Ja tylko zobaczę mecze Liverpoolu, ale jeśli nie będą grać z Realem. Finału Realu nie będę na pewno oglądać, po co się wkurzać. Teraz to tylko czekać na MŚ.
Mnie bardziej denerwuję świadomość, że będą finale. Ale będzie lipa jak teraz wylosują Romę.
Nie daję żadnych szans Juve na odrobienie strat. Ależ mi się znów odechciewa LM. Nie mam zamiaru na pewno oglądać Realu. Dawać już ten finał i będzie z głowy ból tyłka.
Też nie liczyłem na wygraną, bardzo liczyłem na spotkanie Realu z Barcą w LM. Wydaje mi się, że za rok będziemy mocniejsi na czele z Coutinho i Dembele.
Moglibyśmy się załamywać gdyba Barca nic nie wygrała, a jest na to duża szansa. Mimo wszystko to jest lepiej niż rok temu, krok poszedł do przodu.
Oby teraz Real nie wygrał LM, to będzie mieć gorszy sezon, a to troszkę poprawi nastrój, a jeśli wygrają to będzie ból tyłka, który zaraz minie.
Wiadomo, że błędy w pierwszy sezon są wpisane, ale nie ukrywam Valverde wkurzył mnie ostatnimi decyzjami. Niestety niektórzy chcieliby tryplety w pierwszych sezonach trenera, jeśli dla niektórych puchar i liga to mało, to są śmieszni (oczywiście jeśli wygramy. Ernesto zasuguje na drugi sezon, ale jeśli Barca nie będzie grać efektowiej to ja podziękuje. Czas pokaże. :)
Niecały rok frajerstwa i zawodu, ale mimo to będę bardzo się cieszyć z wygrania, ligi, bo jak moźna się nie cieszyć z dominacji w lidze. Niestety ten blamaż pozostaje w głowie.
Może to trochę naiwne, ale dla mnie puchary już nie jarają jak kiedyś. Bardziej liczy się dla ,nie gra Barcy. Może po prostu już jestem przesycony. Ogólnie miłość do futbolu blednie.
Jeśli jest gówno warta to po cholere oglądać cały rok, a piłkarze najlepiej powinni to olać i grać na 100% tylko w LM. LM to cenny puchar, ale liga również, nie można zapomnieć o bardzo słanej postawie Realu w lidze, jeśli Real jest tak głodny sukcesów to w każdym roku musi walczyć o tryplet. Wygrana LM to duży sukces, ale bez wygrania przynajmniej ligi, to sezon nie jest idealny.
ny.
Real wyższy poziomem od Messiego? To jest według mnie przesada. Tylko statystykami w LM jest lepszy i to także dzięki motywacji całej drużyny czego ewidentnie Barcelonie brakło. Niestety u nas nadal brakuje kogoś kto zagrał świetną piłkę, liczę, że za rok Coutinho będzie tym zawodnikiem.
Niestety bardziej jest pewne wygra Realu niż innej ekipy. Jeśli wygrają kolejny razto będzie fantastyczne osiągnięcie. Będę wkurzony i o to "zazdrosny, ale na pewno Real za to będzie mieć u mnie duże uznanid. Dla mnieni tak to nie będzie oznaczało, że Real będzie znacznie lepszy niż Barca.
Myślicie, że Real mógłby mieć problemy z The Reds? Mi się wydaję, że prędzej by im się udało niż Bayernowi.
Mają lepsze skrzydła, obronę wcale Bayern nie ma lepszej lepszej. Obie ekipy mają wybitnych trenerów. Za Bayernem przemawia zdecydowanie, napastnik oraz większe doświadczenie piłkarzy. Jestem ciekaw piątku, ale niestety nie jaram się tym :( Niech ta LM jak najszybciej się skończy, szybciej tyłek przestanie boleć. :D
Wiadomo to tylko gdybanie, ale pogadać zawsze można. Niestety i tak jestem przekonany, że Real zagra w kolejnym finale..
Masz racje, lecz popełnił błędy. Przez niego drużyna fatalnie kondycyjnie wygląda. Mnie napawa optymist tym, że Dembele i Coutinho wreszcie wejdą do składu, być może Antei dojdzie i najlepiej byłoby wrócić 443. Na pewno nie można powiedzieć, że wygrana ligi i pucharu będzie sukcesem Valverde. Ale nie ma się co oszukiwać Guardiolą to on nie będzie.
Mnie też to strasznie boli. A do tego dochodzi zazdrość pozostałym kibicom na czele Realu, ale ból odpadnięcia i tak słabej Barcy jest nie do przebicia . Dla mnie chyba futbol umarł do MŚ, jedynie finał Liverpoolu by mnie skusił, lecz bez udziału Realu. Ale z jednej to nic nie zmieni dla Barcy jak Real wygra, jedynie będzie większe wkurwien**.
Mam teraz dpieprzony humor co najmniej z tydzień. Ależ jestem zawiedziony, ja w to nadal nie wierzę. Tak się cieszyłem, że mamy tak wspaniałą sytuacjr i byłem pewny wyczekiwania. A teraz tylko będę wyczekiwał żeby się sezon skończył. Nie będzie uciechy z oglądania Barcy w akcji, jedynie świętowanie miszta naleje we mnie radość, lecz z myślą o tym blamażu.
Tak sytuacje pokazują nam, jak bardzo kocha się Visca el Barca!
Do wszystkich kibiców Barcy, oby ten smutek szybko minął co nie będzie łatwe. Pozostaje czekać rok i mieć nadzieje, że będzie radość.
0
Już to widze jak Pique ogląda z piwerkiem mecz Realu. :)
0
Gdzie pełny mecz Realu?
2
Juve w ataku z Mario i Grubaskiem w ataku. Cztery bramki murowane! :D
0
Ja tylko zobaczę mecze Liverpoolu, ale jeśli nie będą grać z Realem. Finału Realu nie będę na pewno oglądać, po co się wkurzać. Teraz to tylko czekać na MŚ.
1
Mnie bardziej denerwuję świadomość, że będą finale. Ale będzie lipa jak teraz wylosują Romę.
Nie daję żadnych szans Juve na odrobienie strat. Ależ mi się znów odechciewa LM. Nie mam zamiaru na pewno oglądać Realu. Dawać już ten finał i będzie z głowy ból tyłka.
0
A nasz jaki jest rekord? z 5?
28
https://mir-s3-cdn-cf.behance.net/project_modules/disp/cad79d43847185.57fec7f59a4a6.png
Tego Pana ewidentnie brakuje...
0
Przede wszystkim brakło motywacji i pewności siebie.
2
Zgadzam się. Paco to chyba nawet lepszy niż Morata. Mamy tych 18 klasowych piłkarzy.
0
Też nie liczyłem na wygraną, bardzo liczyłem na spotkanie Realu z Barcą w LM. Wydaje mi się, że za rok będziemy mocniejsi na czele z Coutinho i Dembele.
Moglibyśmy się załamywać gdyba Barca nic nie wygrała, a jest na to duża szansa. Mimo wszystko to jest lepiej niż rok temu, krok poszedł do przodu.
Oby teraz Real nie wygrał LM, to będzie mieć gorszy sezon, a to troszkę poprawi nastrój, a jeśli wygrają to będzie ból tyłka, który zaraz minie.
Visca el Barca.
0
Wiadomo, że błędy w pierwszy sezon są wpisane, ale nie ukrywam Valverde wkurzył mnie ostatnimi decyzjami. Niestety niektórzy chcieliby tryplety w pierwszych sezonach trenera, jeśli dla niektórych puchar i liga to mało, to są śmieszni (oczywiście jeśli wygramy. Ernesto zasuguje na drugi sezon, ale jeśli Barca nie będzie grać efektowiej to ja podziękuje. Czas pokaże. :)
3
Koniecznie bardziej postawione na kreowanie niż destrukcje. Brakuje piłek do Messiego.
1
Jestem absolutnie przekonany ich awansu. Grają u siebie, a Juve w ataku jest marne. Nastawiałbym się już na finał Realu. Niestety.
1
Niecały rok frajerstwa i zawodu, ale mimo to będę bardzo się cieszyć z wygrania, ligi, bo jak moźna się nie cieszyć z dominacji w lidze. Niestety ten blamaż pozostaje w głowie.
0
Może to trochę naiwne, ale dla mnie puchary już nie jarają jak kiedyś. Bardziej liczy się dla ,nie gra Barcy. Może po prostu już jestem przesycony. Ogólnie miłość do futbolu blednie.
0
Dokładnie. Dawno nie zagraliśmy pięknego widowiska w LM. Ech, jak ja bym zobaczył sobie mecz Barca - Bayern za czasów Enrique.
Cholernie to smutne, a na dodatek tyłek boli, że mimo tak słabej w grze w lidze, Real pokazuje klasę w LM idąc po kolejny cholernie cenny puchar.
0
Liverpool czyli klub blisko mojego serca ewentualnie Bayern, ale tylko z względu na Roberta.
Proszę niech ktoś z tej dwójki wygra~! Zabrać im ten puchar! :D Ta pomarzyć można,.
0
Może i masz racje z tym zawzięciem. Poza tym moim zdaniem Messi za mało odpoczywa.
0
Jeśli jest gówno warta to po cholere oglądać cały rok, a piłkarze najlepiej powinni to olać i grać na 100% tylko w LM. LM to cenny puchar, ale liga również, nie można zapomnieć o bardzo słanej postawie Realu w lidze, jeśli Real jest tak głodny sukcesów to w każdym roku musi walczyć o tryplet. Wygrana LM to duży sukces, ale bez wygrania przynajmniej ligi, to sezon nie jest idealny.
ny.
1
Real wyższy poziomem od Messiego? To jest według mnie przesada. Tylko statystykami w LM jest lepszy i to także dzięki motywacji całej drużyny czego ewidentnie Barcelonie brakło. Niestety u nas nadal brakuje kogoś kto zagrał świetną piłkę, liczę, że za rok Coutinho będzie tym zawodnikiem.
0
Niestety bardziej jest pewne wygra Realu niż innej ekipy. Jeśli wygrają kolejny razto będzie fantastyczne osiągnięcie. Będę wkurzony i o to "zazdrosny, ale na pewno Real za to będzie mieć u mnie duże uznanid. Dla mnieni tak to nie będzie oznaczało, że Real będzie znacznie lepszy niż Barca.
0
Myślicie, że Real mógłby mieć problemy z The Reds? Mi się wydaję, że prędzej by im się udało niż Bayernowi.
Mają lepsze skrzydła, obronę wcale Bayern nie ma lepszej lepszej. Obie ekipy mają wybitnych trenerów. Za Bayernem przemawia zdecydowanie, napastnik oraz większe doświadczenie piłkarzy. Jestem ciekaw piątku, ale niestety nie jaram się tym :( Niech ta LM jak najszybciej się skończy, szybciej tyłek przestanie boleć. :D
Wiadomo to tylko gdybanie, ale pogadać zawsze można. Niestety i tak jestem przekonany, że Real zagra w kolejnym finale..
1
Masz racje, lecz popełnił błędy. Przez niego drużyna fatalnie kondycyjnie wygląda. Mnie napawa optymist tym, że Dembele i Coutinho wreszcie wejdą do składu, być może Antei dojdzie i najlepiej byłoby wrócić 443. Na pewno nie można powiedzieć, że wygrana ligi i pucharu będzie sukcesem Valverde. Ale nie ma się co oszukiwać Guardiolą to on nie będzie.
0
Mnie też to strasznie boli. A do tego dochodzi zazdrość pozostałym kibicom na czele Realu, ale ból odpadnięcia i tak słabej Barcy jest nie do przebicia . Dla mnie chyba futbol umarł do MŚ, jedynie finał Liverpoolu by mnie skusił, lecz bez udziału Realu. Ale z jednej to nic nie zmieni dla Barcy jak Real wygra, jedynie będzie większe wkurwien**.
Mam teraz dpieprzony humor co najmniej z tydzień. Ależ jestem zawiedziony, ja w to nadal nie wierzę. Tak się cieszyłem, że mamy tak wspaniałą sytuacjr i byłem pewny wyczekiwania. A teraz tylko będę wyczekiwał żeby się sezon skończył. Nie będzie uciechy z oglądania Barcy w akcji, jedynie świętowanie miszta naleje we mnie radość, lecz z myślą o tym blamażu.
Tak sytuacje pokazują nam, jak bardzo kocha się Visca el Barca!
Do wszystkich kibiców Barcy, oby ten smutek szybko minął co nie będzie łatwe. Pozostaje czekać rok i mieć nadzieje, że będzie radość.
0
Chyba sobie żartujesz. Busquetsa wybiła ostatnio z rytmu kontuzja. Wczoraj według mnie nie do końca był gotowy.
1
Cholera to tylko futbol, a ja ciągle o tym myśle. Chyba ta żałoba w końcu mi przejdzie..
0
Ja pierdziele 3x lm z rzędu, jak im tego nie zazdrościć. Jeszcze nie wygrali, ale ja jestem tego pewny. Jedynie może Bayern, ale wątpie..
0
Jakie półfinały obstawiacie?
Ja Roma - Real /Bayern - Liverpool
0
Też tak mam. Wydaje mi się, że futbol stracił wiele duszy, tak jak większość kwestii życiowych.
6
Czy tylko ja jak Barca odpada nie ogląda dalej LM? Choć finał z udziałem The Red by mnie skusił.
Chyba już futbol w pewnym stopniu zgasł dla mnie. Nie jaram się tak futbolem, jedynie miłość do Barcy nadal jest.