0

Pojedynki ligowe. :D

2

Moje typy

Barcelona - Real
Bayern - City
Liverpool - AS Roma
Juventus - Sevilla

16

7

Bardzo też chciałbym żeby jeszcze został, niestety obawiam się, że odejdzie, oby nie!

0

No z tym Sportingiem zawaliłem.,

0

Około 130. Niestety to był błąd obstawiać na ten mecz, źle to przemyślałem..

0

Byłem pewny, że Pasikowski pokaże Vegecie Domyślam się, że bez rewelacji, ale na poziomie. Pewnie Dorociński, Stroiński czy Dziędziel pokazali dobre aktorstwo. Doda zbytnio nie przeszkadzała w miarę?

6

Ale lipa Lyon odpada, bardzo lubię ten klub, myślałem, że dojdą do półfinału.

0

Polski Messi skoków. :)

0

Myślicie, że Lech poradzi sobie z :Lechią?

0

Mi w Dynamo - Lazio śmierdzi remisem.

0

Teraz żałuję, że dałem. 1-1 na razie.

2

Nie zgadzam się. Przecież ja się zapłaczę..

0

Wystarczy spojrzeć na poprzedni sezon City i widać jaki to samograj. W ogóle śmieszy mnie te słowa, każdy drużyna potrzebuje trenera z głową żeby odnosić sukcesy. Wiadomo wydał mnóstwo kasy, ale kto nie wydaje , poza tym trzeba potrafić zgrać wszystkim nowych zawodników., przykład pokazuje doskonale PSG, że to nie jest takie banalne. Guardiola także ze starych zawodników City (Silva, Aguero) wydobył ich jakość.

0

Też na to liczę po cichu.

0

Cholerny pech. że Busquets wyleci nam przede wszystkim na 1/4 finału, równie kluczowym zawodnik co Messi. Z Bilbao i Sevilla raczej sobie poradzimy. W takim przypadku wolę trafić na kogoś słabszego w LM, bez naszego profesora wiele tracimy w destrukcji i tempie co może mieć ogromny wpływ na pojedynek z silnym rywalem (City, Real).

Na pierwszy mecz ćwierć finałowy nasza pomoc powinna wyglądać tak - Iniesta - Rakitic - Paulinho. Dembele. Ale ufam Valverde i nawet niech wystawi Gomesa i nie będę się krzywić.

Mały plus jakiś jest, przynajmniej sobie odpocznie (nie zagra przede wszystkim w meczach towarzyskich), choć wiadomo, że takie urazy mogą mieć wpływ na formę, ale Busquets mam nadzieje, że nie utraci ani ułamka znakomitej formy.

Od czego zależy gdzie zagramy pierwszy mecz 1/4 LM?

0

Chelsea na pewno lepiej grała niż PSG, Real mógłby mieć problem żeby ich przejśc. Piszę o Real bo pewnie napisać to ktoś z ich obozu.

0

Niech teraz szybko czas leci, nie mogę sie doczekać tych ćwierćfinałów. Teraz tylko czekam na wylosowanie Realu

1

Pewnie dygają przed Barcą. :D

1

Nie koniecznie. City z ręką Guardioli jest tak samo mocnym faworytem. Ja chciałbym wylosować Real. :)

14

Kilerzy w bordowo-granatowych garniturach.

5

Ale komentator na Canal+ miał ból tyłka, że Barca awansuje. Oby ćwierćfinał komentował ktoś inny.

Zmieniając temat, teraz chcę abyśmy wylosowali albo Real z tych lepszych lub z słabszych Seville. Oby tylko jeszcze nie teraz City. Los pokaże. :)

6

Przy wyniku 0-0 jak będzie już około 80 minuty to będę mieć stan przedzawałowy. Niech szybko strzelą to wszystkim będzie lżej.

1

Nie dało się lepszego składu. Uff a byłem pewny, że Ernesto mnie wkurzy i postawi na Paulinho. Dawać już ten mecz!

Vamos Barca!

0

Też też znam w końcu też od Przeglądu. Zapomniałem napisać. Pewnie nic podobnego więcej nie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?