Bliżej niż Messi nie jest. Raczej będą obaj w półfinale. A Messi już jest bliżej dwóch pucharów. Teraz wystarczy Messiemu wywalić Ronaldo z LM :) No ale najpierw Roma a potem losowanie.
Nie ma sensu patrzeć na kibiców Realu w twierdzeniu, że Ronaldo jest najlepszy. Większość normalnych przypadków kibiców stwierdzi, że to Messi jest najlepszy.
Wystarczy spojrzeć ile ról gra Messi na boisku. Ronaldo obecnie jest tylko na poziomie pod względem wykończenia, no i lepiej gra głową, ale to jest oczywiste.
Nigdy nie jarałem się złotą piłką, ale jestem ciekaw opinii. Myślicie, że jeśli Portugalia i Argentyna nie wygra mundialu, to jest szansa, że złotą piłkę dostanie któryś piłkarz który wygra MŚ.
Mi się wydaje, że i tak LM zaważy główną role, ale jeśli LM nie wygra Barca ani Real, to może być ciekawie.
Dla mnie bramka Rivaldo z przewrotki piękniejsza, niczym nie umniejszając Ronaldo. Trochę to jest śmieszne, że większość zachwyca się jakby ktoś pierwszy czegoś takiego dokonał, w futbolu było sporo takich bramek. To już trafienie Messiego z Bilbao było bardziej niespotykane. Wiadomo trzeba docenić wyczyn Ronaldo, ale nie przesadzajmy.
Każdy powinien docenić piękną bramke Ronaldo, tak samo jak wiele pięknych trafień Messiego. Normalny kibic Realu? Bo tak wnioskuje, że kibicujesz Realowi.
Po grali słabo. Ich gra dla włoskiego stylu gry to jak strzał w mordę. A kończenie akcji w polu karnym to kabaret, do tego dochodzi pomoc bez wyrazu. Dawno nie widziałem tak słabego taktycznie Juventusu.
Nie powiem wkurza mnie to. Niestety trzeba chyba się do tego przyzwyczaić. Teraz jedna myśl we mnie to wylosowanie ich w półfinale. Niech Real zdobędzie LM eliminując odwiecznego rywala.
Pewnie wiele osób tak uważa. A Manchesteru City jako kibic Realu się nie obawiasz? Na pewno Real największe szanse miałby w półfinale z Bayernem.
Guardiola na pewno by doskonale przygotował taktykę pod Real, to byłby ciężki dwu mecz dla Realu, a w pojedynku z Barcą to może się zdarzyć wszystko.
Bardzo liczę na półfinał Real - Barca. Dla każdego kibica tych dwóch hiszpański potęg z swoimi geniuszami byłyby to wspaniałe dwa tygodnie wyczekiwania i dwa wspaniałe widowiska. Finału raczej takiego nie chcę, za bardzo byłbym zdenerwowany podczas meczu.
Bez przesady. Wystarczy być lepiej zorganizowanym w ataku. Ja obecnie dałbym większe szanse Barcelonie.
Czemu niby prezentujemy się gorzej fizycznie? Jakoś tego nie widzę. Chybavnie stwierdzasz tego po ostatnich meczach. Barcy w ostatnich meczach nie gra na maxa swoich możliwości.
A no tak. Cóż trzeba się z tym pogodzić, to tylko futbol. Dla mnie i tak zawsze Barca będzie najlepsza. Wielka szkoda, że przez te pięć lat ani razu Barca nie padła na Real.
Fajnie, że półfinały za trzy tygodnie. Może wreszcie będziemy się cieszyć z porażki, choć już mentalnie się nastawiam na Real w finale, szkoda sobie psuć nerwy.
Niestety jak Real wygra trzeci raz z rzędu LM, to ciężko będzie przebić. Niestety poza kibicami Barcy mało kto pamięta o sekstecie.
Mimo mojej niechęci do Realu, trzeba uznać ich klasę w Lidze Mistrzów
0
Wydaję mi się, że jedne z najlepszych półfinałów. Zacieram ręce, a to już za niecały miesiąc. Oby dziś pewna wygrana.
0
Ja to wiem. Ale Messi też jest blisko wygrania, a jeśli Messi wygra LM, to nie będzie mieć znaczenia ile Ronaldo strzeli. :)
O lidze wspomniałem gdyby tylko Real nie wygrał LM. Wiadomo. że liga mistrzów jest na pierwszym miejscu.
0
Bliżej niż Messi nie jest. Raczej będą obaj w półfinale. A Messi już jest bliżej dwóch pucharów. Teraz wystarczy Messiemu wywalić Ronaldo z LM :) No ale najpierw Roma a potem losowanie.
2
Nie ma sensu patrzeć na kibiców Realu w twierdzeniu, że Ronaldo jest najlepszy. Większość normalnych przypadków kibiców stwierdzi, że to Messi jest najlepszy.
Wystarczy spojrzeć ile ról gra Messi na boisku. Ronaldo obecnie jest tylko na poziomie pod względem wykończenia, no i lepiej gra głową, ale to jest oczywiste.
Nie ma co się telepać lepiej się pośmiać. :)
1
Typowy dzieciak (nie ile ma lat). Kibice Barcy mają się zajebiście, wystarczyć wspomnieć ost wynik 3-0. Ładnie mój imiennik ją zaorał. :)
0
Nigdy nie jarałem się złotą piłką, ale jestem ciekaw opinii. Myślicie, że jeśli Portugalia i Argentyna nie wygra mundialu, to jest szansa, że złotą piłkę dostanie któryś piłkarz który wygra MŚ.
Mi się wydaje, że i tak LM zaważy główną role, ale jeśli LM nie wygra Barca ani Real, to może być ciekawie.
0
Chyba ja nie obudziłem się jeszcze. :)
3
Spokojnie. Do nie było do ciebie. Nie zbyt dobrze to ująłem.
0
Niestety trzeba być ślepym żeby uważać, że Ronaldo jest lepszy. Wystarczy spojrzeć ile robi wicej na boisku. Moim zdaniem statystyki to nie wszystko.
7
Dla mnie bramka Rivaldo z przewrotki piękniejsza, niczym nie umniejszając Ronaldo. Trochę to jest śmieszne, że większość zachwyca się jakby ktoś pierwszy czegoś takiego dokonał, w futbolu było sporo takich bramek. To już trafienie Messiego z Bilbao było bardziej niespotykane. Wiadomo trzeba docenić wyczyn Ronaldo, ale nie przesadzajmy.
2
Każdy powinien docenić piękną bramke Ronaldo, tak samo jak wiele pięknych trafień Messiego. Normalny kibic Realu? Bo tak wnioskuje, że kibicujesz Realowi.
2
Iloś bramek nie oznacza kto jest lepszy. Poza tym Ronaldo gra dłuzej.
0
Po grali słabo. Ich gra dla włoskiego stylu gry to jak strzał w mordę. A kończenie akcji w polu karnym to kabaret, do tego dochodzi pomoc bez wyrazu. Dawno nie widziałem tak słabego taktycznie Juventusu.
0
Nie powiem wkurza mnie to. Niestety trzeba chyba się do tego przyzwyczaić. Teraz jedna myśl we mnie to wylosowanie ich w półfinale. Niech Real zdobędzie LM eliminując odwiecznego rywala.
0
Pewnie wiele osób tak uważa. A Manchesteru City jako kibic Realu się nie obawiasz? Na pewno Real największe szanse miałby w półfinale z Bayernem.
Guardiola na pewno by doskonale przygotował taktykę pod Real, to byłby ciężki dwu mecz dla Realu, a w pojedynku z Barcą to może się zdarzyć wszystko.
Bardzo liczę na półfinał Real - Barca. Dla każdego kibica tych dwóch hiszpański potęg z swoimi geniuszami byłyby to wspaniałe dwa tygodnie wyczekiwania i dwa wspaniałe widowiska. Finału raczej takiego nie chcę, za bardzo byłbym zdenerwowany podczas meczu.
2
Najlepiej mentalnie nastawić się, że dojdą do finału. :)
0
Mam tak samo samo, choć sam w nerwach głupotę nieraz napisze. To tylko futbol. :)
0
Bez przesady. Wystarczy być lepiej zorganizowanym w ataku. Ja obecnie dałbym większe szanse Barcelonie.
Czemu niby prezentujemy się gorzej fizycznie? Jakoś tego nie widzę. Chybavnie stwierdzasz tego po ostatnich meczach. Barcy w ostatnich meczach nie gra na maxa swoich możliwości.
0
A no tak. Cóż trzeba się z tym pogodzić, to tylko futbol. Dla mnie i tak zawsze Barca będzie najlepsza. Wielka szkoda, że przez te pięć lat ani razu Barca nie padła na Real.
0
Fajnie, że półfinały za trzy tygodnie. Może wreszcie będziemy się cieszyć z porażki, choć już mentalnie się nastawiam na Real w finale, szkoda sobie psuć nerwy.
Niestety jak Real wygra trzeci raz z rzędu LM, to ciężko będzie przebić. Niestety poza kibicami Barcy mało kto pamięta o sekstecie.
Mimo mojej niechęci do Realu, trzeba uznać ich klasę w Lidze Mistrzów
9
City z ręką Guardioli też może.
0
Dokładnie. Można go nie lubić, ale trzeba to przyznać.
Lekko zmieniając temat. Mimo słabej gry Realu w lidze, kibice Realu jeszcze mogą mieć finał LM.,
0
Żałosny błąd dovtego doprowadził. Ronaldo zamknął wszystkim mordeczki.
0
Też stawiam, że awansują. Niestety tylko Barca może ich zatrzymać, City raczej by powalczyło.
0
Wcale tak dobrze nie grają. Juve popełniło błąd w obronie i jest żałosne w skuteczności.
4
Wcale Juventus nie jest skończony. Włosi spokojnie mogą wygrać na Bernabeu. Niestety jeśli Real wbije gola to po temacie.
0
Czy ja jestem pewny? Po prostu chciałbym na nich trafić. Oczywiście najpierw trzeba przejść Rome.
0
Barca spokojnie by to mogła zrobić.
6
Poproszę o półfinał Barca - Real.
0
Niestety chłopak się marnuje. Lepiej żeby odszedł. Jak dla mnie to dobry zmiennik.