Byłem pewny, że Pasikowski pokaże Vegecie Domyślam się, że bez rewelacji, ale na poziomie. Pewnie Dorociński, Stroiński czy Dziędziel pokazali dobre aktorstwo. Doda zbytnio nie przeszkadzała w miarę?
Wystarczy spojrzeć na poprzedni sezon City i widać jaki to samograj. W ogóle śmieszy mnie te słowa, każdy drużyna potrzebuje trenera z głową żeby odnosić sukcesy. Wiadomo wydał mnóstwo kasy, ale kto nie wydaje , poza tym trzeba potrafić zgrać wszystkim nowych zawodników., przykład pokazuje doskonale PSG, że to nie jest takie banalne. Guardiola także ze starych zawodników City (Silva, Aguero) wydobył ich jakość.
Cholerny pech. że Busquets wyleci nam przede wszystkim na 1/4 finału, równie kluczowym zawodnik co Messi. Z Bilbao i Sevilla raczej sobie poradzimy. W takim przypadku wolę trafić na kogoś słabszego w LM, bez naszego profesora wiele tracimy w destrukcji i tempie co może mieć ogromny wpływ na pojedynek z silnym rywalem (City, Real).
Na pierwszy mecz ćwierć finałowy nasza pomoc powinna wyglądać tak - Iniesta - Rakitic - Paulinho. Dembele. Ale ufam Valverde i nawet niech wystawi Gomesa i nie będę się krzywić.
Mały plus jakiś jest, przynajmniej sobie odpocznie (nie zagra przede wszystkim w meczach towarzyskich), choć wiadomo, że takie urazy mogą mieć wpływ na formę, ale Busquets mam nadzieje, że nie utraci ani ułamka znakomitej formy.
Od czego zależy gdzie zagramy pierwszy mecz 1/4 LM?
0
Pojedynki ligowe. :D
8
https://78.media.tumblr.com/8f5bc0acd371b27293d64403a075d8c8/tumblr_inline_p5ob5i5E0y1snzz7w_540.gif
Messi Magic.
2
Moje typy
Barcelona - Real
Bayern - City
Liverpool - AS Roma
Juventus - Sevilla
16
https://78.media.tumblr.com/066802d41015e0cd5c513556d4d44d0c/tumblr_p5nakh8XMA1u2khxuo1_1280.gif
Nasz kosmita. Pewnie już ktoś tutaj wrzucał.
7
Bardzo też chciałbym żeby jeszcze został, niestety obawiam się, że odejdzie, oby nie!
0
No z tym Sportingiem zawaliłem.,
0
Około 130. Niestety to był błąd obstawiać na ten mecz, źle to przemyślałem..
0
Byłem pewny, że Pasikowski pokaże Vegecie Domyślam się, że bez rewelacji, ale na poziomie. Pewnie Dorociński, Stroiński czy Dziędziel pokazali dobre aktorstwo. Doda zbytnio nie przeszkadzała w miarę?
0
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NDcyODE4MjAwMDpzMr%2FVuToE%2FopuAVk%3D&kind=MAIN
Jak zwykle jeden ;/
6
Ale lipa Lyon odpada, bardzo lubię ten klub, myślałem, że dojdą do półfinału.
0
Polski Messi skoków. :)
0
Myślicie, że Lech poradzi sobie z :Lechią?
0
Mi w Dynamo - Lazio śmierdzi remisem.
0
Teraz żałuję, że dałem. 1-1 na razie.
1
https://www.efortuna.pl/pl/strona_glowna/nahled_tiketu/index.html?ticket_id=Mzk5MDE4NDcyODE4MjAwMDpzMr%2FVuToE%2FopuAVk%3D&kind=MAIN
Najbardziej obawiam się Borussi. Myślicie, że siądzie? :)
2
Nie zgadzam się. Przecież ja się zapłaczę..
0
Wystarczy spojrzeć na poprzedni sezon City i widać jaki to samograj. W ogóle śmieszy mnie te słowa, każdy drużyna potrzebuje trenera z głową żeby odnosić sukcesy. Wiadomo wydał mnóstwo kasy, ale kto nie wydaje , poza tym trzeba potrafić zgrać wszystkim nowych zawodników., przykład pokazuje doskonale PSG, że to nie jest takie banalne. Guardiola także ze starych zawodników City (Silva, Aguero) wydobył ich jakość.
21
Nowy transfer Bartomeu. :D
https://78.media.tumblr.com/d581a8d796043dca9f4e4b4cb21b5e68/tumblr_p5mbt105pn1tppbmpo3_1280.jpg
0
Też na to liczę po cichu.
0
Cholerny pech. że Busquets wyleci nam przede wszystkim na 1/4 finału, równie kluczowym zawodnik co Messi. Z Bilbao i Sevilla raczej sobie poradzimy. W takim przypadku wolę trafić na kogoś słabszego w LM, bez naszego profesora wiele tracimy w destrukcji i tempie co może mieć ogromny wpływ na pojedynek z silnym rywalem (City, Real).
Na pierwszy mecz ćwierć finałowy nasza pomoc powinna wyglądać tak - Iniesta - Rakitic - Paulinho. Dembele. Ale ufam Valverde i nawet niech wystawi Gomesa i nie będę się krzywić.
Mały plus jakiś jest, przynajmniej sobie odpocznie (nie zagra przede wszystkim w meczach towarzyskich), choć wiadomo, że takie urazy mogą mieć wpływ na formę, ale Busquets mam nadzieje, że nie utraci ani ułamka znakomitej formy.
Od czego zależy gdzie zagramy pierwszy mecz 1/4 LM?
0
Chelsea na pewno lepiej grała niż PSG, Real mógłby mieć problem żeby ich przejśc. Piszę o Real bo pewnie napisać to ktoś z ich obozu.
0
Niech teraz szybko czas leci, nie mogę sie doczekać tych ćwierćfinałów. Teraz tylko czekam na wylosowanie Realu
1
Pewnie dygają przed Barcą. :D
1
Nie koniecznie. City z ręką Guardioli jest tak samo mocnym faworytem. Ja chciałbym wylosować Real. :)
14
Kilerzy w bordowo-granatowych garniturach.
5
Ale komentator na Canal+ miał ból tyłka, że Barca awansuje. Oby ćwierćfinał komentował ktoś inny.
Zmieniając temat, teraz chcę abyśmy wylosowali albo Real z tych lepszych lub z słabszych Seville. Oby tylko jeszcze nie teraz City. Los pokaże. :)
11
https://78.media.tumblr.com/54ae4c80d5218265a8536e0dc4d8b97b/tumblr_p5loz4Jte11whzjuno1_540.png
Visca el Barca!
6
Przy wyniku 0-0 jak będzie już około 80 minuty to będę mieć stan przedzawałowy. Niech szybko strzelą to wszystkim będzie lżej.
1
Nie dało się lepszego składu. Uff a byłem pewny, że Ernesto mnie wkurzy i postawi na Paulinho. Dawać już ten mecz!
Vamos Barca!
0
Też też znam w końcu też od Przeglądu. Zapomniałem napisać. Pewnie nic podobnego więcej nie ma.