Ładnie powalczyliśmy! Niestety nie można mieć wszystkiego, na dwóch kuponach tylko Barca nie siadła. Ale to tylko 10 złotych, wole dalszą serie Barcy bez porażki. :)
Idealny skład zapodał Valverde. Dobrze, że nie wystawił Messiego, nie ma sensu ryzykować. Poważniejsza kontuzja w tej fazie naszego geniusza, to byłby dramat.
Całe szczęście, że w lidze mamy doskonałą sytuacje. Oby tylko sztab nie ryzykował, ,musimy w tej dazie przede wszystkim LM mieć zdrowych kluczowych piłkarzy.
0
Sevilla strasznie sfrajerzyła. Mieli wiele piłek meczowych, chociażby setka Navasa na 3-0.
1
Przecież to jest z przymrużeniem oka.
1
https://pbs.twimg.com/media/DL0v5lyXUAMzc-j.jpg
Tyle w temacie.
0
Człowiek od pięknych bramek. :)
6
Ładnie powalczyliśmy! Niestety nie można mieć wszystkiego, na dwóch kuponach tylko Barca nie siadła. Ale to tylko 10 złotych, wole dalszą serie Barcy bez porażki. :)
0
Nie będę szczególnie niezadowolony jak Salah odbierze tego buta.
2
Idealny skład zapodał Valverde. Dobrze, że nie wystawił Messiego, nie ma sensu ryzykować. Poważniejsza kontuzja w tej fazie naszego geniusza, to byłby dramat.
Po kolejne trzy oczka. Vamos Barca!
1
Lechia miała walczyć o czołowe miejsca, a tu spadek się szykuję. :D
0
Ale gwałt w Monachium.
0
Tak jest kuponik odżył!
8
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t31.0-8/29662692_1467957739980875_252198992513538793_o.jpg?_nc_cat=0&oh=1f9aa75f466c0f9f16bdf46e1c9a4088&oe=5B7277B0
heh
1
A myślałem, że chcę gonić Messiego. Nie no szacun, jedna nagrody indywidualne schodzą na drugi plan. Chyba jakiś fan Realu wrzucił na fangola.
7
Wow. Ależ poświęcenie! :D
http://static.fangol.pl/content/e/3/8/e386bc6afade24f91d9586e30c8604f5-598.jpg
0
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NDg2ODMzNDEwMDpjVC3kfJTJeXWAVK4%3D&kind=MAIN
Co sądzicie?
Najbardziej obawiam się, że w meczu Juve może być remis.
2
Super. Oby się nadal rozwijał. Kto wie może to będzie nasza nowa dziewiątka w przyszłości.
0
Właśnie nie dawno widziałem dwa odcinki. Zapowiada się bardzo dobrze. Podobnież zakończenie świetne. Także polecam!
0
Wie ktoś może gdzie mógłbym znaleźć link do meczu w siatkę Perugia - Trentino?
0
No tak masz racje. Barca B nie może sobie pozwolić na spadek. Ciekawe jak terminy wyglądają.
1
Na pewno jak dla mnie "Drive" Nicolasa Windinga Refna.
2
Marc Cucurela mógłby spokojnie zagrać z Leganes, dałby sobie radę, przy okazji miałby już doświadczenie w meczu ligowym pierwszej drużyny.
0
Lepiej żeby nie zagrał.
0
Chłopak ma talent i potencjał. Bez wątpienia Barca powinna go śledzić, zobaczymy czy za np. dwa lata pójdzie poziomem w górę.
17
Nie wyobrażam sobie odejścia Samuela. Ech, ta klauzula załatwia nieźle Barcę..
0
Lepiej niech Messi nie zagra z Sevillą.
4
Nadal w niego wierzę, że osiągnie sukces w Barcelonie. Dobra opcja na zmiennika dla Busquetsa. Moim zdaniem więcej był dał niż Andre Gomes.
4
Ernesto mógłby dać Cucureli zagrać chociażby z Leganes, niestety jakoś w to nie wierzę..
14
Całe szczęście, że w lidze mamy doskonałą sytuacje. Oby tylko sztab nie ryzykował, ,musimy w tej dazie przede wszystkim LM mieć zdrowych kluczowych piłkarzy.
0
Skąd wiesz? Kierujesz się meczami towarzyskimi?
0
Sprowadzenie De Ligta oznacza odejście Vermaelena lub wypożyczenie Miny. Najlepiej byłoby kupić i wypożyczyć do Ajaxu, raczej Ajaxowi byłoby na rękę.
5
Słowa są oczywiste.