0

Oby przynajmniej w lidze dostał sporo minut, przyda się rotacja.

0

Nie spodziewałbym się tego. Dobra wiadomość.

4

Za dużo sobie pozwala. Pewnie piecze w dupie, że Real daleko w tyle. Ile jeszcze jego kadencja będzie trwać? Mam nadzieje, że już nie posadzi tyłka na tej posadzie.

0

Elegancko w sumie lubię tę ekipę. Betis jeszcze na koniec będzie piąty. Chyba już dawno Betis nie wyżej niż Sevilla, kto by się tego spodziewał.

Ceballos mógłby sobie hasać w Lidze Europy (jeśli Betisowi się uda), a tak dalej ciepła ławeczka. Może kiedyś wywalczy pierwszy skład.

0

No mój błąd. :)

4

https://www.instagram.com/p/BhE30NDgG91/?taken-by=barca.legendary
Denis Suarez zaliczył świetną zmianę w meczu z Sevillą. Mam nadzieje, że w tych ostatnich meczach Valverde da mu sporo minut. Fajnie jakby w nowym sezonie odpalił. Oby go jeszcze nie sprzedali.

0

uve-Real 1-1
Sevilla-Bayern 0-2

4

Lech jak zwykle pod koniec odpala. Życzę im mistrza.

0

Są tutaj może miłośnicy jazzu? Może coś polecicie?

0

Może Snowpiercer: Arka przyszłości?

0

Podpisuje się pod tym.

2

Raczej byłby bardziej utytułowany, choć chyba Maradona nie wygrał LM. Przy takich zawodnikach sukcesy klubowe są równie istotne. Poziomem już dawno Messi dorównał .

0

Przy dobrym wyniku mógłby specjalnie się wykartkować, żeby nie było problemu w kluczowej fazie. Semedo powinien sobie poradzić w rewanżu, przydałby mój się taki mecz o dużą stawkę. Damy sobie radę.

0

Mam nadzieje, że nie odejdzie do United, to byłby krok w tył. Najbardziej obawiam się, że City włączy się do gry. Musi zostać!

0

Na pewno będzie lepszy niż banany z hiszpani.

0

Oby nie zagrał. Typowy rzeźnik, nie znoszę takich zawodników. Można powiedzieć, że zepsuł trochę karierę Rafinhi w Barcelonie.

0

Ten Ünder zapowiada się bardzo ciekawie. Szkoda, że chłopak nie może zagrać z nami.

2

Z pięć lat jeszcze spokojnie pogra. Nawet nie chcę myśleć o jego zakończeniu kariery, ciężko będzie to przeżyć. W pewnym stopniu futbol umrze.

1

Pewnie w głowie myślą innaczej. Powodzenia panowie.

0

Jestem ciekaw jak Roma podejdzie do tego meczu. Oby to było ładne widowisko dla oka. Stawiam 2,3-0, najważniejsze to nie stracić bramki.

1

Dokładnie. Z trójki Jagiellonia, Legia, Lech, najbardziej lubię zdecydowanie Lecha. Pewnie i tak są małe sxanse dostania się do LM, ale już LE można coś ugrać.

Coś czuje, że mistrza poznamy w końcowych kolejkach. Ależ emocje. :D

0

Ale Jagiellonia to frajerzy. Lech Poznań włącza się o mistrza.
Jak myślicie Legia Warszawa i tak zdobędzie mistrza?

0

Mało tej elektryki. Mecz Realu z Atletico jeszcze bardziej zmniejszy napięcie, które już ledwo zipię.

1

Ogląda ktoś może serie Abelarda Gizy"Kryzys" ? Co sądzicie o tym?

0

Fajnie jakby o awans przez baraż powalczył Real Zaragoza. Rayo pewnie awansuję i za rok spadnie.

0

Ech, akurat dziś tyle bramek.. Znów pewnie jeden nie wejdzie.

Chelsea może już zapomnieć o LM, co mnie cieszy. Znacznie bardziej wole Koguty. Czyżby Conte niebawem zwolniony? Pewnie dojedze do końca sezonu. Oby tylko nie poszedł do PSG. Najlepiej jakby objął reprezentację Włoch.

0

Cholera robi się nieciekawie. Barca ma tylko 4 pinkty na strefą spadkową, a do końca dziewięć spotkań, trzeba wygrać przynajmniej z dwa mecze. Nie można pozwolić na spadek! Vamos!

0

Myślicie, że w meczu Chelsea - Totenham można spokojnie stawiać 3,5 na - ?

34

Może jeszcze jego karta się odwróci. Wolałbym żeby grał kosztem Gomesa.

0

Jeden z najgorszych meczów obrony w tym sezonie. Całe szczęście, że mamy dużą przewagę nad Atletico. Można wybavzyć tą wpadkę i zapomnieć o słabym meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?