Za dużo sobie pozwala. Pewnie piecze w dupie, że Real daleko w tyle. Ile jeszcze jego kadencja będzie trwać? Mam nadzieje, że już nie posadzi tyłka na tej posadzie.
Raczej byłby bardziej utytułowany, choć chyba Maradona nie wygrał LM. Przy takich zawodnikach sukcesy klubowe są równie istotne. Poziomem już dawno Messi dorównał .
Przy dobrym wyniku mógłby specjalnie się wykartkować, żeby nie było problemu w kluczowej fazie. Semedo powinien sobie poradzić w rewanżu, przydałby mój się taki mecz o dużą stawkę. Damy sobie radę.
Dokładnie. Z trójki Jagiellonia, Legia, Lech, najbardziej lubię zdecydowanie Lecha. Pewnie i tak są małe sxanse dostania się do LM, ale już LE można coś ugrać.
Coś czuje, że mistrza poznamy w końcowych kolejkach. Ależ emocje. :D
Ech, akurat dziś tyle bramek.. Znów pewnie jeden nie wejdzie.
Chelsea może już zapomnieć o LM, co mnie cieszy. Znacznie bardziej wole Koguty. Czyżby Conte niebawem zwolniony? Pewnie dojedze do końca sezonu. Oby tylko nie poszedł do PSG. Najlepiej jakby objął reprezentację Włoch.
Cholera robi się nieciekawie. Barca ma tylko 4 pinkty na strefą spadkową, a do końca dziewięć spotkań, trzeba wygrać przynajmniej z dwa mecze. Nie można pozwolić na spadek! Vamos!
Jeden z najgorszych meczów obrony w tym sezonie. Całe szczęście, że mamy dużą przewagę nad Atletico. Można wybavzyć tą wpadkę i zapomnieć o słabym meczu.
0
Oby przynajmniej w lidze dostał sporo minut, przyda się rotacja.
0
Nie spodziewałbym się tego. Dobra wiadomość.
4
Za dużo sobie pozwala. Pewnie piecze w dupie, że Real daleko w tyle. Ile jeszcze jego kadencja będzie trwać? Mam nadzieje, że już nie posadzi tyłka na tej posadzie.
0
Elegancko w sumie lubię tę ekipę. Betis jeszcze na koniec będzie piąty. Chyba już dawno Betis nie wyżej niż Sevilla, kto by się tego spodziewał.
Ceballos mógłby sobie hasać w Lidze Europy (jeśli Betisowi się uda), a tak dalej ciepła ławeczka. Może kiedyś wywalczy pierwszy skład.
0
No mój błąd. :)
4
https://www.instagram.com/p/BhE30NDgG91/?taken-by=barca.legendary
Denis Suarez zaliczył świetną zmianę w meczu z Sevillą. Mam nadzieje, że w tych ostatnich meczach Valverde da mu sporo minut. Fajnie jakby w nowym sezonie odpalił. Oby go jeszcze nie sprzedali.
0
uve-Real 1-1
Sevilla-Bayern 0-2
4
Lech jak zwykle pod koniec odpala. Życzę im mistrza.
0
Są tutaj może miłośnicy jazzu? Może coś polecicie?
0
Może Snowpiercer: Arka przyszłości?
0
Podpisuje się pod tym.
2
Raczej byłby bardziej utytułowany, choć chyba Maradona nie wygrał LM. Przy takich zawodnikach sukcesy klubowe są równie istotne. Poziomem już dawno Messi dorównał .
0
Przy dobrym wyniku mógłby specjalnie się wykartkować, żeby nie było problemu w kluczowej fazie. Semedo powinien sobie poradzić w rewanżu, przydałby mój się taki mecz o dużą stawkę. Damy sobie radę.
0
Mam nadzieje, że nie odejdzie do United, to byłby krok w tył. Najbardziej obawiam się, że City włączy się do gry. Musi zostać!
0
Na pewno będzie lepszy niż banany z hiszpani.
0
Oby nie zagrał. Typowy rzeźnik, nie znoszę takich zawodników. Można powiedzieć, że zepsuł trochę karierę Rafinhi w Barcelonie.
0
Ten Ünder zapowiada się bardzo ciekawie. Szkoda, że chłopak nie może zagrać z nami.
2
Z pięć lat jeszcze spokojnie pogra. Nawet nie chcę myśleć o jego zakończeniu kariery, ciężko będzie to przeżyć. W pewnym stopniu futbol umrze.
1
Pewnie w głowie myślą innaczej. Powodzenia panowie.
0
Jestem ciekaw jak Roma podejdzie do tego meczu. Oby to było ładne widowisko dla oka. Stawiam 2,3-0, najważniejsze to nie stracić bramki.
1
Dokładnie. Z trójki Jagiellonia, Legia, Lech, najbardziej lubię zdecydowanie Lecha. Pewnie i tak są małe sxanse dostania się do LM, ale już LE można coś ugrać.
Coś czuje, że mistrza poznamy w końcowych kolejkach. Ależ emocje. :D
0
Ale Jagiellonia to frajerzy. Lech Poznań włącza się o mistrza.
Jak myślicie Legia Warszawa i tak zdobędzie mistrza?
0
Mało tej elektryki. Mecz Realu z Atletico jeszcze bardziej zmniejszy napięcie, które już ledwo zipię.
1
Ogląda ktoś może serie Abelarda Gizy"Kryzys" ? Co sądzicie o tym?
0
Fajnie jakby o awans przez baraż powalczył Real Zaragoza. Rayo pewnie awansuję i za rok spadnie.
0
Ech, akurat dziś tyle bramek.. Znów pewnie jeden nie wejdzie.
Chelsea może już zapomnieć o LM, co mnie cieszy. Znacznie bardziej wole Koguty. Czyżby Conte niebawem zwolniony? Pewnie dojedze do końca sezonu. Oby tylko nie poszedł do PSG. Najlepiej jakby objął reprezentację Włoch.
0
Cholera robi się nieciekawie. Barca ma tylko 4 pinkty na strefą spadkową, a do końca dziewięć spotkań, trzeba wygrać przynajmniej z dwa mecze. Nie można pozwolić na spadek! Vamos!
0
Myślicie, że w meczu Chelsea - Totenham można spokojnie stawiać 3,5 na - ?
34
Może jeszcze jego karta się odwróci. Wolałbym żeby grał kosztem Gomesa.
0
Jeden z najgorszych meczów obrony w tym sezonie. Całe szczęście, że mamy dużą przewagę nad Atletico. Można wybavzyć tą wpadkę i zapomnieć o słabym meczu.