2

Wiesz, teraz to najlepiej nastawić się na to, że wygrają i mieć jakąś niespodziankę.

0

Też już na to jestem nastawiony. Trzeba to przyjąć na klatę, choć wkurw będzie. Czas pokaże. :)

1

Oj jeśli Real wygra trzeci raz z rzędu Lm, to ból dupy będę mieć spory.. Jak wylosują Rome nie lekceważąc ich Real ma pewny finał, z resxtą co tu pisać o Realu, jak taka żałoba. Muszę naprawdę aż tak się nie podniecać futbolem.

Ale poruszę dalej te temat, myślicie, że jest większa szansa na to, że Real jednak nie wygra? Nie odbierając klasy nikomu, ale tylko Bayern może to zrobić, choć nadziei sobie nie robię.

1

To żeż mnie pocieszył, szczerze mam to w dupce. Odechciało mi się oglądać piłki, choć pewnie jutro będę myśleć inaczej.

0

Dokładnie. Teraz pozostaje śmiać się z siebie. Wielkie gratulacje dla Romy.

13

Jestem załamany. Znów kur** czekaj rok. Nie osiągamy przez pięć lat klasy Realu w LM. Teraz to już Real może z palcem w dupie wgrać. Teraz możemy się cieszyć z wygraną ligi bez porażki. To jest wspaniały sukces, ale ten blamaż to w pewnym stopniu zamazuję. Brak przynajmniej półfinału

Wiadomo piłkarze zagrali gówno, ale Valverde spierd*** mecz po całości, Busquets w tym jeszcze nie powinien grać a brak Dembele to jak do cholery nie rozumiem!

Może to głupie, ale futbol umarł na najbliższe dwa miesiące, pieprze oglądanie LM, mój ból dupy przy wygraniu kolejnej LM ptzez Realu bhłby ogromny i wolę tego sobie oszczędzić. Oczywiście porażka Barcy boli znacznie bardziej.

Za lekceważenie Romy powiinienem dostać mocny strzał w mordę tak jak piłkarze. Po tym sezonie nabiore pokory i nie będę taki pewny siebie.

To jest tragiczny dzień, mam łzy w oczach. Takie wielkie porażki pokazują jak bardzo kocham Barce. Visca el Barca. Czas iść spać i najlepiej obudzić się przed MŚ i nie oglądać jak Real wygrywa LM. :D

Ja teraz będę chodzić mega wkurzony, Co zrobić żeby szybko zapomnieć?

0

Na jakich kanałach odzielne mecze?

0

Dxiś rudy w środku, ale co tego w atalu jest pan marnowanie seteczek.

0

Nie zrobią. Liverpool na czele z Jurgenem Klopem to nie pewna banda frajerów z francji. Ale wiadomo to futbol.

0

Ja tego nie wiem, po prostu się dziwie. Jeśli się myle to bardzo dobrze. Mam wielki szacunek do Valverde i mam nadzieje, że niepotrzebnie się czepiam.

3

Zamiast Roberto dałbym Dembele, dziwne, że nie zagra zwłaszcza przy takiej zaliczce. A myślałem, że dziś Dembuś pohasa.

0

Kompletnie nie rozumiem wystawienia przez Ernesto Busquetsa, mógł jeszcze dostać więcej czasu po kontuzji. Jeśli dostanie kontuzji to w półfinałach jak trafimy np. na Real to będziemy głęboko w dupie. Jednak mam nadzieje, że u Busquetsa już nie ma śladu po kontuzji.

Moim zdaniem przy tak świetnej zaliczce zaliczce gdzie jedna bramka już dobitnie zamyka losy dwu meczu mógł zagrać Gomes, wiadomo to znacznie niższa klasa niż nasz profesor, ale Andre dałby sobie rade na tle piłkarzy Romy, Portugalczyk znacznie lepiej radzi sobie w destrukcji niż konstrukcji.

Oby wystawie Busquetsa nie odbiło się Valverde czkawką, to nas kluczowy zawodnik i bez niego szansa na finał spada w dół. Wierze jednak, że nie ma ryzyka.

0

Moim zdaniem na bank Liverpool coś strzeli. The Reds powinni grać na początku ofensywnie, bramka Liverpolu zamyka temat awansu. Guardioli taktycznie nie będzie łatwo pokonać świetnego Jurgena.

0

Samymi zasługami nic się nie wygra.

0

Wątpię w ten Rzymski cud.

1

Mały kurs pewnie jest.

1

No, ale jeśteśmy bardzo, bardzo blisko, a Real nie ma na to szans. Z resztą ja jestem już bardzo pewny.

38

Jak miło Real widzieć na czwartym miejscu, no ale przecież liga się nie liczy zwłaszcza kiedy Real o nią nie walczy.

Kibice Realu są tak pewni wygrania LM, ale żeby się nie przeliczyli i nie skończyło się tragicznym sezonem bez pucharów z tak wielką stratą do Barcy.

0

Sergio Palencia.

0

Z daleka w koszulce Barcy wyglądają jak bracia. Mam nadzieje, że w przyszłym sezonie nasze trzy czarne perły - Umtiti, Dembele oraz Semedo będą bardzo często razem grać.

0

Idealny weekend dla kibiców Barcy. :)

10

Bardzo w to wątpię.

0

Ten Mariano to mógłbym być znakomitą opcją z ławki. Chyba raczej do nich nie wróci. Ciekawe jak obsada 9 będzie wyglądać w Realu w nowym sezonie.

2

Nie do końca. W tym sezonie brakowało w lidze Realowi zmiennika na ataku za Benzynę. Ale fakt, że przepłaciła wiele.

0

Wiadomo. Będzie czym grać. Gratki. :)

0

Antoś!!
Ale obrona Realu jest słaba. Messi będzie wchodzić jak w masło.

5

Ależ kolejny genialny gol!!! Ronaldo przybliża nam mistrza. :)

0

Prowadzą 1-0. Powodzenia do końca. Ile hajsu przytulisz?

1

Jak by nas wylosowali, to białe gacie do zmiany. Dawać ich. Valverde pokazał, że wie jak grać z Realem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?