0

Bednarek miał duży wpływ na stratę bramek?

0

Za jaką cholerę Ousmane nie gra..

9

1

Zgadzam się. Oby nauczyli się czegoś. Niestety to wstyd..

10

Raczej lekcje nastawienia.

0

Oba są równie ważne. Nie ma sensu porównywać. Brak wygrania ligi, także rzutuję na cały sezon.

14

Mi ciężko powiedzieć. Mnie najbardziej śmieszy pieprzenie, że liga to mały sukces. Dla kibiców Realu pewnie się nie liczy, bo najlepsza drużyna świata w lidze jest na żałosnym czwartym miejscu.

0

Wydaje mi się, że LM również grają słabiej. Czas pokaże. Wolałbym żebyś nie miał racji. Nie ma co się nastawiać na odpadnię Realu. Miłego dnia.

0

Nie rób z Realu takiego faworyta, też nastawiam się na awans Realu, ale Bayern ma duże szanse. Nie patrzę na mecz Juve, ale prawda jest taka, że Real jest słsbszy niż rok temu. Obrona nie gra idealnie a pomoc nie zachwyca.

0

Też tak mi się wydaje. Jak wygrają to świat się nie zawali, wkurzy, poboli i przejdzie. Nie można będzie też ni powiedzieć, że w lidze Barca była lepsza od Realu, ale liga to przecież nic. Chciałbym LM, ale wolę dwa puchary nic niż.

0

Bayern może spokojnie. Real wcale nie jest tak dobry, jest większa szansa na rok temu. Bayern zagra w lepszym składzie (oprócz brankarza. 50/50

9

Tak może. Oby zagrał świetny mecz i coś strzelił!

0

Porównanie jednej sytuacji. Bez sensu.

1

3-1 dla Bayernu i Liverpoolu.

0

Oby nie było tylko opieprzania się tak jak w meczu z Romą.

0

Oczywiście, że nie. LM to inna radość. Ale z każdego sukcesu warto się cieszyć.

24

Czas powrócić do myśli o kolejnych spotkaniach ligowych. Mam nadzieje, że jutro nie zagramy takie gówna jak z Romą. Nadal mnie wnerwia jak pomyślę o tym co oni odwalili. No, ale nic na to się nie poradzi. Mnie odzyskanie mistrza bardzo ucieszy.

To będzie ciężkie do spełnienia, ale jeśli Real by odpadł z LM, to by mały banan na mordzie się pojawił. Ale nawet jeśli by się tak stało, to i tak niesmak frajerstwa Barcy będę czuć do samego finału.

Dobrej nocy!

0

Moim zdaniem Bayern z Realem pokaże więcej siły,

0

Też jestem nastawiony na awans Realu. Lekka nadzieja jest, ale już nie robię sobie tak mocnej nadziei jak rok temu na awans Bayernu.

1

Dobrze, że Bernabeu już nie jest taką twierdzą. Bayern spokojnie tam może wygrać. Fajnie jakby Bayern nie straci bramki w pierwszym meczu, ale według mnie ciężko będzie Bayernowi z wrzutkami Realu.

0

Skład mają prawie podobny. Nie mają Neuera, ale za to w ataku jest kreatywny James. Thiago jest zdrowy?

27

Mimo wszystko The Reds.

0

Jakiś typ w meczu Girona - Betis?

1

Jupp nie da się rozjechać. W poprzednim roku gdyby nie kretyn Vidal, to Real by dię pożegnał. Poza tym teraz jest Lewy.

3

Mam tak samo. Liverpool zaraz po Barcelonie. Finał Liverpool - Bayern. Można by spokojnie oglądać finał. Byłbym za The Reds, ale porażka by bardzo nie bolała, bo rodak by wygrał.

4

Busquets - Roberto - Coutinho
Dembele - Suarez - Messi

0

Mistrz kraju tych słabszych lig?

6

Oby Valverde w nowym sezonie grał bardziej efektowniej. Nie chcę ustawienia 4-4-2. Moim zdaniem Messi na skrzydle plus Coutinho dałoby nam większego polotu i efektywności. Potrzebujemy kogoś kto dogra piękną piłkę do Messiego. Roberto z Coutinho w środku pola mogli by to zapewnić.

0

Wyjazd kolego. :)

0

Oj Ramos bój się!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?