpool poprawił się w pbronie.
0
Wole dwa mecze niż jeden. Ja się nie boję Realu, choć byłoby ciężko.
0
Wątpię żeby City odrobiło. Ale nie ma co skreślać.
0
Elegancko kolejni szejkowie do do domu. Jednie trochę szkoda Guardioli. Mój drugi ulubiony klub melduje się w półfinale. Chciałbym finał FC Barcelona - Liverpool.
No i mamy kapitalny wynik. W rewanżu nie będzie trzeba się przemęczać tak jak i w lidze co może być ważne żeby zameldować się w finale. Tryplet jak najbardziej realny, choć droga do tego daleka. Wreszcie mamy półfinał/
Wydaje mi się, że The Reds może także wywalić Real. Ale mimo wszystko wolę półfinał z Realem. Mają bardziej jakościowy atak niż Juventus, obrona coraz bardziej stabilna i na ławce świetnego fachowca.
Bardzo udany wieczór, wygrana Barcy oraz Liverpoolu. Czekają nas rewanże bez większych emocji. Już by się chciał te losowanie a tu tyle czekania.
Visca el Barca!
0
Dokładnie. Real niech się nas boi w końcu dostali omłot 3-0. Mamy się bać bo Real wygrał 3-0 z Juve.
0
Wole ich dostać w półfinale niż finale. Jeśli Liverpool przejdzie to jakoś wątpie, że wywalą Real tak samo Bayern. Ale kto wie.
2
Ty się zjesz.
8
Oby tylko Liverpool tego nie zepsuł.
To półfinały:
Barca - Real
Bayern - Liverpool
0
Brawo The Reds! Nie spodziewałbym się tego
.
Myślicie, że Liverpool stawiłby czoła Realowi?
5
Tego bym się nie spodziewał. Roberto w pomocy super! Może jedynie szkoda, że nie ma Dembele, ale nie ma co płakać, raczej w około 70 minucie wejdzie. Semedo taki mecz o stawkę się bardzo przyda, oby zagrał dobre spotkanie.
0
Elegancki design. Niech notatnik bierze z nich przykład.
1
Tak co do tych przewrotek. Którego zawodnika przewrotka najbardziej Wam się podobała?
Ja wybieram Rivaldo.