Chyba to będzie jeden z najlepszych jak nie najlepszy sezon Chorwata w Barcelonie. Pracuję jak wół dla Barcelony i robi to efektywnie. Absolutnie kluczowy zawodnik Valverde.
Taki męcz był mu potrzebny, najważniejsze, że bez urazi. Tak jak pisałem przed meczem nasz geniusza trafi trzy razy do sieci. Oby w półfinałach LM pokazał klasę! Ale oczywiście trzeba jeszcze pokonać Romę.
Czyżby Semedo na lewej obronie? Ale chyba on może tam grywać.
Valverde mógł postawić na Paco, ale nie co się czepiać. Wygląda na to, że po sezonie Paco odejdzie. Co do Messiego, to taki mecz może mu wyjść na dobre, może by tak koncert w wykonaniu Messiego i trzy bramki?
Szkoda, że Denis Suarez nie od pierwszej minuty, liczę, że dziś dostanie około 30 minut.
Chciałbym wysoki wynik, choć wiadomo 3 punkty najważniejsze. Vamos Barca!
0
Arsenal wygrywa. Wygrałeś już?
1
Ta cholerna włoska liga! Nie obstawiam już tej ligi.
Inter (*)
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NDk2NzgxNTgwMDqQfqwiANgp5x%2F7OTs%3D&kind=MAIN
0
Mam dokładnie tak samo. Nigdy nie będę za wygraną Śmietanek.
1
Ja jestem w tym meczu za Atletico. Remis będzie bardzo dobry.
0
Icardi do cholery ładuj bramy!
0
Wiem, że to dałoby by nam szybszego mistrza gdyby Real wygrał, ale mimo to wybieram Atletico.
0
Ależ to była fantastyczna edycja LM.Z tego co pamiętam AS Monaco wywaliło Real Madryt z LM i chyba Morientes nawet strzelił.
0
Ja jestem nastawiony na remis. Nigdy nie będę za wygraną Realu.
2
Niech nie robią i tak skomplikowali się w lidze. Taka strata dla Realu do Barcy to wielka porażka,
3
I tak powinien odejść.
0
https://78.media.tumblr.com/d108a354f6540d14d65252b69992a8ed/tumblr_p6u5950k2W1xofne6o1_1280.jpg
Jak myślicie kiedy zegar się zatrzyma? :)
0
Też tak myśle. Oby tylko dla niego nie było problem przejście na europejski poziom. Mam nadzieje, że to będzie udany transfer. :)
0
Nigdy bym nie pomyślał, że oni dzierżą taki rekord.
0
Zrobiło się gorąco. Nie można pozwolić na spadek. 19. Leonesa traci jeden punkt, będzie ciężko. Trzymam kciuki za chłopaków żeby dali radę.
0
Świetny wyczyn. Teraz idziemy po tryplet oraz ligę bez porażki. To byłby piękny sezon.
7
Chyba to będzie jeden z najlepszych jak nie najlepszy sezon Chorwata w Barcelonie. Pracuję jak wół dla Barcelony i robi to efektywnie. Absolutnie kluczowy zawodnik Valverde.
2
Taki męcz był mu potrzebny, najważniejsze, że bez urazi. Tak jak pisałem przed meczem nasz geniusza trafi trzy razy do sieci. Oby w półfinałach LM pokazał klasę! Ale oczywiście trzeba jeszcze pokonać Romę.
12
Ludzie bywają bardzo głupi, a w notatniku głupota się szerzy.
0
Najlepiej będzie jak padnie remis w derbach. Nie mam zamiaru liczyć na wygraną Realu.
0
Jak zawsze wie co powiedzieć. Niech łysa pała wsadzi sobie ten szpaler. Trofeum i tak nasze!
2
Brawo Panowie! Niepokonani!
0
Podrzuci ktoś skrót City? :)
0
Też tak myśle. :D
0
Uff, Benfica w ostatnich minutach strzeliła gola.
Jak myślicie, co będzie tym jednym meczem co nie wejdzie - Arsenal, Chelsea a może Inter?
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NDk2NzgxNTgwMDqQfqwiANgp5x%2F7OTs%3D&kind=MAIN
0
Czemu niby. W Chelsea mu zaufał przy bramce.
0
Wow! PSV z 0-2 na 3-2. A już byłem pewny, że po kuponie.
0
No macie racje przy tym ustawieniu ciężko znaleźć miejsce.
1
Czyżby Semedo na lewej obronie? Ale chyba on może tam grywać.
Valverde mógł postawić na Paco, ale nie co się czepiać. Wygląda na to, że po sezonie Paco odejdzie. Co do Messiego, to taki mecz może mu wyjść na dobre, może by tak koncert w wykonaniu Messiego i trzy bramki?
Szkoda, że Denis Suarez nie od pierwszej minuty, liczę, że dziś dostanie około 30 minut.
Chciałbym wysoki wynik, choć wiadomo 3 punkty najważniejsze. Vamos Barca!
0
Moim zdaniem Arka wygra. :)
0
Ech, Sevilla......